
- В наявності
- Код: 380.2110.20
Диск гальмівний задній Mitsubishi Lancer VIII 08- (262х10) (з покриттям) (Zimmermann) 380.2110.20
1 922 ₴
- +380 (63) 636-48-42lifecell
- Тип гальмівного диска: суцільний
- Поверхня: з покриттям
- Зовнішній діаметр [мм]: 262
- Товщина гальмівного диска (мм): 10
- Висота [мм]: 60
- Кількість отворів у диску колеса: 5
- Ø фаски [мм]: 114
- Діаметр центрування [мм]: 80
- перевіркове значення: ECE R90 APPROVED
- Мінімальна товщина [мм]: 8,4
- Вес [кг]: 4,1
- Розташування/число отворів: 6/5
0 986 479 A41, 08.A114.71, 15177 V, 18005, 1815203058, 1815313058, 19-2389, 19-2389MAX, 19-2389SPORT, 203058, 23-1346C, 24.0110-0345.1, 24011003451-PCS-MS, 24011003451-PCS-MSP, 24011003451PR-PCS-MS, 24011003451PR-PCS-MSP, 24011003451PR-SET-MS, 24011003451PR-SET-MSP, 24011003451-SET-MS, 24011003451-SET-MSP, 31280, 313058, 32-15 523 0008, 3963201000, 4615A119, 4615A194, 5010-2506, 562783JC, 562857CH, 562857JC, 5815203058, 5815313058, 602518, 6049734, 61-05-517, 61-05-517C, 61517, 61517C, 80 93 1280, 800-1346C, 8120 42145C, 82B0474, 855097, 8DD 355 119-181, 8DD 355 119-181, 9072358, 9082259, 92227403, ADC0382, ADC443120, AND6570, B130644, BBD4753, BD1420, BN-1086, BS-5135, BS7215, BS7215B, BS-8598, BS-8598C, BV 6169, C220R0642, C45028ABE-P, C653-17, CBR332, CD7986S, D6R088B, DDF1762, DDF1762C, DDF1986C, DF 117104, DF1420, DF4973, DP1010.11.1665, DP-517, DP-517C, FBD395, FO 2844, FR0477, J3315024, K010522, K210522, LVBD1525, MDC2234, MN116332, N3315028, NBD1708, ND3003K, PCD11372, QD7548, QD7548HC, RN1367, RT 1811, RT 1811-GL, RT 1811-GL T3, RT 1811-GL T5, RT 1811-GL T6, RT 1811-GL T9, SKBD-0022183, TB215601, TX 73-86
Cedia Седан (Cy/Z_A)
1.5 109 л.с. (2008-н.в.) (2008-н.в.)
1.5 Bifuel 109 л.с. (2010-н.в.) (2010-н.в.)
1.6 117 л.с. (2010-н.в.) (2010-н.в.)
1.8 140 л.с. (2010-н.в.) (2010-н.в.)
1.8 143 л.с. (2008-н.в.) (2008-н.в.)
1.8 Bifuel 143 л.с. (2010-н.в.) (2010-н.в.)
1.8 DI-D (CY9A) 150 л.с. (2010-н.в.) (2010-н.в.)
1.8 DI-D 116 л.с. (2010-н.в.) (2010-н.в.)
1.8 Flex 140 л.с. (2009-н.в.) (2009-н.в.)
2.0 DI-D 140 л.с. (2008-н.в.) (2008-н.в.)
2.0 i 154 л.с. (2007-н.в.) (2007-н.в.)
Galant Fortis Sportback (Cx_A)
1.5 109 л.с. (2008-н.в.) (2008-н.в.)
1.5 Bifuel 109 л.с. (2010-н.в.) (2010-н.в.)
1.6 117 л.с. (2010-н.в.) (2010-н.в.)
1.8 (CX3A) 143 л.с. (2008-н.в.) (2008-н.в.)
1.8 140 л.с. (2009-н.в.) (2009-н.в.)
1.8 Bifuel 143 л.с. (2010-н.в.) (2010-н.в.)
1.8 DI-D (CX9A) 150 л.с. (2010-н.в.) (2010-н.в.)
1.8 DI-D 116 л.с. (2010-н.в.) (2010-н.в.)
1.8 Flex 140 л.с. (2009-н.в.) (2009-н.в.)
2.0 DI-D 140 л.с. (2008-н.в.) (2008-н.в.)
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 380.2110.20 |
| Виробник | Zimmermann |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Mitsubishi |
| Стан | Новий |
| Висота | 60 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Товщина | 10 мм |
| Сумісність з моделлю | Lancer |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Mitsubishi |
- Ціна: 1 922 ₴






