
- В наявності
- Код: 92288503
Диск гальмівний задній VW Crafter 2.0TDI 16- (300x22) PRO (Textar) 92288503
3 178 ₴
- +380 (63) 636-48-42lifecell
- Тип гальмівного диска: із зовнішньою вентиляцією
- Зовнішній діаметр [мм]: 300
- Товщина гальмівного диска (мм): 22
- Висота [мм]: 51
- Мінімальна товщина [мм]: 19
- Поверхня: з покриттям
- Внутрішній діаметр: 168,6
- Ø фаски [мм]: 120
- Діаметр центрування [мм]: 76
- Розташування/число отворів: 05/06
- Ø розміщення отворів під шпильки колеса [мм]: 16,5
- Додатковий артикул/додаткова інформація 2: без колісної крепної осі
- Довжина паковання [см]: 33
- Ширина паковання [см]: 31,5
- Висота паковання [см]: 12
- Вес [кг]: 7,4
09.D422.11, 103040, 1163208700, 118 208, 142.1991, 174717, 18612, 19-4816, 20033 V, 24.0122-0309.1, 25847C, 2N0615601, 2N0615601, 2N0615601, 2N0615601, 3147186, 33 10 6933, 58153147186, 600.3254.20, 6111038, 65508030001, 672880, 82B2421, 871169, 8DD 355 125-571, 8DD 355 125-571, 9082642, 92288500, AD1120, ADBP430079, ADC2921V, BBD5509, BD-6385, BG4973C, BS7894B, BS-9552HC, BSG 90-210-062, BV 7845, C4W020ABE-P, FT31163, LVBD1941, MDC2770C, NBD1987, P331-143, PCD22812, PRD6312, RN2198, RT 22164, RT 22164-GL, RT 22164-GL T3, RT 22164-GL T5, RT 22164-GL T6, RT 22164-GL T9, V10-40098, VAG338
Amarok (2Ha, 2Hb, S1B, S6B, S7A, S7B)
2.0 BiTDI 180 л.с. (2011-н.в.) (2011-н.в.)
2.0 BiTDI 4motion 180 л.с. (2011-н.в.) (2011-н.в.)
2.0 TDI 140 л.с. (2012-н.в.) (2012-н.в.)
2.0 TDI 4motion 140 л.с. (2012-н.в.) (2012-н.в.)
3.0 TDI 163 л.с. (2016-н.в.) (2016-н.в.)
3.0 TDI 4motion 163 л.с. (2016-н.в.) (2016-н.в.)
3.0 TDI 4motion 204 л.с. (2016-н.в.) (2016-н.в.)
3.0 TDI 4motion 224 л.с. (2016-н.в.) (2016-н.в.)
Crafter C Бортовий Платформой/Ходова частина (Sz_)
2.0 TDI 102 л.с. (2016-н.в.) (2016-н.в.)
2.0 TDI 140 л.с. (2016-н.в.) (2016-н.в.)
2.0 TDI 177 л.с. (2016-н.в.) (2016-н.в.)
2.0 TDI 4motion 140 л.с. (2017-н.в.) (2017-н.в.)
2.0 TDI 4motion 177 л.с. (2017-н.в.) (2017-н.в.)
2.0 TDI RWD 109 л.с. (2016-н.в.) (2016-н.в.)
2.0 TDI RWD 122 л.с. (2017-н.в.) (2017-н.в.)
2.0 TDI RWD 140 л.с. (2017-н.в.) (2017-н.в.)
2.0 TDI RWD 177 л.с. (2017-н.в.) (2017-н.в.)
Crafter Автобус (Syi, Syj)
2.0 TDI 102 л.с. (2016-н.в.) (2016-н.в.)
2.0 TDI 140 л.с. (2016-н.в.) (2016-н.в.)
2.0 TDI 177 л.с. (2016-н.в.) (2016-н.в.)
2.0 TDI 4motion 140 л.с. (2017-н.в.) (2017-н.в.)
2.0 TDI 4motion 177 л.с. (2017-н.в.) (2017-н.в.)
Crafter Фургон (Sy_, Sx_)
2.0 TDI 102 л.с. (2016-н.в.) (2016-н.в.)
2.0 TDI 140 л.с. (2016-н.в.) (2016-н.в.)
2.0 TDI 177 л.с. (2016-н.в.) (2016-н.в.)
2.0 TDI 4motion 140 л.с. (2017-н.в.) (2017-н.в.)
2.0 TDI 4motion 177 л.с. (2017-н.в.) (2017-н.в.)
2.0 TDI RWD 109 л.с. (2017-н.в.) (2017-н.в.)
2.0 TDI RWD 122 л.с. (2017-н.в.) (2017-н.в.)
2.0 TDI RWD 140 л.с. (2017-н.в.) (2017-н.в.)
2.0 TDI RWD 177 л.с. (2017-н.в.) (2017-н.в.)
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 92288503 |
| Виробник | Textar |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Стан | Новий |
| Висота | 51 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 120 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 16.5 мм |
| Товщина | 22 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Конструктивні особливості | Без колісних шпильок |
| Сумісність з моделлю | Crafter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Volkswagen |
- Ціна: 3 178 ₴





