
- В наявності
- Код: 0 986 479 684
Диск тормозной задний Renault Megane III/Scenic III 08- (260x8) без підшипника (Bosch) 0 986 479 684
1 981 ₴
- +380 (63) 636-48-42lifecell
- Зовнішній діаметр [мм]: 260
- Товщина гальмівного диска (мм): 8
- Мінімальна товщина [мм]: 7
- Висота [мм]: 86,2
- Ø фаски [мм]: 114,3
- Тип гальмівного диска: суцільний
- Діаметр центрування [мм]: 61,91
- Кількість отворів: 5
- Поверхня: промащений
- виконує норми ЕЕК: ECE-R90
- Додатковий артикул/додаткова інформація 2: без вбудованого магнітного сенсорного кільця
08.B391.27, 1031064, 142.1623, 15102 Y, 15146, 15146C, 16-15 523 0024, 16-15 523 4108, 16-15 523 4124, 180024, 18165C, 19-1973, 19-1973SPORT, 203993, 231-04-024, 23-1095, 24.0108-0118.2, 2401080118B-PCS-MS, 2401080118B-PCS-MSP, 2401080118B-SET-MS, 2401080118B-SET-MSP, 2401106190B-PCS-MS, 2401106190B-PCS-MSP, 2401106190B-SET-MS, 2401106190B-SET-MSP, 3139103, 313993, 33 10 6308, 360406161900, 361302040683, 38307, 43 20 000 10R, 43 20 001 85R, 43 20 001 85R, 43 20 021 88R, 43 20 021 88R, 43 20 065 06R, 43 20 065 06R, 43 20 066 09R, 43 20 066 09R, 43 20 075 56R, 43 20 075 56R, 43 20 274 12R, 43 20 274 12R, 470.5401.00, 5725, 5815203993, 58153139103, 5815313993, 60 93 8307, 6020-1774-SX, 603041, 6061906, 6110007, 6110947, 61384 20, 61384.20, 61384.20, 675414, 701 160, 702976BS0, 800-1095, 8120 25172C, 8120 25185C, 82B0518, 8DD 355 123-341, 8DD 355 123-341, 9071403, 92195900, 92195903, AD0332, ADBP430146, ADR164311, B130687, BBD5966S, BBD6149S, BD1432, BDA2879.30, BDC5841, BDC6165, BG9137RS, BN-1876, BS7584LS, BY 6094, D61384.20, DF1432A, DF6190BS, DP1010.11.1648, FR0738, KBD5966S, MDC2550, P331-128, QD6271, RN43004, SKBD-0022253, TX 73-551, V46-40026
Clio Iv (Bh_)
1.6 RS 200 л.с. (2013-н.в.) (2013-н.)
Gran Tour Iii Універсал (Kz0/1)
1.2 TCe (KZ16) 132 л.с. (2013-н.в.) (2013-н.)
1.2 TCe 116 л.с. (2012-н.в.) (2012-н.в.)
1.4 TCe (KZ0F, KZ1V) 130 л.с. (2009-н.в.) (2009-н.в.)
1.5 dCi (KZ09, KZ0D, KZ1G, KZ1M, KZ1W) 110 л.с. (2009-н.в.) (2009-н.в.)
1.5 dCi (KZ0C, KZ1A) 90 л.с. (2009-н.в.) (2009-н.в.)
1.5 dCi (KZ1M, KZ1W) 106 л.с. (2009-н.в.) (2009-н.в.)
1.5 dCi 86 л.с. (2009-н.в.) (2009-н.в.)
1.5 dCi 95 л.с. (2013-н.в.) (2013-н.)
1.6 16V (KZ0H) 101 л.с. (2009-н.в.) (2009-н.в.)
1.6 16 V (KZ0U, KZ1B, KZ1U) 110 л.с. (2009-н.в.) (2009-н.в.)
1.6 16V Bifuel (KZ03) 110 л.с. (2008-н.в.) (2008-н.в.)
1.9 dCi (KZ0J, KZ0N, KZ1S) 131 л.с. (2009-н.в.) (2009-н.в.)
2.0 CVT (KZ0G, KZ1P) 140 л.с. (2009-н.в.) (2009-н.в.)
2.0 TCe (KZ0K, KZ1T) 180 л.с. (2008-н.в.) (2008-н.в.)
2.0 TCe 190 л.с. (2012-н.в.) (2012-н.в.)
2.0 TCe 220 л.с. (2012-н.в.) (2012-н.в.)
2.0 dCi (KZ0L) 160 л.с. (2009-н.в.) (2009-н.в.)
2.0 dCi 163 л.с. (2012-н.в.) (2012-н.в.)
Grand Scénic Iii (Jz0/1_)
1.5 dCi 86 л.с. (2009-н.в.) (2009-н.в.)
Megane Cc (Ez0/1_)
1.2 TCe (EZ16) 132 л.с. (2013-н.в.) (2013-н.)
1.4 TCe (EZ0F, EZ1V) 131 л.с. (2010-н.в.) (2010-н.в.)
1.5 dCi (EZ09, EZ1G, EZ0D) 110 л.с. (2010-н.в.) (2010-н.в.)
1.6 16V (EZ0U, EZ1U) 110 л.с. (2010-н.в.) (2010-н.в.)
1.6 dCi (EZ00) 130 л.с. (2011-н.в.) (2011-н.в.)
1.9 dCi (EZ0J, EZ1S) 131 л.с. (2010-н.в.) (2010-н.в.)
2.0 CVT (EZ0G, EZ1E, EZ1P) 140 л.с. (2010-н.в.) (2010-н.в.)
2.0 TCe (EZ1T) 180 л.с. (2010-н.в.) (2010-н.в.)
2.0 dCi (EZ0L) 160 л.с. (2010-н.в.) (2010-н.в.)
Scénic Iii (Jz0/1_)
1.5 dCi 86 л.с. (2009-н.в.) (2009-н.в.)
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 479 684 |
| Виробник | Bosch |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Стан | Новий |
| Висота | 86.2 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Товщина | 8 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Покриття дисків | Змащені маслом |
| Конструктивні особливості | Без підшипника |
| Сумісність з моделлю | Clio, Scenic, Megane |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Renault |
- Ціна: 1 981 ₴





