
- В наявності
- Код: 0 986 479 682
Диск гальмівний задній Renault Scenic III 09- (274х11) (Bosch) 0 986 479 682
2 301 ₴
+380 (99) 772-39-67
МТС
- +380 (63) 636-48-42lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Диск гальмівний (задній) Renault Scenic III 09- (274х11) (Bosch) 0 986 479 682
Характеристики:
- Зовнішній діаметр [мм]: 274
- Товщина гальмівного диска (мм): 11
- Мінімальна товщина [мм]: 9,5
- Висота [мм]: 86,2
- Ø фаски [мм]: 114,3
- Тип гальмівного диска: суцільний
- Діаметр центрування [мм]: 61,91
- Кількість отворів: 5
- Поверхня: промащений
- виконує норми ЕЕК: ECE-R90
- Додатковий артикул/додаткова інформація 2: без вбудованого магнітного сенсорного кільця
Оригінальні номери:
08.B397.27, 1031063, 142.1625, 15108 Y, 16-15 523 4109, 1815313991, 18160C, 19-2243, 19-2243SPORT, 23-1232, 2401110180B-PCS-MS, 2401110180B-PCS-MSP, 2401110180BPR-PCS-MS, 2401110180BPR-PCS-MSP, 2401110180BPR-SET-MS, 2401110180BPR-SET-MSP, 2401110180B-SET-MS, 2401110180B-SET-MSP, 25143a, 313991, 38305, 43 20 000 07R, 562981J-1, 5815313991, 60 93 8305, 6020-1965-SX, 603042, 6062036, 6110008, 6111042, 61385 20, 61385.20, 61385.20, 702976BS7, 800-1232, 8120 25171C, 82B2060, 8DD 355 117-351, 8DD 355 117-351, 9071402, 92232603, ADR164310, AE0925, B130689, BBD5968S, BD1483, BG9132RS, BS7583LS, BY 6100, CD7731S, D61385.20, DDF1731-1, DF1483A, DF6203BS, DP1010.11.1661, KBD5968S, MDC2284, QD8737, R1049PRCA, R1049PRCA, RT 3282BS, RT 3282BS-GL, RT 3282BS-GL T3, RT 3282BS-GL T5, RT 3282BS-GL T6, RT 3282BS-GL T9
08.B397.27, 1031063, 142.1625, 15108 Y, 16-15 523 4109, 1815313991, 18160C, 19-2243, 19-2243SPORT, 23-1232, 2401110180B-PCS-MS, 2401110180B-PCS-MSP, 2401110180BPR-PCS-MS, 2401110180BPR-PCS-MSP, 2401110180BPR-SET-MS, 2401110180BPR-SET-MSP, 2401110180B-SET-MS, 2401110180B-SET-MSP, 25143a, 313991, 38305, 43 20 000 07R, 562981J-1, 5815313991, 60 93 8305, 6020-1965-SX, 603042, 6062036, 6110008, 6111042, 61385 20, 61385.20, 61385.20, 702976BS7, 800-1232, 8120 25171C, 82B2060, 8DD 355 117-351, 8DD 355 117-351, 9071402, 92232603, ADR164310, AE0925, B130689, BBD5968S, BD1483, BG9132RS, BS7583LS, BY 6100, CD7731S, D61385.20, DDF1731-1, DF1483A, DF6203BS, DP1010.11.1661, KBD5968S, MDC2284, QD8737, R1049PRCA, R1049PRCA, RT 3282BS, RT 3282BS-GL, RT 3282BS-GL T3, RT 3282BS-GL T5, RT 3282BS-GL T6, RT 3282BS-GL T9
Застосування:Renault
Grand Scénic Iii (Jz0/1_)
1.2 TCe (JZ16) 132 л.с. (2013-н.в.) (2013-н.в.)
1.2 TCe 116 л.с. (2012-н.в.) (2012-н.в.)
1.4 16V (JZ0F) 131 л.с. (2009-н.в.) (2009-н.в.)
1.5 dCi 106 л.с. (2009-н.в.) (2009-н.в.)
1.5 dCi 110 л.с. (2009-н.в.) (2009-н.в.)
1.5 dCi 95 л.с. (2010-н.в.) (2010-н.в.)
1.6 16V (JZ0U) 109 л.с. (2009-н.в.) (2009-н.в.)
1.6 16V Bifuel 107 л.с. (2012-н.в.) (2012-н.в.)
1.6 E85 110 л.с. (2009-н.в.) (2009-н.в.)
1.6 dCi (JZ00, JZ12) 130 л.с. (2011-н.в.) (2011-н.в.)
1.9 dCi 131 л.с. (2009-н.в.) (2009-н.в.)
2.0 16 V (JZ0G) 140 л.с. (2009-н.в.) (2009-н.в.)
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 479 682 |
| Виробник | Bosch |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Стан | Новий |
| Висота | 86.2 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Товщина | 11 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Покриття дисків | Змащені маслом |
| Конструктивні особливості | Без підшипника |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Renault |
- Ціна: 2 301 ₴





