
- В наявності
- Код: 15-15 521 0004/PD
Диск гальмівний передній Alfa Romeo159/Brera/Giulietta/Fiat 500X/Jeep Compass/Renegade (305x28) 05- (Meyle)
2 674 ₴
- +380 (63) 636-48-42lifecell
- Сторона встановлення: передній міст
- Зовнішній діаметр [мм]: 305
- Висота [мм]: 39,7
- Товщина гальмівного диска (мм): 28
- Мінімальна товщина [мм]: 26
- Діаметр центрування [мм]: 70
- Ø фаски [мм]: 110
- Ø розміщення отворів під шпильки колеса [мм]: 16,6
- Кількість отворів: 5
- Тип гальмівного диска: вентильований
- Поверхня: оцинкована
- Додатковий артикул/додаткова інформація 2: з гвинтами
- необхідна кількість: 2
102131, 108664, 17622, 19-1325, 19-1325MAX, 19-1325SPORT, 201022, 201030, 23-0861C, 24012801921-PCS-MS, 24012801921-PCS-MSP, 24012801921PR-PCS-MS, 24012801921PR-PCS-MSP, 24012801921PR-SET-MS, 24012801921PR-SET-MSP, 24012801921-SET-MS, 24012801921-SET-MSP, 25336z, 311022, 312370, 33 10 0148, 43893, 44036, 45000C, 46843608, 5010-1449, 51760621, 51767381, 51767382, 51937304, 51937304, 51963548, 522056675, 52137275, 5622299J, 5622299JC, 563036C, 58152010222, 581510101022, 58311022, 583110 6044761, 6110519, 6110558, 68242624AA, 74 94 3893, 74 94 4036, 800-861C, 82B0410, 8DD 355 126-731, 8DD 355 126-731, 9071245, 92293903, ADA104377, ADC1828V, ADL144311, ADL144317, ADL144325, AND6494, BBD4513, BBD5271, BDA2561.20, BDR2253.20, BDR2561.20, BS7082, C3D010ABE-P, CD7449V, CD7451V, DDF1449, DDF1451, DDF1451C, DF1487, DF4476, DP1010.11.1345, K68249840AA, K68254087AA, LVBD1224Z, MDC2823C, P330-265, PCD22852, RD00016, RN1870, RT 20366, RT 20366-GL, RT 20366-GL T3, RT 20366-GL T5, RT 20366-GL T6, RT 20366-GL T9, SKBD-0022081, TX 73-74, V020, V029, V24-80016, VKBD 80110 V2, WGR1449-1, WGR1451-1
159 (939)
1.8 MPI 140 л.с. (2007-2011) (2007-2011)
1.9 JTDM 16V 136 л.с. (2005-2011) (2005-2011)
1.9 JTDM 16V 150 л.с. (2005-2011) (2005-2011)
1.9 JTDM 8V 120 л.с. (2005-2011) (2005-2011)
1.9 JTS 160 л.с. (2005-2011) (2005-2011)
2.0 JTDM 136 л.с. (2010-2011) (2010-2011)
2.0 JTDM 170 л.с. (2009-2011) (2009-2011)
2.2 JTS 185 л.с. (2005-2011) (2005-2011)
159 Sportwagon (939)
1.8 MPI 140 л.с. (2007-2011) (2007-2011)
1.9 JTDM 16V 136 л.с. (2006-2011) (2006-2011)
1.9 JTDM 16V 150 л.с. (2006-2011) (2006-2011)
1.9 JTDM 8V 120 л.с. (2006-2011) (2006-2011)
1.9 JTS 160 л.с. (2006-2011) (2006-2011)
2.0 JTDM 136 л.с. (2010-2011) (2010-2011)
2.0 JTDM 163 л.с. (2009-2011) (2009-2011)
2.0 JTDM 170 л.с. (2009-2011) (2009-2011)
2.2 JTS 185 л.с. (2006-2011) (2006-2011)
Brera
2.0 JTDM 163 л.с. (2008-н.в.) (2008-н.в.)
2.0 JTDM 170 л.с. (2009-н.в.) (2009-н.в.)
2.2 JTS 185 л.с. (2006-н.в.) (2006-н.в.)
Giulietta (940)
1.4 TB 150 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
1.4 TB 170 л.с. (2010-н.в.) (2010-н.в.)
2.0 JTDM 170 л.с. (2010-н.в.) (2010-н.в.)
Spider (939)
2.0 JTDM 163 л.с. (2009-н.в.) (2009-н.в.)
2.0 JTDM 170 л.с. (2009-н.в.) (2009-н.в.)
2.2 JTS 185 л.с. (2006-н.в.) (2006-н.в.)
Fiat
500X
1.4 4x4 (2015-н.в.) (2015-н.в.)
1.6 (2014-н.в.) (2014-н.в.)
2.0 D Multijet 4x4 136 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
2.0 D Multijet 4x4 140 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
Jeep
Compass (Mp, M6)
1.4 MultiAir 140 л.с. (2017-н.в.) (2017-н.в.)
1.4 MultiAir Привод на всі колеса 170 л.с. (2017-н.в.) (2017-н.в.)
Renegade Всюдихід Закритий (Bu)
1.3 T-GDi 150 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
1.3 T-GDi 4x4 180 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
1.4 136 л.с. (2016-н.в.) (2016-н.в.)
1.4 140 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
1.4 4x4 170 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
1.6 110 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
1.6 CRD 120 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
2.0 CRD 4x4 140 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
2.0 CRD 4x4 170 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 15-15 521 0004/PD |
| Виробник | Meyle |
| Призначення | Передні колеса |
| Стан | Новий |
| Висота | 39.7 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 110 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 16.6 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Товщина | 28 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Сумісність з маркою | Jeep, Fiat, Alfa Romeo |
| Сумісність з моделлю | Compass, 500x, Renegade, Brera, 159, Spider |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Alfa Romeo, Fiat, Jeep |
- Ціна: 2 674 ₴





