
- В наявності
- Код: 0 986 479 742
Диск тормозной задний Nissan Cube 09-/Tiida 04-13 (292x9) (з покрит.) (Bosch) 0 986 479 742
1 813 ₴
+380 (99) 772-39-67
МТС
- +380 (63) 636-48-42lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Диск гальмівний (задній) Nissan Cube 09-/Tiida 04-13 (292x9) (з покрит.) (Bosch) 0 986 479 742
Характеристики:
- Зовнішній діаметр [мм]: 292
- Товщина гальмівного диска (мм): 9
- Мінімальна товщина [мм]: 8
- Висота [мм]: 61,9
- Ø фаски [мм]: 114,3
- Тип гальмівного диска: суцільний
- Діаметр центрування [мм]: 68
- Кількість отворів: 4
- Поверхня: з покриттям
- Діаметр отвору до [мм]: 13
Оригінальні номери:
0 986 479 D18, 08.A715.20, 08.A715.21, 103501, 15024, 15024 V, 18040, 19-2792, 19-2792SPORT, 197520, 200.2521.20, 202284, 231-04-139, 23-1473C, 24.0109-0166.1, 26NI081, 312284, 360406117700, 360406117701, 43206 ZW90A, 43206EM10A, 43206EW81B, 563337JC, 5815202284, 5815312284, 6020-1831K-SX, 6020-1831-SX, 605-10-4096, 6063174, 61-01-108, 61-01-108C, 6106251, 61108, 61108C, 61579 00, 61579.00, 61579.00, 800-1473C, 8120 14178C, 82B1409, 857155, 8DD 355 122-981, 8DD 355 122-981, 9072210, 9082324, 92234303, ADC0283, ADN143134, AND6969, B130685, B6R221B, BBD5170, BD1500, BG4666C, BN-1789, BR-6814-C, BS 6016, BS7381, BS7381B, BS-9467C, BV 6016, CBR524, D61579.00, DDF1941C, DF 140129, DF1500, DF6317, DP1010.11.1657, DP-108, DP-108C, FBD451, FO 2976, FR1060, J3311007, K011680, K211680, LVBD2029, MDC2710, N2040P, N2040P, N3311049, NBD1711, ND2046K, NIS170, PCD16102, PRD5352, RN1933, RT 4528, RT 4528-GL, RT 4528-GL T3, RT 4528-GL T5, RT 4528-GL T6, RT 4528-GL T9, SKBD-0023551, TB219365
0 986 479 D18, 08.A715.20, 08.A715.21, 103501, 15024, 15024 V, 18040, 19-2792, 19-2792SPORT, 197520, 200.2521.20, 202284, 231-04-139, 23-1473C, 24.0109-0166.1, 26NI081, 312284, 360406117700, 360406117701, 43206 ZW90A, 43206EM10A, 43206EW81B, 563337JC, 5815202284, 5815312284, 6020-1831K-SX, 6020-1831-SX, 605-10-4096, 6063174, 61-01-108, 61-01-108C, 6106251, 61108, 61108C, 61579 00, 61579.00, 61579.00, 800-1473C, 8120 14178C, 82B1409, 857155, 8DD 355 122-981, 8DD 355 122-981, 9072210, 9082324, 92234303, ADC0283, ADN143134, AND6969, B130685, B6R221B, BBD5170, BD1500, BG4666C, BN-1789, BR-6814-C, BS 6016, BS7381, BS7381B, BS-9467C, BV 6016, CBR524, D61579.00, DDF1941C, DF 140129, DF1500, DF6317, DP1010.11.1657, DP-108, DP-108C, FBD451, FO 2976, FR1060, J3311007, K011680, K211680, LVBD2029, MDC2710, N2040P, N2040P, N3311049, NBD1711, ND2046K, NIS170, PCD16102, PRD5352, RN1933, RT 4528, RT 4528-GL, RT 4528-GL T3, RT 4528-GL T5, RT 4528-GL T6, RT 4528-GL T9, SKBD-0023551, TB219365
Застосування:Nissan
Nissan (Dfac)
Cube (Z12)
1.5 dCi 106 л.с. (2010-н.в.) (2010-н.в.)
1.5 dCi 110 л.с. (2010-н.в.) (2010-н.в.)
1.6 16V 110 л.с. (2010-н.в.) (2010-н.в.)
Tiida Похибка Задня частина
1.5 dCi 106 л.с. (2007-2011) (2007-2011)
1.6 110 л.с. (2007-2011) (2007-2011)
1.8 126 л.с. (2007-2011) (2007-2011)
Tiida Седан (Sc11X)
1.5 dCi 106 л.с. (2007-н.в.) (2007-н.в.)
1.6 110 л.с. (2007-н.в.) (2007-н.в.)
Nissan (Dfac)
Tiida Похибка Задня частина (C11)
1.6 107 л.с. (2005-н.в.) (2005-н.в.)
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 479 742 |
| Виробник | Bosch |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Висота | 61.9 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Діаметр маточини | 13 мм |
| Товщина | 9 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Tiida |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Nissan, Nissan (Dfac) |
- Ціна: 1 813 ₴





