
- В наявності
- Код: 92234303
Диск гальмівний задній Nissan Cube 09-/Tiida 04-13 (292x9) PRO (Textar) 92234303
2 285 ₴
+380 (99) 772-39-67
МТС
- +380 (63) 636-48-42lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Диск гальмівний (задній) Nissan Cube 09-/Tiida 04-13 (292x9) PRO (Textar) 92234303
Характеристики:
- Тип гальмівного диска: суцільний
- Зовнішній діаметр [мм]: 292
- Висота [мм]: 62
- Товщина гальмівного диска (мм): 9
- Мінімальна товщина [мм]: 8
- Поверхня: з покриттям
- Ø фаски [мм]: 114,3
- Діаметр центрування [мм]: 68
- Розташування/число отворів: 04/05
- Додатковий артикул/додаткова інформація 2: без колісної крепної осі
- Довжина паковання [см]: 33,5
- Ширина упаковки [см]: 32
- Висота паковання [см]: 13,5
- Вес [кг]: 4,7
Оригінальні номери:
0 986 479 742, 0 986 479 D18, 08.A715.20, 08.A715.21, 15024, 15024 V, 18040, 19-2792, 19-2792SPORT, 200.2521.20, 24.0109-0166.1, 26NI081, 312284, 43206EM10A, 43206EW81B, 43206ZW90A, 563337JC, 5815312284, 6020-1831K-SX, 6063174, 61-01-108, 61-01-108C, 6106251, 61108, 61108C, 61579 00, 61579.00, 61579.00, 8120 14178C, 82B1409, 8DD 355 122-981, 8DD 355 122-981, 9072210, 9082324, ADC0283, ADN143134, AND6969, BBD5170, BG4666C, BN-1789, BR-6814-C, BS 6016, BS-5468, BS7381, BS7381B, BS-9467C, BV 6016, CBR524, D3206EM10A, D61579.00, DDF1941C, DF 140129, DF6317, DP1010.11.1657, DP-108, DP-108C, FBD451, FR1060, J3311007, K011680, K211680, LVBD2029, MDC2710, MRD-2108, N2040P, N2040P, ND2046K, NIS170, PCD16102, RN1933, RT 4528, RT 4528-GL, RT 4528-GL T3, RT 4528-GL T5, RT 4528-GL T6, RT 4528-GL T9, SKBD-0023551, TB219365
0 986 479 742, 0 986 479 D18, 08.A715.20, 08.A715.21, 15024, 15024 V, 18040, 19-2792, 19-2792SPORT, 200.2521.20, 24.0109-0166.1, 26NI081, 312284, 43206EM10A, 43206EW81B, 43206ZW90A, 563337JC, 5815312284, 6020-1831K-SX, 6063174, 61-01-108, 61-01-108C, 6106251, 61108, 61108C, 61579 00, 61579.00, 61579.00, 8120 14178C, 82B1409, 8DD 355 122-981, 8DD 355 122-981, 9072210, 9082324, ADC0283, ADN143134, AND6969, BBD5170, BG4666C, BN-1789, BR-6814-C, BS 6016, BS-5468, BS7381, BS7381B, BS-9467C, BV 6016, CBR524, D3206EM10A, D61579.00, DDF1941C, DF 140129, DF6317, DP1010.11.1657, DP-108, DP-108C, FBD451, FR1060, J3311007, K011680, K211680, LVBD2029, MDC2710, MRD-2108, N2040P, N2040P, ND2046K, NIS170, PCD16102, RN1933, RT 4528, RT 4528-GL, RT 4528-GL T3, RT 4528-GL T5, RT 4528-GL T6, RT 4528-GL T9, SKBD-0023551, TB219365
Застосування:Nissan
Nissan (Dfac)
Cube (Z12)
1.5 dCi 106 л.с. (2010-н.в.) (2010-н.в.)
1.5 dCi 110 л.с. (2010-н.в.) (2010-н.в.)
1.6 16V 110 л.с. (2010-н.в.) (2010-н.в.)
Tiida Похибка Задня частина
1.5 dCi 106 л.с. (2007-2011) (2007-2011)
1.6 110 л.с. (2007-2011) (2007-2011)
1.8 106 л.с. (2007-2011) (2007-2011)
1.8 126 л.с. (2007-2011) (2007-2011)
Tiida Седан (Sc11X)
1.5 dCi 106 л.с. (2007-н.в.) (2007-н.в.)
1.6 110 л.с. (2007-н.в.) (2007-н.в.)
1.8 106 л.с. (2007-2011) (2007-2011)
1.8 126 л.с. (2007-н.в.) (2007-н.в.)
Nissan (Dfac)
Tiida Похибка Задня частина (C11)
1.6 107 л.с. (2005-н.в.) (2005-н.в.)
Tiida Седан (C11)
1.6 107 л.с. (2005-н.в.) (2005-н.в.)
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 92234303 |
| Виробник | Textar |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Висота | 62 мм |
| Діаметр маточини | 172 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 12.8 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Товщина | 9 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Конструктивні особливості | Без колісних шпильок |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Tiida |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Nissan, Nissan (Dfac) |
- Ціна: 2 285 ₴






