
- В наявності
- Код: 23-1650C
Диск гальмівний задній Mitsubishi Outlander/Lancer 03- (262x10) (з покриттям) (Metelli) 23-1650C
1 408 ₴
- +380 (63) 636-48-42lifecell
- виконує норми ЕЕК: Approved
- Кількість отворів: 5
- Мінімальна товщина [мм]: 8,4
- Висота [мм]: 60,1
- Ø фаски [мм]: 90,2
- Товщина гальмівного диска (мм): 10,0
- Поверхня: лакований
- Зовнішній діаметр [мм]: 262,0
- Тип гальмівного диска: суцільний
- Outer diameter: 262,0
- Hub hole diameter: 90,2
- Holes: 5
- Total height: 60,1
- Thickness: 10,0
- Minimum thickness: 8,4
- Coated:
- Weight: 4,11
- Packaging Dimension: 135 x 270 x 270
- Pack pieces number: 2
- перевіркове значення: ECE-R90
0 986 479 603, 0990-3205, 108526, 108526, 142.1651, 1421651, 15253, 15253C, 17432, 17432, 1815203042, 1815313042, 19-1948, 19-1948MAX, 19-1948SPORT, 197603, 203042, 24.0110-0704.1, 24011007041-PCS-MS, 24011007041-PCS-MSP, 24011007041-SET-MS, 24011007041-SET-MSP, 25324z, 25324z, 26MI009, 297611, 313042, 32-15 523 0016, 32-15 523 0016/PD, 32155230004, 32155230016, 32155230016/PD, 33 10 6465, 380217120, 410704, 416201380, 5010-2018, 50200130515, 520623, 5611, 562781BC, 562781CH, 562781JC, 602526, 6048454, 61-05-503C, 61-05-521C, 6110835, 61503C, 61521C, 6903.00, 800-1650C, 82B0086, 8DD 355 118-661, 8DD 355 118-661, 9072295, 92136100, 92136103, ADC0371, ADC44396, ADC44396, AND6757, BD0341, BDA2008.10, BDC4988, BDM6903.00, BG4037, BS4988, BS4988B, BS-5224, CD7410S, D6903.00, DDF1410, DDF1410-1, DDF1410C, DF 117204, DF341, DF4845, DP1010.11.1310, DP-503C, DP-521C, DSK2317, J3315023, J3315023, K010139, K210139, M1011P, M1011PR, M1011PR, M331I18, MB895200, MB928716, MDC2307, NBD1100, NBD1897, ND3001K, PCD12652, QD5714, RD00358, RT 1144, RT 1144-GL, RT 1144-GL T3, RT 1144-GL T5, RT 1144-GL T6, RT 1144-GL T9, SKBD-0020088, TB218121
Cirrus (Jr)
2.0 141 л.с. (2001-2007) (2001-2007)
Cirrus Кабіо (Jr)
2.0 141 л.с. (2001-2007) (2001-2007)
Sebring Купе (Fj)
2.5 LE 163 л.с. (1995-2000) (1995-2000)
Sebring Седан (Fj)
2.0 131 л.с. (1995-2000) (1995-2000)
Mitsubishi
Airtrek I (Cu_W)
2.0 (CU2W) 136 л.с. (2003-2006) (2003-2006)
2.0 4WD (CU2W) 136 л.с. (2003-2006) (2003-2006)
2.0 4WD 241 л.с. (2002-2006) (2002-2006)
2.0 Turbo 4WD (CU2W) 201 л.с. (2004-2006) (2004-2006)
2.4 4WD (CU5W) 160 л.с. (2003-2006) (2003-2006)
2.4 4WD (CU5W) 162 л.с. (2003-2007) (2003-2007)
Cedia Седан (Cs_A, Ct0)
2.0 (CS9A) 135 л.с. (2003-н.в.) (2003-н.в.)
EVO VII (CT9A) 280 л.с. (2001-2003) (2001-2003)
EVO VIII (CT9A) 280 л.с. (2003-2005) (2003-2005)
Eclipse Ii (D3_A)
2000 GS 16V (D32A) 146 л.с. (1995-1999) (1995-1999)
2000 GT 16V 214 л.с. (1995-1999) (1995-1999)
Io (H6_W, H7_W)
1.8 (H76W, H66W) 114 л.с. (2001-2007) (2001-2007)
1.8 GDI (H66W) 120 л.с. (1999-2007) (1999-2007)
2.0 GDI (H67W, H77W) 129 л.с. (2000-2007) (2000-2007)
Lancer Iv Седан (C6_A)
EVO IV (CN9A) 280 л.с. (1996-1997) (1996-1997)
Lancer Kombi (Cs_W)
2.0 135 л.с. (2003-2007) (2003-2007)
Lancer Mk Vi (Cj-Cp_)
16V EVO 280 л.с. (1998-2001) (1998-2001)
2.0 16V EVO 281 л.с. (1999-2001) (1999-2001)
Space Runner (N6_W)
2.0 133 л.с. (2000-2002) (2000-2002)
2.0 136 л.с. (1999-2002) (1999-2002)
2.4 GDI 147 л.с. (1999-2002) (1999-2002)
2.4 GDI 150 л.с. (1999-2002) (1999-2002)
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 23-1650C |
| Виробник | Metelli |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Висота | 60.1 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 90.2 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Товщина | 10 мм |
| Покриття дисків | Пофарбований |
| Сумісність з маркою | Chrysler |
| Сумісність з моделлю | Pajero Pinin, Lancer, Space Runner, Outlander, Eclipse, Sebring |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Chrysler, Mitsubishi |
- Ціна: 1 408 ₴





