
- В наявності
- Код: 0 986 479 E78
Диск тормозной задний Renault Megane IV 15- (260x8) (+ABS) (з підшипником) (d=61.98mm) (Bosch) 0 986 479 E78
4 990 ₴
- +380 (63) 636-48-42lifecell
180024, 18642C, 23-1095, 33 10 6308, 432000185R, 432006609R, 432027412R, 800-1095, 8DD 355 126-481, 8DD 355 126-481, 92291003, ADBP430146, BDA2879.30, DF1432A, MDC2795C, QD6302, REN325C, V46-40034
Megane Iv
1.2 TCe 100 (2015-н.в.) (2015-н.в.)
1.2 TCe 130 (2015-н.в.) (2015-н.в.)
1.5 dCi 110 (2015-н.в.) (2015-н.в.)
1.5 dCi 90 (2015-н.в.) (2015-н.в.)
1.6 16V 115 л.с. (2015-н.в.) (2015-н.в.)
1.6 TCe 165 165 л.с. (2017-н.в.) (2017-н.в.)
1.6 TCe 205 (2015-н.в.) (2015-н.в.)
1.6 dCi 130 (2015-н.в.) (2015-н.в.)
1.6 dCi 165 163 л.с. (2015-н.в.) (2015-н.в.)
Megane Iv Grandtour (K9A/M/N_)
1.2 TCe 100 100 л.с. (2016-н.в.) (2016-н.в.)
1.2 TCe 130 (K9MR) 130 л.с. (2016-н.в.) (2016-н.в.)
1.5 dCi 110 110 л.с. (2016-н.в.) (2016-н.в.)
1.5 dCi 90 90 л.с. (2016-н.в.) (2016-н.в.)
1.6 TCe 205 205 л.с. (2016-н.в.) (2016-н.в.)
1.6 dCi 130 130 130 л.с. (2016-н.в.) (2016-н.в.)
1.6 dCi 165 163 л.с. (2016-н.в.) (2016-н.в.)
Megane Iv Седан
1.2 Tce 130 130 л.с. (2016-н.в.) (2016-н.в.)
1.5 Blue dCi 115 (LVA6) 115 л.с. (2019-н.в.) (2019-н.в.)
1.5 Blue dCi 95 (LVA2) 95 л.с. (2019-н.в.) (2019-н.в.)
1.5 dCi 110 110 л.с. (2016-н.в.) (2016-н.в.)
1.5 dCi 90 (LVA1) 90 л.с. (2016-н.в.) (2016-н.в.)
1.6 SCe 115 л.с. (2016-н.в.) (2016-н.в.)
1.6 dCi 130 130 130 л.с. (2016-н.в.) (2016-н.в.)
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 479 E78 |
| Виробник | Bosch |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Стан | Новий |
| Висота | 86.3 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Діаметр маточини | 30 мм |
| Товщина | 8 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Конструктивні особливості | З кільцем датчика ABS |
| Сумісність з моделлю | Megane |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Renault |
- Ціна: 4 990 ₴




