
- В наявності
- Код: 150.2986.20
Диск тормозной задний MW 1 (F40)/2 (F44) 19- (L) (330x20) (з вентил.) (з покриттям) (Zimmermann) 150.2986.20
1 955 ₴
+380 (99) 772-39-67
МТС
- +380 (63) 636-48-42lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Диск гальмівний (задній) MW 1 (F40)/2 (F44) 19- (L) (330x20) (з вентил.) (з покриттям) (Zimmermann) 150.2986.20
Характеристики:
- Тип гальмівного диска: з прорізом
- Оброблення: Високовуглецевий
- Поверхня: з покриттям
- Зовнішній діаметр [мм]: 330
- Товщина гальмівного диска (мм): 20
- Висота [мм]: 51
- Кількість отворів у диску колеса: 5
- Ø фаски [мм]: 112
- Діаметр центрування [мм]: 67
- парні номери артикулів: 150.2987.20
- перевіркове значення: ECE R90 APPROVED
- Мінімальна товщина [мм]: 18,4
- Вес [кг]: 7,2
- Розташування/число отворів: 6/5
Оригінальні номери:
18905, 3420 6 889 357, NBD2412
18905, 3420 6 889 357, NBD2412
Застосування:Bmw
1 (F40)
116 i 109 л.с. (2020-н.в.) (2020-н.в.)
118 d 136 л.с. (2019-н.в.) (2019-н.в.)
118 d 150 л.с. (2019-н.в.) (2019-н.в.)
118 i 140 л.с. (2019-н.в.) (2019-н.в.)
120 d 190 л.с. (2020-н.в.) (2020-н.в.)
120 d xDrive 190 л.с. (2019-н.в.) (2019-н.в.)
120 i 178 л.с. (2020-н.в.) (2020-н.в.)
128 ti 245 л.с. (2020-н.в.) (2020-н.в.)
128 ti 265 л.с. (2020-н.в.) (2020-н.в.)
2 Gran Coupe (F44)
216 d 116 л.с. (2020-н.в.) (2020-н.в.)
218 d 150 л.с. (2020-н.в.) (2020-н.в.)
218 i 140 л.с. (2019-н.в.) (2019-н.в.)
220 d 163 л.с. (2019-н.в.) (2019-н.в.)
220 d 190 л.с. (2019-н.в.) (2019-н.в.)
220 d xDrive 190 л.с. (2020-н.в.) (2020-н.в.)
220 i 178 л.с. (2020-н.в.) (2020-н.в.)
M 235 i xDrive 306 л.с. (2019-н.в.) (2019-н.в.)
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 150.2986.20 |
| Виробник | Zimmermann |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Стан | Новий |
| Висота | 51 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Товщина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | BMW |
- Ціна: 1 955 ₴






