
- В наявності
- Код: 32-15 523 0016
Диск гальмівний задній Mitsubishi Outlander/Lancer 03- (262x10) (Meyle) 32-15 523 0016
1 201 ₴
- +380 (63) 636-48-42lifecell
- Сторона встановлення: Задній міст
- Зовнішній діаметр [мм]: 262
- Висота [мм]: 60,1
- Товщина гальмівного диска (мм): 10
- Мінімальна товщина [мм]: 8,4
- Діаметр центрування [мм]: 90
- Ø фаски [мм]: 114,3
- Ø розміщення отворів під шпильки колеса [мм]: 12,5
- Кількість отворів: 5
- Тип гальмівного диска: суцільний
- необхідна кількість: 2
0990-3205, 108526, 15253, 15253C, 17432, 19-1948, 19-1948MAX, 19-1948SPORT, 203042, 23-1650C, 24011007041-PCS-MS, 24011007041-PCS-MSP, 24011007041-SET-MS, 24011007041-SET-MSP, 25324z, 313042, 33 10 6465, 5611, 562781CH, 562781JC, 5815203042, 5815313042, 602526, 6048454, 6110835, 800-1650C, 82B0086, 8DD 355 118-661, 8DD 355 118-661, 9072295, 92136103, ADC44396, BDR2189.10, BN-1373, BS4988, C220R0635, CD7410S, DDF1410, DDF1410C, DF341, DF4845, DP1010.11.1310, J3315023, J3315023, MB895200, MB895200, MB928716, MB928716, MDC2307, ND3001K, PCD12652, QD5714, RD00358, RT 1144, RT 1144-GL, RT 1144-GL T3, RT 1144-GL T5, RT 1144-GL T6, RT 1144-GL T9, SKBD-0020088
Sebring Купе (Fj)
2.5 LE 163 л.с. (1995-2000) (1995-2000)
Mitsubishi
Airtrek I (Cu_W)
2.0 (CU2W) 136 л.с. (2003-2006) (2003-2006)
2.0 4WD (CU2W) 136 л.с. (2003-2006) (2003-2006)
2.0 4WD 241 л.с. (2002-2006) (2002-2006)
2.0 Turbo 4WD (CU2W) 201 л.с. (2004-2006) (2004-2006)
2.4 4WD (CU5W) 160 л.с. (2003-2006) (2003-2006)
2.4 4WD (CU5W) 162 л.с. (2003-2007) (2003-2007)
Cedia Седан (Cs_A, Ct0)
1.3 82 л.с. (2003-н.в.) (2003-н.в.)
1.6 (CS3A) 98 л.с. (2003-н.в.) (2003-н.в.)
2.0 (CS9A) 135 л.с. (2003-н.в.) (2003-н.в.)
Eclipse Ii (D3_A)
2000 GS 16V (D32A) 146 л.с. (1995-1999) (1995-1999)
2000 GT 16V 214 л.с. (1995-1999) (1995-1999)
Lancer Kombi (Cs_W)
1.6 98 л.с. (2003-2008) (2003-2008)
2.0 135 л.с. (2003-2007) (2003-2007)
Outlander Ii (Cw_W)
(CW6W) 220 л.с. (2006-2012) (2006-2012)
2.0 147 л.с. (2006-2012) (2006-2012)
2.2 DI-D 177 л.с. (2006-2012) (2006-2012)
2.2 DI-D 4WD 140 л.с. (2010-2012) (2010-2012)
2.2 DI-D 4WD 177 л.с. (2006-2012) (2006-2012)
2.4 (CW5W) 170 л.с. (2006-2012) (2006-2012)
Space Runner (N6_W)
2.0 133 л.с. (2000-2002) (2000-2002)
2.0 136 л.с. (1999-2002) (1999-2002)
2.4 GDI 147 л.с. (1999-2002) (1999-2002)
2.4 GDI 150 л.с. (1999-2002) (1999-2002)
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 32-15 523 0016 |
| Виробник | Meyle |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Висота | 60.1 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 12.5 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Товщина | 10 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Сумісність з маркою | Chrysler |
| Сумісність з моделлю | Lancer, Space Runner, Outlander, Sebring, Eclipse |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Chrysler, Mitsubishi |
- Ціна: 1 201 ₴





