
- В наявності
- Код: 24.0122-0309.1
Диск гальмівний задній VW Crafter 2.0TDI 16-/Man TGE 17- (300x22) (з покриттям) (вентильований) (Ate)
3 197 ₴
- +380 (63) 636-48-42lifecell
- Зовнішній діаметр [мм]: 300,0
- Товщина гальмівного диска (мм): 22,0
- Мінімальна товщина [мм]: 19,0
- Тип гальмівного диска: вентильований
- Оброблення: легований/високоуглецевий
- Поверхня: з покриттям
- Кількість отворів: 5
- Ø фаски [мм]: 120,0
- Висота [мм]: 51,0
- Діаметр центрування [мм]: 76,0
- Внутрішній діаметр: 170,0
- Ø отвори [мм]: 16,0
- Додатковий артикул/додаткова інформація 2: з гвинтами
- перевіркове значення: E1 90R-02C0118/1092
09.D422.11, 103040, 118 208, 142.1991, 174717, 18612, 20033 V, 25847C, 2N0 615 601, 33 10 6933, 600.3254.20, 6111038, 8120 291087C, 82B2421, 8DD 355 125-571, 8DD 355 125-571, 9082642, 92288500, 92288503, ADBP430079, ADC2921V, BBD5509, BG4973C, BS7894B, BS-9552HC, BV 7845, FT31163, LVBD1941, MDC2770C, NBD1987, P331-143, PCD22812, RN2198, RT 22164, RT 22164-GL, RT 22164-GL T3, RT 22164-GL T5, RT 22164-GL T6, RT 22164-GL T9
Amarok (2Ha, 2Hb, S1B, S6B, S7A, S7B)
2.0 BiTDI 163 л.с. (2010-н.в.) (2010-н.в.)
2.0 BiTDI 180 л.с. (2011-н.в.) (2011-н.в.)
2.0 BiTDI 4motion 163 л.с. (2010-н.в.) (2010-н.в.)
2.0 BiTDI 4motion 180 л.с. (2011-н.в.) (2011-н.в.)
2.0 TDI 122 л.с. (2010-н.в.) (2010-н.в.)
2.0 TDI 140 л.с. (2012-н.в.) (2012-н.в.)
2.0 TDI 4motion 122 л.с. (2010-н.в.) (2010-н.в.)
2.0 TDI 4motion 140 л.с. (2012-н.в.) (2012-н.в.)
2.0 TSI 160 л.с. (2010-н.в.) (2010-н.в.)
3.0 TDI 163 л.с. (2016-н.в.) (2016-н.в.)
3.0 TDI 4motion 163 л.с. (2016-н.в.) (2016-н.в.)
3.0 TDI 4motion 204 л.с. (2016-н.в.) (2016-н.в.)
3.0 TDI 4motion 224 л.с. (2016-н.в.) (2016-н.в.)
Crafter C Бортовий Платформой/Ходова частина (Sz_)
2.0 TDI 102 л.с. (2016-н.в.) (2016-н.в.)
2.0 TDI 140 л.с. (2016-н.в.) (2016-н.в.)
2.0 TDI 177 л.с. (2016-н.в.) (2016-н.в.)
2.0 TDI 4motion 140 л.с. (2017-н.в.) (2017-н.в.)
2.0 TDI 4motion 177 л.с. (2017-н.в.) (2017-н.в.)
2.0 TDI RWD 109 л.с. (2016-н.в.) (2016-н.в.)
2.0 TDI RWD 122 л.с. (2017-н.в.) (2017-н.в.)
2.0 TDI RWD 140 л.с. (2017-н.в.) (2017-н.в.)
2.0 TDI RWD 177 л.с. (2017-н.в.) (2017-н.в.)
Crafter Автобус (Syi, Syj)
2.0 TDI 102 л.с. (2016-н.в.) (2016-н.в.)
2.0 TDI 140 л.с. (2016-н.в.) (2016-н.в.)
2.0 TDI 177 л.с. (2016-н.в.) (2016-н.в.)
2.0 TDI 4motion 140 л.с. (2017-н.в.) (2017-н.в.)
2.0 TDI 4motion 177 л.с. (2017-н.в.) (2017-н.в.)
Crafter Фургон (Sy_, Sx_)
2.0 TDI 102 л.с. (2016-н.в.) (2016-н.в.)
2.0 TDI 140 л.с. (2016-н.в.) (2016-н.в.)
2.0 TDI 177 л.с. (2016-н.в.) (2016-н.в.)
2.0 TDI 4motion 140 л.с. (2017-н.в.) (2017-н.в.)
2.0 TDI 4motion 177 л.с. (2017-н.в.) (2017-н.в.)
2.0 TDI RWD 109 л.с. (2017-н.в.) (2017-н.в.)
2.0 TDI RWD 122 л.с. (2017-н.в.) (2017-н.в.)
2.0 TDI RWD 140 л.с. (2017-н.в.) (2017-н.в.)
2.0 TDI RWD 177 л.с. (2017-н.в.) (2017-н.в.)
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 24.0122-0309.1 |
| Виробник | ATE |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Стан | Новий |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 120 мм |
| Висота | 51 мм |
| Товщина | 22 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Сумісність з моделлю | Crafter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Volkswagen |
- Ціна: 3 197 ₴



