
- В наявності
- Код: 92345203
Диск гальмівний задній VW Multivan T7 21- (300x14) PRO+ (Textar) 92345203
3 191 ₴
+380 (99) 772-39-67
МТС
- +380 (63) 636-48-42lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Диск гальмівний (задній) VW Multivan T7 21- (300x14) PRO+ (Textar) 92345203
Оригінальні номери:
188793, 33 11 0884, 7T0615601, ADBP430197, BG5196C
188793, 33 11 0884, 7T0615601, ADBP430197, BG5196C
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 92345203 |
| Виробник | Textar |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Висота | 51.3 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 120 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 16.7 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Товщина | 14 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Конструктивні особливості | Без колісних шпильок |
- Ціна: 3 191 ₴




