
- В наявності
- Код: 0 986 478 758
Диск гальмівний задній Renault Scenic I 00-03 (265x10.5) (Bosch) 0 986 478 758
1 221 ₴
+380 (99) 772-39-67
МТС
- +380 (63) 636-48-42lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Диск гальмівний (задній) Renault Scenic I 00-03 (265x10.5) (Bosch) 0 986 478 758
Характеристики:
- Зовнішній діаметр [мм]: 265
- Товщина гальмівного диска (мм): 10,5
- Мінімальна товщина [мм]: 9,5
- Висота [мм]: 44,2
- Ø фаски [мм]: 108
- Тип гальмівного диска: суцільний
- Діаметр центрування [мм]: 61,01
- Кількість отворів: 5
- Поверхня: промащений
- Додатковий артикул/додаткова інформація 2: з гвинтами
- виконує норми ЕЕК: ECE-R90
- Діаметр отвору до [мм]: 14,7
Оригінальні номери:
08.5645.10, 08.5645.40, 14409, 14822, 16216, 19-2004, 19-2004SPORT, 203934, 23-1139C, 24.0111-0144.1, 25261z, 360406043700, 360406043800, 561597J, 561597JC, 5727, 58152034, 60-39S, 60-30-19, 60580, 61018, 62, 62, 62. 6239.01, 77 00 800 004, 77 01 204 297, 77 01 205 846, 78BD4297-2, 78RBD24297, 800-1139C, 82B0817, 875365, 9072798, 92065300, AD1131, BD0757, BDC4848, BG2698, BS 7444, BS 7621, BS-2391, BS-2391C, BS7572, C4R035ABE, CD7213S, D6239.01, DBD1213, DDF1213, DDF555, DF1028, DF757, FO 2167, MDC875, NBD497, PRD5216, PRD5509, R1405P, R1405P, RT 1534, RT 1534-GL, RT 1534-GL T3, RT 1534-GL T5, RT 1534-GL T6, RT 1534-GL T9, SKBD-0022967
08.5645.10, 08.5645.40, 14409, 14822, 16216, 19-2004, 19-2004SPORT, 203934, 23-1139C, 24.0111-0144.1, 25261z, 360406043700, 360406043800, 561597J, 561597JC, 5727, 58152034, 60-39S, 60-30-19, 60580, 61018, 62, 62, 62. 6239.01, 77 00 800 004, 77 01 204 297, 77 01 205 846, 78BD4297-2, 78RBD24297, 800-1139C, 82B0817, 875365, 9072798, 92065300, AD1131, BD0757, BDC4848, BG2698, BS 7444, BS 7621, BS-2391, BS-2391C, BS7572, C4R035ABE, CD7213S, D6239.01, DBD1213, DDF1213, DDF555, DF1028, DF757, FO 2167, MDC875, NBD497, PRD5216, PRD5509, R1405P, R1405P, RT 1534, RT 1534-GL, RT 1534-GL T3, RT 1534-GL T5, RT 1534-GL T6, RT 1534-GL T9, SKBD-0022967
Застосування:Renault
Safrane (B54_)
3.0 Biturbo 4x4 (B545) 262 л.с. (1993-1996) (1993-1996)
3.0 V6 (B54B, B544) 167 л.с. (1992-1996) (1992-1996)
Scenic I (Ja0/1_)
1.9 dCi RX4 101 л.с. (2002-2003) (2002-2003)
1.9 dCi RX4 102 л.с. (2000-2003) (2000-2003)
2.0 16V RX4 139 л.с. (2000-2003) (2000-2003)
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 478 758 |
| Виробник | Bosch |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Стан | Новий |
| Висота | 44.2 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 108 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Товщина | 10.5 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Покриття дисків | Змащені маслом |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Сумісність з моделлю | Scenic, Safrane |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Renault |
- Ціна: 1 221 ₴





