
- В наявності
- Код: 23-1232
Диск тормозной задний Renault Scenic 1.2TCe/1.4-1.6 16V/1.5-2.0dCi 09- (274х11) (з підшипником) (Metelli)
3 898 ₴
- +380 (63) 636-48-42lifecell
- Мінімальна товщина [мм]: 9,5
- Кількість отворів: 5
- Ø фаски [мм]: 66,0
- Товщина гальмівного диска (мм): 11,0
- Висота [мм]: 86,2
- Додатковий артикул/додаткова інформація 2: з кільцем сенсора ABS
- виконує норми ЕЕК: Approved
- Зовнішній діаметр [мм]: 274,0
- Тип гальмівного диска: суцільний
- Outer diameter: 274,0
- Hub hole diameter: 66,0
- Holes: 5
- Total height: 86,2
- Thickness: 11,0
- Minimum thickness: 9,5
- Weight: 7,41
- Packaging Dimension: 94 x 300 x 300
- Pack pieces number: 1
- перевіркове значення: ECE-R90
0 986 479 009, 0 986 479 682, 08.B397.17, 08.B397.27, 1110487, 142.1624, 1421624, 1421625, 15254C, 16-15 523 4109, 1620036980, 1815203991, 1815313991, 18160C, 18160C, 19-2243, 19-2243SPORT, 203991, 231-04-039, 24.0111-0180.2, 2401106203B-PCS-MS, 2401106203B-PCS-MSP, 2401106203B-SET-MS, 2401106203B-SET-MSP, 2401110180B-PCS-MS, 2401110180B-PCS-MSP, 2401110180BPR-PCS-MS, 2401110180BPR-PCS-MSP, 2401110180BPR-SET-MS, 2401110180BPR-SET-MSP, 2401110180B-SET-MS, 2401110180B-SET-MSP, 25143a, 25143z, 313991, 360406136600, 38305, 38305, 411180, 43 20 000 07R, 43 20 240 48R, 470244800, 50220146140, 522253, 562981J-1, 5722, 60 93 8305, 603042, 6062036, 610.3706.20, 610.3706.52, 61-00-0705, 61-00-0705C, 6104038, 610705, 610705C, 6110008, 6111042, 6282376, 800-1232, 82B0823, 8DD 355 117-351, 8DD 355 117-351, 9071402, 92232603, ADC1918V, ADC3013, ADR164310, AE0925, AND6723, AND8513, B130689, BBD5968S, BD1483, BD-4019, BD-6074, BDA2513.30, BS-5998, BS-5998BZ, BS7583LS, BY6024, BY6100, CD7731S, D61385.20, DDF1731-1, DF 106119, DF1483A, DF61385.20, DF6203BS, DI956971S, DP-0705, DP-0705C, DP1010.11.1661, DSK2821, FBK1219, KBD5968S, KF155111U, LVBD1084Z, LVBD1654, MDC2284, NBD1773, PBD1946, PRD2755, QD8737, R1049PCA, R1049PCA, R1049PRCA, RD01550, RN961P, RN963P, RT 3282BS, RT 3282BS T3, RT 3282BS T5, RT 3282BS T6, RT 3282BS-GL, RT 3282BS-GL T3, RT 3282BS-GL T5, RT 3282BS-GL T6, RT 3282BS-GL T9, SDK6655, SKBD-0022973, VKBD1028
Fluence (L30_)
Z.E. 95 л.с. (2012-н.в.) (2012-н.в.)
Grand Scénic Iii (Jz0/1_)
1.2 TCe (JZ16) 132 л.с. (2013-н.в.) (2013-н.в.)
1.2 TCe 116 л.с. (2012-н.в.) (2012-н.в.)
1.4 16V (JZ0F) 131 л.с. (2009-н.в.) (2009-н.в.)
1.5 dCi 106 л.с. (2009-н.в.) (2009-н.в.)
1.5 dCi 110 л.с. (2009-н.в.) (2009-н.в.)
1.5 dCi 95 л.с. (2010-н.в.) (2010-н.в.)
1.6 16V (JZ0U) 109 л.с. (2009-н.в.) (2009-н.в.)
1.6 16V Bifuel 107 л.с. (2012-н.в.) (2012-н.в.)
1.6 E85 110 л.с. (2009-н.в.) (2009-н.в.)
1.6 dCi (JZ00, JZ12) 130 л.с. (2011-н.в.) (2011-н.в.)
1.9 dCi 131 л.с. (2009-н.в.) (2009-н.в.)
2.0 16 V (JZ0G) 140 л.с. (2009-н.в.) (2009-н.в.)
Scénic Iii (Jz0/1_)
2.0 16 V (JZ0G, JZ1E) 140 л.с. (2009-н.в.) (2009-н.в.)
2.0 dCi (JZ0L) 160 л.с. (2009-н.в.) (2009-н.в.)
2.0 dCi (JZ0Y) 150 л.с. (2009-н.в.) (2009-н.в.)
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 23-1232 |
| Виробник | Metelli |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Стан | Новий |
| Висота | 86.2 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 66 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Товщина | 11 мм |
| Конструктивні особливості | З кільцем датчика ABS |
| Сумісність з моделлю | Scenic, Fluence |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Renault |
- Ціна: 3 898 ₴




