
- В наявності
- Код: 78BD8326-2
Диск гальмівний задній Mitsubishi Outlander/Lancer 03- (262x10) (повний) (Icer) 78BD8326-2
1 290 ₴
- +380 (63) 636-48-42lifecell
0 986 479 603, 24.0110-0281.1, DDF1410, DF4913, MB 895200, MB 928716, MR 493489
Cirrus (Jr)
2.0 141 л.с. (2001-2007) (2001-2007)
Cirrus Кабіо (Jr)
2.0 141 л.с. (2001-2007) (2001-2007)
Sebring Купе (Fj)
2.5 LE 163 л.с. (1995-2000) (1995-2000)
Sebring Седан (Fj)
2.0 131 л.с. (1995-2000) (1995-2000)
Mitsubishi
Airtrek I (Cu_W)
2.0 (CU2W) 136 л.с. (2003-2006) (2003-2006)
2.0 4WD (CU2W) 136 л.с. (2003-2006) (2003-2006)
2.0 4WD 241 л.с. (2002-2006) (2002-2006)
2.0 Turbo 4WD (CU2W) 201 л.с. (2004-2006) (2004-2006)
2.4 4WD (CU5W) 160 л.с. (2003-2006) (2003-2006)
2.4 4WD (CU5W) 162 л.с. (2003-2007) (2003-2007)
Cedia Седан (Cs_A, Ct0)
2.0 (CS9A) 135 л.с. (2003-н.в.) (2003-н.в.)
EVO VII (CT9A) 280 л.с. (2001-2003) (2001-2003)
EVO VIII (CT9A) 280 л.с. (2003-2005) (2003-2005)
Eclipse Ii (D3_A)
2000 GS 16V (D32A) 146 л.с. (1995-1999) (1995-1999)
2000 GT 16V 214 л.с. (1995-1999) (1995-1999)
Io (H6_W, H7_W)
1.8 (H76W, H66W) 114 л.с. (2001-2007) (2001-2007)
1.8 GDI (H66W) 120 л.с. (1999-2007) (1999-2007)
2.0 GDI (H67W, H77W) 129 л.с. (2000-2007) (2000-2007)
Lancer Iv Седан (C6_A)
EVO IV (CN9A) 280 л.с. (1996-1997) (1996-1997)
Lancer Kombi (Cs_W)
2.0 135 л.с. (2003-2007) (2003-2007)
Lancer Mk Vi (Cj-Cp_)
16V EVO 280 л.с. (1998-2001) (1998-2001)
2.0 16V EVO 281 л.с. (1999-2001) (1999-2001)
Space Runner (N6_W)
2.0 133 л.с. (2000-2002) (2000-2002)
2.0 136 л.с. (1999-2002) (1999-2002)
2.4 GDI 147 л.с. (1999-2002) (1999-2002)
2.4 GDI 150 л.с. (1999-2002) (1999-2002)
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 78BD8326-2 |
| Виробник | Icer |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Висота | 60.1 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Діаметр диска | 90 мм |
| Сумісність з маркою | Chrysler |
| Сумісність з моделлю | Pajero Pinin, Lancer, Space Runner, Outlander, Eclipse, Sebring |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Chrysler, Mitsubishi |
- Ціна: 1 290 ₴




