
- В наявності
- Код: 92295203
Диск гальмівний задній Renault Megane IV 15- (260x8) (+ ABS) PRO (Textar) 92295203
5 247 ₴
+380 (99) 772-39-67
МТС
- +380 (63) 636-48-42lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Диск гальмівний (задній) Renault Megane IV 15- (260x8) (+ ABS) PRO (Textar) 92295203
Характеристики:
- Тип гальмівного диска: суцільний
- Зовнішній діаметр [мм]: 260
- Товщина гальмівного диска (мм): 8
- Мінімальна товщина [мм]: 7
- Поверхня: з покриттям
- Висота [мм]: 87,5
- Розташування/число отворів: 05/05
- Ø фаски [мм]: 114,3
- Діаметр центрування [мм]: 52,3
- Діаметр осьовий цапфи [мм]: 25
- Додатковий артикул/додаткова інформація 2: з колісним підшипником
- Додатковий артикул/ Додаткова інформація: з гайкою хвостовика моста
- Довжина паковання [см]: 30
- Ширина паковання [см]: 28,5
- Висота паковання [см]: 10
- Вес [кг]: 6,3
Оригінальні номери:
0 986 479 E79, 08.B369.37, 15172 Y, 175477, 18603C, 3139107, 33 10 2922, 38306, 432000166R, 432009292R, 432024629R, 470.5405.00, 563289JC-1, 58153139107, 702983BS5, 8120 25184C, 8DD 355 129-871, 8DD 355 129-871, ADBP430094, ADC3034, ADR164304, AE0912, BBD6150S, BDA2880.30, BG9230RSC, BY 6164, C4R053ABE, DDF2824C-1, FR1318H, LVBD1921, MDC2839C, NBD1965, R1078PRCA, R1078PRCA, RN2094H
0 986 479 E79, 08.B369.37, 15172 Y, 175477, 18603C, 3139107, 33 10 2922, 38306, 432000166R, 432009292R, 432024629R, 470.5405.00, 563289JC-1, 58153139107, 702983BS5, 8120 25184C, 8DD 355 129-871, 8DD 355 129-871, ADBP430094, ADC3034, ADR164304, AE0912, BBD6150S, BDA2880.30, BG9230RSC, BY 6164, C4R053ABE, DDF2824C-1, FR1318H, LVBD1921, MDC2839C, NBD1965, R1078PRCA, R1078PRCA, RN2094H
Застосування:Renault
Megane Iv
1.2 TCe 100 (2015-н.в.) (2015-н.в.)
1.2 TCe 130 (2015-н.в.) (2015-н.в.)
1.5 dCi 90 (2015-н.в.) (2015-н.в.)
1.6 dCi 130 (2015-н.в.) (2015-н.в.)
Megane Iv Grandtour (K9A/M/N_)
1.2 TCe 100 100 л.с. (2016-н.в.) (2016-н.в.)
1.2 TCe 130 (K9MR) 130 л.с. (2016-н.в.) (2016-н.в.)
1.5 dCi 110 110 л.с. (2016-н.в.) (2016-н.в.)
1.5 dCi 90 90 л.с. (2016-н.в.) (2016-н.в.)
1.6 dCi 130 130 130 л.с. (2016-н.в.) (2016-н.в.)
1.6 dCi 165 163 л.с. (2016-н.в.) (2016-н.в.)
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 92295203 |
| Виробник | Textar |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Стан | Новий |
| Висота | 87.5 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 12 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Товщина | 8 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Конструктивні особливості | Без колісних шпильок |
| Сумісність з моделлю | Megane |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Renault |
- Ціна: 5 247 ₴










