
- В наявності
- Код: 0 986 479 T90
Диск гальмівний задній Mitsubishi Pajero IV 07- (331.7x18) (вентильований) (Bosch) 0 986 479 T90
2 009 ₴
+380 (99) 772-39-67
МТС
- +380 (63) 636-48-42lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Диск гальмівний (задній) Mitsubishi Pajero IV 07- (331.7x18) (вентильований) (Bosch) 0 986 479 T90
Характеристики:
- Зовнішній діаметр [мм]: 331,7
- Товщина гальмівного диска (мм): 18
- Мінімальна товщина [мм]: 16
- Висота [мм]: 74,4
- Ø фаски [мм]: 139,7
- Тип гальмівного диска: вентильований
- Діаметр центрування [мм]: 94
- Кількість отворів: 6
- Поверхня: промащений
- Діаметр отвору до [мм]: 12,7
Оригінальні номери:
103035, 17964, 19-2390, 19-2390SPORT, 203056, 25533z, 313056, 32-15 523 0019, 4615A037, 5010-1965, 5815203056, 5815313056, 6020-1134VK-SX, 6020-1134V-SX, 602511, 6049445, 8120 42149, 8120 42149C, 855105, 8DD 355 119-091, 8DD 355 119-091, 9071134, 92167303, ADC0380V, ADC443115, AND6587, B130367, BBD4755, BDR2405.20, BG4263, BN-1772, BS7270, BS-8604, BS-8604C, C652-36, D6R511B, DF4944S, FO 4129, J3315027, K210632, KBD4755, LVBD1619, M331I26, MDC2038, N3315029, PCD13352, RN1401, RT 20771, RT 20771-GL, RT 20771-GL T3, RT 20771-GL T5, RT 20771-GL T6, RT 20771-GL T9, V638
103035, 17964, 19-2390, 19-2390SPORT, 203056, 25533z, 313056, 32-15 523 0019, 4615A037, 5010-1965, 5815203056, 5815313056, 6020-1134VK-SX, 6020-1134V-SX, 602511, 6049445, 8120 42149, 8120 42149C, 855105, 8DD 355 119-091, 8DD 355 119-091, 9071134, 92167303, ADC0380V, ADC443115, AND6587, B130367, BBD4755, BDR2405.20, BG4263, BN-1772, BS7270, BS-8604, BS-8604C, C652-36, D6R511B, DF4944S, FO 4129, J3315027, K210632, KBD4755, LVBD1619, M331I26, MDC2038, N3315029, PCD13352, RN1401, RT 20771, RT 20771-GL, RT 20771-GL T3, RT 20771-GL T5, RT 20771-GL T6, RT 20771-GL T9, V638
Застосування:Mitsubishi
Montero Iv (V8_W, V9_W)
3.2 DI-D (V88W, V98W) 160 л.с. (2007-н.в.) (2007-н.в.)
3.2 DI-D (V88W, V98W) 170 л.с. (2007-н.в.) (2007-н.в.)
3.2 DI-D 4WD 190 л.с. (2007-н.в.) (2007-н.в.)
3.2 TD 4WD (V98W, V88W) 200 л.с. (2009-н.в.) (2009-н.в.)
3.8 V6 (V87W, V97W) 250 л.с. (2007-н.в.) (2007-н.в.)
3.8 V6 248 л.с. (2010-н.в.) (2010-н.в.)
Pajero Iv Van (V9_, V8_, V8_V)
3.2 DI-D 160 л.с. (2006-н.в.) (2006-н.в.)
3.2 DI-D 4WD 190 л.с. (2007-н.в.) (2007-н.в.)
3.2 TD 4WD 200 л.с. (2010-н.в.) (2010-н.в.)
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 479 T90 |
| Виробник | Bosch |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Mitsubishi |
| Стан | Новий |
| Висота | 74.4 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 139.7 мм |
| Кількість отворів | 6 шт. |
| Товщина | 18 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Покриття дисків | Змащені маслом |
| Сумісність з моделлю | Pajero |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Mitsubishi |
- Ціна: 2 009 ₴




