
- В наявності
- Код: 0 986 479 270
Диск тормозной задний Renault Megane/Scenic 99-03 (274x11) (+ABS) (з підшипником) (полный) (Bosch) 0 986 479
4 468 ₴
- +380 (63) 636-48-42lifecell
- Зовнішній діаметр [мм]: 274
- Товщина гальмівного диска (мм): 11
- Мінімальна товщина [мм]: 9,5
- Висота [мм]: 82,3
- Ø фаски [мм]: 100
- Тип гальмівного диска: суцільний
- Діаметр центрування [мм]: 61,98
- Кількість отворів: 4
- Поверхня: промащений
- Додатковий артикул/додаткова інформація 2: з кільцем сенсора ABS
- виконує норми ЕЕК: ECE-R90
- Внутрішній діаметр: 25
01.97437, 08.A238.47, 14940 Y, 15140, 15140C, 16-15 523 0003, 16-15 523 4113, 1618866380, 1619238380, 17029C, 19-1278, 19-1278SPORT, 19-1906, 19-1906SPORT, 203946, 2143101, 221044, 23-0584, 24.0111-0166.2, 2401110166B-PCS-MS, 2401110166B-PCS-MSP, 2401110166B-SET-MS, 2401110166B-SET-MSP, 24290, 25212a, 313946, 360406061000, 470.2424.00, 52473, 562368J, 562368JC, 562368JC-1, 563035JC-1, 5753, 5815203946, 5815313946, 60 92 4290, 6020-3946-SX, 603926, 6042724, 6042726, 6055121, 6104022, 6110045, 61723AP, 6698 00, 6698 20, 6698.00, 6698.00, 6698.20, 6698.20, 700 642, 702603BS1, 77 01 206 327, 77 01 206 328, 78BD6328-1, 78RBD16328, 800-584, 8120 25146C, 82B0688, 86 60 001 815, 86 71 018 263, 8DD 355 112-211, 8DD 355 112-211, 905029, 9071387, 9081155, 92141403, AD0087, ADC1540, ADR164324, AND8540, B130693, B130696, BBD5721S, BD0415, BDA2363.10, BDC5243, BDR2363.10, BG9029RS, BN-1893, BS5243LS, BS5243LSB, BS6016, BY 7731, C4R025ABE, CD7641S, D6698.00, D6698.20, DBD1381, DBD1641, DDF1381, DDF1381C-1, DDF1641, DDF1641-1, DF415, DF4272, DF4272BS, DFM0002, DP1010.11.0872, FBD333, FO 2650, FO 4242, K010293, K210293, KBD5721S, KF155.73U, LVBD1401Z, MDC1566, NBD1181, QD5687, R1009PCA, R1009PCA, RT 3215, RT 3215BS, RT 3215BS-GL, RT 3215BS-GL T3, RT 3215BS-GL T5, RT 3215BS-GL T6, RT 3215BS-GL T9, RT 3215-GL, RT 3215-GL T3, RT 3215-GL T5, RT 3215-GL T6, RT 3215-GL T9, SKBD-0022838, TX 70-801, V46-40007, VKBD 1006
Megane I Break (Ka0/1_)
1.6 16V (KA0B, KA04, KA11) 107 л.с. (1999-2003) (1999-2003)
1.6 Bifuel 109 л.с. (1999-2000) (1999-2000)
1.8 16V (KA0S, KA12, KA1A, KA1M, KA1R) 115 л.с. (2001-2003) (2001-2003)
1.9 dCi (KA05, KA1F) 102 л.с. (2001-2003) (2001-2003)
1.9 dTi (KA0N) 98 л.с. (1999-2001) (1999-2001)
1.9 dTi (KA1U) 80 л.с. (2001-2003) (2001-2003)
Megane I Kombi Van (Ka_)
1.6 (KA0B, KA04) 107 л.с. (2001-2003) (2001-2003)
1.6 BiFuel (KA04) 109 л.с. (2001-2003) (2001-2003)
1.6 BiFuel (KA0B) 107 л.с. (2001-2003) (2001-2003)
1.8 (KA1M) 116 л.с. (2001-2003) (2001-2003)
1.9 DTI (KA1U) 80 л.с. (2001-2003) (2001-2003)
1.9 dCi (KA05) 102 л.с. (2001-2003) (2001-2003)
1.9 dCi (KA05) 105 л.с. (2001-2003) (2001-2003)
Megane Scenic (Ja0/1_)
1.6 16V (JA0B, JA04, JA11) 107 л.с. (1998-1999) (1998-1999)
1.9 D (JA0J) 64 л.с. (1997-1999) (1997-1999)
1.9 dTi (JA0N) 98 л.с. (1997-1999) (1997-1999)
Megane Scenic Van (Ja0/1_)
1.9 DTi (JA0N) 98 л.с. (1997-1999) (1997-1999)
Scenic I (Ja0/1_)
1.4 16V (JA0D, JA1H, Ja0W, JA10) 95 л.с. (1999-2003) (1999-2003)
1.6 102 л.с. (2001-2003) (2001-2003)
1.6 107 л.с. (1999-2003) (1999-2003)
1.6 BiFuel (JA04) 107 л.с. (1999-2001) (1999-2001)
1.6 BiFuel 102 л.с. (2001-2003) (2001-2003)
1.8 16V (JA12, JA1R, JA1M, JA1A) 115 л.с. (2001-2003) (2001-2003)
1.8 4x4 116 л.с. (2000-2001) (2000-2001)
1.9 D (JA0J, FA0J) 64 л.с. (1999-2001) (1999-2001)
1.9 dCi (JA05, JA1F) 102 л.с. (1999-2003) (1999-2003)
1.9 dTi (JA0N) 98 л.с. (1999-2003) (1999-2003)
1.9 dTi (JA1U) 80 л.с. (2001-2003) (2001-2003)
2.0 16 V (JA1B, JA1D) 139 л.с. (2000-2003) (2000-2003)
2.0 16V 140 л.с. (1999-2003) (1999-2003)
Scénic I Van (Fa0_, Ja0/1_)
1.9 (FA0J) 64 л.с. (1999-2001) (1999-2001)
1.9 DTi (JA0N) 98 л.с. (1999-2001) (1999-2001)
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 479 270 |
| Виробник | Bosch |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Стан | Новий |
| Висота | 82.3 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 100 мм |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Діаметр маточини | 25 мм |
| Товщина | 11 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Покриття дисків | Змащені маслом |
| Конструктивні особливості | З кільцем датчика ABS |
| Сумісність з моделлю | Scenic, Megane |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Renault |
- Ціна: 4 468 ₴










