
- В наявності
- Код: 0 986 479 E79
Диск тормозной задний Renault Megane IV 15- (260x8) (+ABS) (з підшипником) (Bosch) 0 986 479 E79
4 460 ₴
+380 (99) 772-39-67
МТС
- +380 (63) 636-48-42lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Диск гальмівний (задній) Renault Megane IV 15- (260x8) (+ABS) (з підшипником) (Bosch) 0 986 479 E79
Оригінальні номери:
0 986 479 E79, 08.B369.37, 15172 Y, 175477, 18603C, 3139107, 33 10 2922, 38306, 432000166R, 432009292R, 432024629R, 470.5405.00, 563289JC-1, 58153139107, 61858 20, 61858.20, 61858.20, 702983BS5, 8DD 355 129-871, 8DD 355 129-871, 92295203, ADBP430094, ADC3034, ADR164304, AE0912, BBD6150S, BDA2880.30, BY 6164, C4R053ABE, D61858.20, D61859.20, DDF2824C-1, FR1318H, LVBD1921, MDC2839C, R1078PRCA, R1078PRCA, RN2094H
0 986 479 E79, 08.B369.37, 15172 Y, 175477, 18603C, 3139107, 33 10 2922, 38306, 432000166R, 432009292R, 432024629R, 470.5405.00, 563289JC-1, 58153139107, 61858 20, 61858.20, 61858.20, 702983BS5, 8DD 355 129-871, 8DD 355 129-871, 92295203, ADBP430094, ADC3034, ADR164304, AE0912, BBD6150S, BDA2880.30, BY 6164, C4R053ABE, D61858.20, D61859.20, DDF2824C-1, FR1318H, LVBD1921, MDC2839C, R1078PRCA, R1078PRCA, RN2094H
Застосування:Renault
Megane Iv
1.2 TCe 100 (2015-н.в.) (2015-н.в.)
1.2 TCe 130 (2015-н.в.) (2015-н.в.)
1.5 dCi 110 (2015-н.в.) (2015-н.в.)
1.5 dCi 90 (2015-н.в.) (2015-н.в.)
1.6 16V 115 л.с. (2015-н.в.) (2015-н.в.)
1.6 dCi 130 (2015-н.в.) (2015-н.в.)
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 479 E79 |
| Виробник | Bosch |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Стан | Новий |
| Висота | 87.5 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Діаметр маточини | 25 мм |
| Товщина | 8 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Конструктивні особливості | З кільцем датчика ABS |
| Сумісність з моделлю | Megane |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Renault |
- Ціна: 4 460 ₴




