
- В наявності
- Код: 0 986 479 G89
Диск гальмівний передній Alfa Romeo159/Brera/Giulietta/Fiat 500X/Jeep Compass/Renegade 05- (305x28) (Bosch) 0
2 983 ₴
+380 (99) 772-39-67
МТС
- +380 (63) 636-48-42lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Диск гальмівний (передній) Alfa Romeo159/Brera/Giulietta/Fiat 500X/Jeep Compass/Renegade 05- (305x28) (Bosch) 0 986 479 G89
Характеристики:
- Зовнішній діаметр [мм]: 305
- Товщина гальмівного диска (мм): 28
- Мінімальна товщина [мм]: 26
- Висота [мм]: 39,7
- Ø фаски [мм]: 110
- Тип гальмівного диска: вентильований
- Діаметр центрування [мм]: 70
- Кількість отворів: 5
- Поверхня: з покриттям
- Оброблення: Високовуглецевий
- Додатковий артикул/додаткова інформація 2: з гвинтами
- виконує норми ЕЕК: ECE-R90
- Діаметр отвору до [мм]: 16,6
Оригінальні номери:
18447, 23-0861C, 43893, 44036, 51937 304, 51937304, 51937304, 51937304, 68249 840AA, 68249 840AA, 68249 840AC, 68249 840AC, 68254 087AA, 68254 087AA, 68254 087AB, 68254 087AB, 74 94 3893, 74 94 4036, 800-861C, 82B0410, 8DD 355 126-731, 8DD 355 126-731, 92293903, ADL144311, ADL144325, BD1487, BDA2561.20, BDR2561.20, BG4763C, DF1487, MDC2823C, PCD22852, SKBD-0022081, V24-80016
18447, 23-0861C, 43893, 44036, 51937 304, 51937304, 51937304, 51937304, 68249 840AA, 68249 840AA, 68249 840AC, 68249 840AC, 68254 087AA, 68254 087AA, 68254 087AB, 68254 087AB, 74 94 3893, 74 94 4036, 800-861C, 82B0410, 8DD 355 126-731, 8DD 355 126-731, 92293903, ADL144311, ADL144325, BD1487, BDA2561.20, BDR2561.20, BG4763C, DF1487, MDC2823C, PCD22852, SKBD-0022081, V24-80016
Застосування:Jeep
Compass (Mp, M6)
1.4 MultiAir 140 л.с. (2017-н.в.) (2017-н.в.)
1.4 MultiAir Привод на всі колеса 170 л.с. (2017-н.в.) (2017-н.в.)
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 479 G89 |
| Виробник | Bosch |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з маркою | Jeep |
| Стан | Новий |
| Висота | 39.7 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 110 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Товщина | 28 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Сумісність з моделлю | Compass, 500x, Renegade, Brera, 159, Spider |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Jeep |
- Ціна: 2 983 ₴









