
- В наявності
- Код: 0 986 479 C87
Диск тормозной задний Renault Megane III/Scenic III 08- (260x8) (+ABS) (з підшипником) (Bosch) 0 986 479 C87
4 289 ₴
+380 (99) 772-39-67
МТС
- +380 (63) 636-48-42lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Диск гальмівний (задній) Renault Megane III/Scenic III 08- (260x8) (+ABS) (з підшипником) (Bosch) 0 986 479 C87
Характеристики:
- Зовнішній діаметр [мм]: 260
- Товщина гальмівного диска (мм): 8
- Мінімальна товщина [мм]: 7
- Висота [мм]: 88
- Ø фаски [мм]: 114,3
- Тип гальмівного диска: суцільний
- Діаметр центрування [мм]: 54,98
- Кількість отворів: 5
- Поверхня: з покриттям
- Додатковий артикул/додаткова інформація 2: з кільцем сенсора ABS
- виконує норми ЕЕК: ECE-R90
- Внутрішній діаметр: 25
Оригінальні номери:
0 986 479 575, 102133, 16-15 523 4103, 18140C, 231-04-073, 24.0108-0116.2, 2401080116B-PCS-MS, 2401080116B-PCS-MSP, 2401080116B-SET-MS, 2401080116B-SET-MSP, 25121z, 313973, 361302040819, 38306, 43 20 015 39R, 43 20 075 95R, 43 20 081 91R, 43 20 081 91R, 5010-1730, 5815313973, 603022, 6061824, 6061826, 6110006, 6110948, 701 161, 702983BS4, 702983BS4U, 8120 25173C, 82B0993, 9071401, 9225038K, AD1114, ADR164304, B130743, BDA2515.30, BS-5877, BS-5877BZ, BS7577LS, C4R050ABE, DF 095113, DF6182, DF6182BS, DP1010.11.0462, J3310813, PDC5402, R1040PRCA, R1040PRCA, SKBD-0023143, TX 73-561
0 986 479 575, 102133, 16-15 523 4103, 18140C, 231-04-073, 24.0108-0116.2, 2401080116B-PCS-MS, 2401080116B-PCS-MSP, 2401080116B-SET-MS, 2401080116B-SET-MSP, 25121z, 313973, 361302040819, 38306, 43 20 015 39R, 43 20 075 95R, 43 20 081 91R, 43 20 081 91R, 5010-1730, 5815313973, 603022, 6061824, 6061826, 6110006, 6110948, 701 161, 702983BS4, 702983BS4U, 8120 25173C, 82B0993, 9071401, 9225038K, AD1114, ADR164304, B130743, BDA2515.30, BS-5877, BS-5877BZ, BS7577LS, C4R050ABE, DF 095113, DF6182, DF6182BS, DP1010.11.0462, J3310813, PDC5402, R1040PRCA, R1040PRCA, SKBD-0023143, TX 73-561
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 479 C87 |
| Виробник | Bosch |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Висота | 88 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Діаметр маточини | 25 мм |
| Товщина | 8 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Конструктивні особливості | З кільцем датчика ABS |
- Ціна: 4 289 ₴










