
- В наявності
- Код: 92316503
Диск гальмівний задній Renault Megane/Scenic 1.5/1.6dCi 16- (290x11) PRO (Textar) 92316503
5 273 ₴
- +380 (63) 636-48-42lifecell
- Тип гальмівного диска: суцільний
- Зовнішній діаметр [мм]: 290
- Товщина гальмівного диска (мм): 11
- Мінімальна товщина [мм]: 9,5
- Поверхня: з покриттям
- Висота [мм]: 91,5
- Розташування/число отворів: 05/05
- Ø фаски [мм]: 114,3
- Діаметр центрування [мм]: 52,4
- Діаметр осьовий цапфи [мм]: 30
- Додатковий артикул/додаткова інформація 2: зі маточиною
- Додатковий артикул/ Додаткова інформація: з гайкою хвостовика моста
- Довжина паковання [см]: 33
- Ширина паковання [см]: 31,5
- Висота паковання [см]: 12
- Вес [кг]: 8,2
0 986 479 F42, 08.C742.27, 103029, 15168 Y, 16-15 523 4123, 185812, 18604C, 23-1502, 33 11 0091, 432021878R, 432029176R, 470.5409.00, 631 169, 800-1502, 8DD 355 133-241, 8DD 355 133-241, ADBP430173, ADC3035, AND8570, BBD6231S, BD1482, BDA2870.30, BDC6168, BDR2870.30, BG9488RSC, BY 6160, DF1482A, LVBD1919, MDC2965C, NBD2035, R1079PRCA, R1079PRCA, REN323C, RT 3284BS, RT 3284BS-GL, RT 3284BS-GL T3, RT 3284BS-GL T5, RT 3284BS-GL T6, RT 3284BS-GL T9
Grand Scénic Iv (R9_)
1.2 TCe 115 115 л.с. (2016-н.в.) (2016-н.в.)
1.2 TCe 130 130 130 л.с. (2016-н.в.) (2016-н.в.)
1.5 dCi 110 110 л.с. (2016-н.в.) (2016-н.в.)
1.6 dCi 130 130 130 л.с. (2016-н.в.) (2016-н.в.)
1.6 dCi 160 160 л.с. (2016-н.в.) (2016-н.в.)
Megane Iv
1.2 TCe 130 (2015-н.в.) (2015-н.в.)
1.6 16V 115 л.с. (2015-н.в.) (2015-н.в.)
1.6 TCe 165 165 л.с. (2017-н.в.) (2017-н.в.)
1.6 TCe 205 (2015-н.в.) (2015-н.в.)
1.6 dCi 165 163 л.с. (2015-н.в.) (2015-н.в.)
Scénic Iv (J9_)
1.2 TCe 115 115 л.с. (2016-н.в.) (2016-н.в.)
1.2 TCe 130 130 130 л.с. (2016-н.в.) (2016-н.в.)
1.3 TCe 115 (J9N9) 115 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
1.3 TCe 140 140 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
1.3 TCe 160 (J9NC) 159 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
1.3 TCe 160 163 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
1.5 dCi 110 110 л.с. (2016-н.в.) (2016-н.в.)
1.5 dCi 95 95 л.с. (2016-н.в.) (2016-н.в.)
1.6 dCi 130 130 130 л.с. (2016-н.в.) (2016-н.в.)
1.6 dCi 160 160 л.с. (2016-н.в.) (2016-н.в.)
Talisman
1.5 dCi 110 (2015-н.в.) (2015-н.в.)
1.6 TCe 150 (2015-н.в.) (2015-н.в.)
1.6 TCe 200 (2015-н.в.) (2015-н.в.)
1.6 dCi 130 (2015-н.в.) (2015-н.в.)
1.6 dCi 160 (2015-н.в.) (2015-н.в.)
Talisman Grandtour (Us)
1.5 dCi 110 (2016-н.в.) (2016-н.в.)
1.6 TCe 150 (2016-н.в.) (2016-н.в.)
1.6 TCe 200 (2016-н.в.) (2016-н.в.)
1.6 dCi 130 (2016-н.в.) (2016-н.в.)
1.6 dCi 160 (2016-н.в.) (2016-н.в.)
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 92316503 |
| Виробник | Textar |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Стан | Новий |
| Висота | 91.5 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Діаметр маточини | 141 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 12 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Товщина | 11 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Конструктивні особливості | Без колісних шпильок |
| Сумісність з моделлю | Scenic, Megane |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Renault |
- Ціна: 5 273 ₴










