
- В наявності
- Код: 0 986 479 R07
Диск гальмівний задній Mitsubishi Outlander 06-/Jeep Compass 06-/Patriot 07-17 (302.3x10) (Bosch) 0 986 479 R07
1 480 ₴
- +380 (63) 636-48-42lifecell
- Зовнішній діаметр [мм]: 302,3
- Товщина гальмівного диска (мм): 10
- Мінімальна товщина [мм]: 8,4
- Висота [мм]: 60,5
- Ø фаски [мм]: 114,3
- Тип гальмівного диска: суцільний
- Діаметр центрування [мм]: 80
- Кількість отворів: 5
- Поверхня: промащений
- виконує норми ЕЕК: ECE-R90
- Діаметр отвору до [мм]: 12,6
0 986 479 746, 04743 999AA, 04743 999AA, 04743 999AA, 08.C247.10, 08.C247.11, 08.C247.1X, 102584, 103509, 108491, 108528, 15070, 15070 V, 15070 X, 17971, 19-2858, 19-2858SPORT, 19-3214, 203083, 23-1223C, 24011003601-PCS-MS, 24011003601-PCS-MSP, 24011003601PR-PCS-MS, 24011003601PR-PCS-MSP, 24011003601-SET-MS, 24011003601-SET-MSP, 313083, 32-15 523 0020/PD, 33 10 0120, 33 10 1070, 380.2112.20, 4615A121, 4615A193, 4743 999AA, 4743999AA, 4743999AA, 562756JC, 5815203083, 5815313083, 6020-1969K-SX, 6020-1969-SX, 602502, 6058513, 6061774, 6063264, 800-1223C, 811232, 8120 101053, 8120 42154C, 82B0640, 8DD 355 115-491, 8DD 355 115-491, 9072370, 9082266, 92177303, ADA104318, ADC2321, ADC2722, ADC443125, AE0549, AE0634, AE0830, AND6616, AND6737, B130643, BBD4820, BBD5255, BD1412, BDR2466.10, BG4169, BN-1380, BR-5782-C, BS 6062, BS-5435, BS-6624, BS7467, BS7467B, BS-9056, BS-9056C, BV 6062, C3021P, C3021P, C652-42, CD7763S, DDF1763, DDF1763C, DF 117305, DF1412, DF6177, DF6326, FO 4169, J3315021, K011242, K211242, KBD4820, LVBD1514, LVBD1719, M331I32, MDC1930, ND3039K, PCD12742, QD4081, QD4081HC, QD6193, QD6193HC, RN1402, RT 1844, RT 1844-GL, RT 1844-GL T3, RT 1844-GL T5, RT 1844-GL T6, RT 1844-GL T9, SKBD-0022026, TX 73-66, V33-40010
Cirrus (Js)
2.0 CRD 140 л.с. (2007-2010) (2007-2010)
2.0 VVT 156 л.с. (2007-2010) (2007-2010)
2.4 174 л.с. (2006-2010) (2006-2010)
2.4 VVT 170 л.с. (2007-2010) (2007-2010)
Cirrus Кабіо (Jr)
2.7 V6 24V 203 л.с. (2001-2007) (2001-2007)
Cirrus Кабіо (Js)
2.0 CRD 140 л.с. (2007-2010) (2007-2010)
2.4 VVT 170 л.с. (2007-2010) (2007-2010)
2.7 186 л.с. (2007-2010) (2007-2010)
Dodge
Avenger
2.0 156 л.с. (2007-н.в.) (2007-н.в.)
2.0 CRD 140 л.с. (2007-н.в.) (2007-н.в.)
2.4 175 л.с. (2007-н.в.) (2007-н.в.)
2.7 186 л.с. (2007-н.в.) (2007-н.в.)
2.7 Flex-Fuel 189 л.с. (2007-н.в.) (2007-н.в.)
Caliber
1.8 150 л.с. (2006-н.в.) (2006-н.в.)
2.0 156 л.с. (2006-н.в.) (2006-н.в.)
2.0 CRD 140 л.с. (2006-н.в.) (2006-н.в.)
2.2 CRD 163 л.с. (2010-н.в.) (2010-н.в.)
2.4 170 л.с. (2006-н.в.) (2006-н.в.)
2.4 AWD 170 л.с. (2006-н.в.) (2006-н.в.)
2.4 Turbo 295 л.с. (2007-н.в.) (2007-н.в.)
Jeep
Compass (Mk49)
2.0 156 л.с. (2011-н.в.) (2011-н.в.)
2.0 CRD 140 л.с. (2006-н.в.) (2006-н.в.)
2.0 CRD 4x4 140 л.с. (2006-н.в.) (2006-н.в.)
2.2 CRD 136 л.с. (2011-н.в.) (2011-н.в.)
2.2 CRD 4x4 136 л.с. (2011-н.в.) (2011-н.в.)
2.2 CRD 4x4 163 л.с. (2010-н.в.) (2010-н.в.)
2.4 170 л.с. (2006-н.в.) (2006-н.в.)
2.4 4x4 170 л.с. (2006-н.в.) (2006-н.в.)
Patriot (Mk74)
2.0 156 л.с. (2011-н.в.) (2011-н.в.)
2.0 CRD 140 л.с. (2007-н.в.) (2007-н.в.)
2.0 CRD 4x4 140 л.с. (2007-н.в.) (2007-н.в.)
2.2 CRD 4x4 136 л.с. (2011-н.в.) (2011-н.в.)
2.2 CRD 4x4 163 л.с. (2011-н.в.) (2011-н.в.)
2.4 170 л.с. (2009-н.в.) (2009-н.в.)
2.4 4x4 170 л.с. (2008-н.в.) (2008-н.в.)
2.4 Eco + 4x4 170 л.с. (2008-н.в.) (2008-н.в.)
Mitsubishi
Asx (Ga_W_)
1.6 116 л.с. (2010-н.в.) (2010-н.в.)
1.6 117 л.с. (2010-н.в.) (2010-н.в.)
1.6 LPG 117 л.с. (2010-н.в.) (2010-н.в.)
1.8 139 л.с. (2010-н.в.) (2010-н.в.)
1.8 DI-D 116 л.с. (2010-н.в.) (2010-н.в.)
1.8 DI-D 150 л.с. (2010-н.в.) (2010-н.в.)
1.8 DI-D 4WD 116 л.с. (2010-н.в.) (2010-н.в.)
1.8 DI-D 4WD 150 л.с. (2010-н.в.) (2010-н.в.)
2.0 i 150 л.с. (2010-н.в.) (2010-н.в.)
2.0 i 4WD 150 л.с. (2010-н.в.) (2010-н.в.)
Outlander Ii (Cw_W)
(CW5W) 170 л.с. (2007-2012) (2007-2012)
2.0 147 л.с. (2006-2012) (2006-2012)
2.0 DI-D 140 л.с. (2007-2012) (2007-2012)
2.2 DI-D 177 л.с. (2006-2012) (2006-2012)
2.2 DI-D 4WD 140 л.с. (2010-2012) (2010-2012)
2.2 DI-D 4WD 177 л.с. (2006-2012) (2006-2012)
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 479 R07 |
| Виробник | Bosch |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Висота | 60.5 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Товщина | 10 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Покриття дисків | Змащені маслом |
| Сумісність з маркою | Jeep, Dodge, Lancia, Chrysler |
| Сумісність з моделлю | Compass, ASX, Caliber, Avenger, Flavia, Outlander, Sebring, Patriot |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Chrysler, Dodge, Jeep, Mitsubishi |
- Ціна: 1 480 ₴





