
- В наявності
- Код: 16-15 523 4115
Диск тормозной задний Renault Scenic II 03- (270х10) (+ABS) (з підшипником) (Meyle) 16-15 523 4115
3 780 ₴
- +380 (63) 636-48-42lifecell
- Сторона встановлення: Задній міст
- Зовнішній діаметр [мм]: 270
- Висота [мм]: 80,7
- Товщина гальмівного диска (мм): 10
- Мінімальна товщина [мм]: 9
- Діаметр центрування [мм]: 25
- Ø фаски [мм]: 100
- Кількість отворів: 4
- Тип гальмівного диска: суцільний
- Додатковий артикул/додаткова інформація 2: з кільцем сенсора ABS
- Розмір різі: M12x1,5
- необхідна кількість: 2
17727C, 19-1279, 19-1279SPORT, 19-1968, 19-1968SPORT, 28155, 470.2420.00, 60 92 8155, 603016, 6044146, 6110083, 6111046, 700 643, 7701207898, 78BD7898-1, 78RBD17898, ADR164323, BBD5897S, BDA2427.30, C220R0020, DF4414BS, DP1010.11.1651, FBD433, KBD5897S, P331-127, PDC5407, RT 3240, RT 3240BS, RT 3240BS-GL, RT 3240BS-GL T3, RT 3240BS-GL T5, RT 3240BS-GL T6, RT 3240BS-GL T9, RT 3240-GL, RT 3240-GL T3, RT 3240-GL T5, RT 3240-GL T6, RT 3240-GL T9, TX 73-601
Grand Scenic Ii (Jm0/1_)
2.0 135 л.с. (2004-н.в.) (2004-н.в.)
Megane Ii Grandtour (Km0/1_)
1.4 98 л.с. (2003-н.в.) (2003-н.в.)
1.5 dCi (KM13) 103 л.с. (2007-н.в.) (2007-н.в.)
1.5 dCi (KM16, KM1E) 106 л.с. (2005-н.в.) (2005-н.в.)
1.5 dCi 101 л.с. (2004-н.в.) (2004-н.в.)
1.5 dCi 82 л.с. (2003-н.в.) (2003-н.в.)
1.5 dCi 86 л.с. (2005-н.в.) (2005-н.в.)
1.6 113 л.с. (2003-н.в.) (2003-н.в.)
1.6 16V Hi-Flex 105 л.с. (2008-н.в.) (2008-н.в.)
1.6 16V 112 л.с. (2006-н.в.) (2006-н.в.)
1.9 dCi 110 л.с. (2005-н.в.) (2005-н.в.)
1.9 dCi 115 л.с. (2005-н.в.) (2005-н.в.)
1.9 dCi 120 л.с. (2003-н.в.) (2003-н.в.)
1.9 dCi 131 л.с. (2005-н.в.) (2005-н.в.)
1.9 dCi 90 л.с. (2004-2005) (2004-2005)
1.9 dCi 92 л.с. (2004-н.в.) (2004-н.в.)
2.0 135 л.с. (2003-н.в.) (2003-н.в.)
Megane Ii Фургон/Універсал (Km_)
1.5 dCi (KM02) 101 л.с. (2003-2009) (2003-2009)
1.5 dCi (KM0F) 82 л.с. (2003-2009) (2003-2009)
1.5 dCi (KM1E) 106 л.с. (2003-2009) (2003-2009)
1.5 dCi (KM1F) 86 л.с. (2005-2009) (2005-2009)
Scenic Ii (Jm0/1_)
1.4 (JM0B, JM0H, JM1A) 98 л.с. (2003-н.в.) (2003-н.в.)
1.5 dCi (JM02, JM13) 101 л.с. (2003-н.в.) (2003-н.в.)
1.5 dCi (JM0F) 82 л.с. (2003-н.в.) (2003-н.в.)
1.5 dCi (JM16) 103 л.с. (2007-н.в.) (2007-н.в.)
1.5 dCi (JM1E) 106 л.с. (2005-н.в.) (2005-н.в.)
1.5 dCi (JM1F) 86 л.с. (2005-н.в.) (2005-н.в.)
1.6 (JM0C, JM0J, JM1B) 113 л.с. (2003-н.в.) (2003-н.в.)
1.6 16V (JM1R) 112 л.с. (2005-н.в.) (2005-н.в.)
1.9 D 116 л.с. (2006-н.в.) (2006-н.в.)
1.9 dCi (JM0G, JM12, JM1G, JM2C) 120 л.с. (2003-н.в.) (2003-н.в.)
1.9 dCi (JM14) 131 л.с. (2005-н.в.) (2005-н.в.)
1.9 dCi (JM15) 110 л.с. (2005-н.в.) (2005-н.в.)
2.0 (JM05, JM0U, JM1N, JM1U, JM2V) 135 к.с. (2003-н.в.) (2003-н.в.)
2.0 16V Turbo (JM0W) 163 л.с. (2004-н.в.) (2004-н.в.)
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 16-15 523 4115 |
| Виробник | Meyle |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Стан | Новий |
| Висота | 80.7 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 100 мм |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Товщина | 10 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Конструктивні особливості | З кільцем датчика ABS |
| Сумісність з моделлю | Scenic, Megane |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Renault |
- Ціна: 3 780 ₴






