
- В наявності
- Код: 0 986 479 C32
Диск гальмівний задній Mitsubishi Pajero Sport 2.5D 3.0i 96- (315x18) (0 986 479 C32
2 624 ₴
+380 (99) 772-39-67
МТС
- +380 (63) 636-48-42lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Диск гальмівний (задній) Mitsubishi Pajero Sport 2.5D 3.0i 96- (315x18) (Bosch) 0 986 479 C32
Характеристики:
- Зовнішній діаметр [мм]: 315
- Товщина гальмівного диска (мм): 18
- Мінімальна товщина [мм]: 16,4
- Висота [мм]: 84,2
- Ø фаски [мм]: 139,7
- Тип гальмівного диска: вентильований
- Діаметр центрування [мм]: 94
- Кількість отворів: 6
- Поверхня: промащений
- виконує норми ЕЕК: ECE-R90
- Діаметр отвору до [мм]: 12,6
Оригінальні номери:
186465, 18716, 4615A097, 4615A097, 4615A224, 5010-2700, 6020-1907V-SX, 855111, ADBP430187, ADC443130, BBD5633, BD-7023, BG5038C, BR-5802-C, BS-5907, D6R190B, K011683, K211683, M1033V, M1033V, PRD6299, RN1634, RT 21593, RT 21593-GL, RT 21593-GL T3, RT 21593-GL T5, RT 21593-GL T6, RT 21593-GL T9
186465, 18716, 4615A097, 4615A097, 4615A224, 5010-2700, 6020-1907V-SX, 855111, ADBP430187, ADC443130, BBD5633, BD-7023, BG5038C, BR-5802-C, BS-5907, D6R190B, K011683, K211683, M1033V, M1033V, PRD6299, RN1634, RT 21593, RT 21593-GL, RT 21593-GL T3, RT 21593-GL T5, RT 21593-GL T6, RT 21593-GL T9
Застосування:Mitsubishi
Challenger Ii (Kg_, Kh_)
2.5 DI-D 4WD 178 л.с. (2008-н.в.) (2008-н.в.)
3.0 4WD 220 л.с. (2008-н.в.) (2008-н.в.)
Pajero Sport Iii (Ks_)
2.4 DI-D 4x4 (KS1W) 181 л.с. (2015-н.в.) (2015-н.в.)
3.0 Mivec 4x4 209 л.с. (2015-н.в.) (2015-н.в.)
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 479 C32 |
| Виробник | Bosch |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Mitsubishi |
| Стан | Новий |
| Висота | 84.2 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 139.7 мм |
| Кількість отворів | 6 шт. |
| Товщина | 18 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Покриття дисків | Змащені маслом |
| Сумісність з моделлю | Pajero Sport |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Mitsubishi |
- Ціна: 2 624 ₴




