
- В наявності
- Код: BR-5776-C
Диск гальмівний задній Mitsubishi Outlander/Citroen C-Crosser 06- (302x10) (Kavo Parts) BR-5776-C
1 496 ₴
+380 (99) 772-39-67
МТС
- +380 (63) 636-48-42lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Диск гальмівний (задній) Mitsubishi Outlander/Citroen C-Crosser 06- (302x10) (Kavo Parts) BR-5776-C
Характеристики:
- перевіркове значення: R90
- Висота [мм]: 59
- Тип гальмівного диска: суцільний
- Товщина гальмівного диска (мм): 10
- Зовнішній діаметр [мм]: 302
- Кількість отворів: 5
- Діаметр центрування [мм]: 80
- Ø фаски [мм]: 114
- Поверхня: з покриттям
Оригінальні номери:
102585, 1031033, 1611500480, 1611500480, 17776, 24011003301-PCS-MS, 24011003301-PCS-MSP, 24011003301PR-PCS-MS, 24011003301PR-PCS-MSP, 24011003301PR-SET-MS, 24011003301PR-SET-MSP, 24011003301-SET-MS, 24011003301-SET-MSP, 26MI013, 29309, 424961, 424961, 424962, 424962, 424962, 4249F4, 4249F4, 44056, 4615A035, 5010-1737, 5612, 61-05-501, 61-05-501C, 6110197, 61501, 61501C, 62 94 4056, 709-12057, 709-12058, 80 92 9309, 8120 42137C, 82B0405, 8DD 355 119-061, 8DD 355 119-061, 9072370, 9082266, 92167003, ADC1586, ADC443109, ADP154333, AND6258, BG4161, BR-5776, BS-5158, BS7467, BS7467B, C220R0013, CBR375, DP1010.11.0300, DP-501, DP-501C, J3315029, LVBD1617, M331I25, MDC2041, ND3002K, PCD11442, SKBD-0022074, V22-40013, VKBD 90373 S2
102585, 1031033, 1611500480, 1611500480, 17776, 24011003301-PCS-MS, 24011003301-PCS-MSP, 24011003301PR-PCS-MS, 24011003301PR-PCS-MSP, 24011003301PR-SET-MS, 24011003301PR-SET-MSP, 24011003301-SET-MS, 24011003301-SET-MSP, 26MI013, 29309, 424961, 424961, 424962, 424962, 424962, 4249F4, 4249F4, 44056, 4615A035, 5010-1737, 5612, 61-05-501, 61-05-501C, 6110197, 61501, 61501C, 62 94 4056, 709-12057, 709-12058, 80 92 9309, 8120 42137C, 82B0405, 8DD 355 119-061, 8DD 355 119-061, 9072370, 9082266, 92167003, ADC1586, ADC443109, ADP154333, AND6258, BG4161, BR-5776, BS-5158, BS7467, BS7467B, C220R0013, CBR375, DP1010.11.0300, DP-501, DP-501C, J3315029, LVBD1617, M331I25, MDC2041, ND3002K, PCD11442, SKBD-0022074, V22-40013, VKBD 90373 S2
Застосування:Citroen
Mitsubishi
Peugeot
C-Crosser (Ep_)
2.2 HDi 156 л.с. (2007-н.в.) (2007-н.в.)
2.4 16V 170 л.с. (2008-н.в.) (2008-н.в.)
C-Crosser Enterprise
2.4 16V 170 л.с. (2009-н.в.) (2009-н.в.)
Mitsubishi
Galant Fortis Sportback (Cx_A)
2.0 Ralliart 4WD (CX4A) 241 л.с. (2008-н.в.) (2008-н.в.)
Outlander Ii (Cw_W)
(CW5W) 170 л.с. (2007-2012) (2007-2012)
(CW6W) 220 л.с. (2006-2012) (2006-2012)
2.0 DI-D 140 л.с. (2007-2012) (2007-2012)
2.2 DI-D 4WD 156 л.с. (2007-2012) (2007-2012)
2.4 (CW5W) 170 л.с. (2006-2012) (2006-2012)
Peugeot
4007 (Gp_)
2.2 HDi 156 л.с. (2007-н.в.) (2007-н.в.)
2.4 16V 170 л.с. (2008-н.в.) (2008-н.в.)
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | BR-5776-C |
| Виробник | KAVO PARTS |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Висота | 59 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Товщина | 10 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | C-Crosser, Outlander, 4007, Lancer |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Citroen, Mitsubishi, Peugeot |
- Ціна: 1 496 ₴




