
- В наявності
- Код: BR-3230-C
Диск гальмівний задній Mitsubishi Galant V/VI/Lancer/pace Runner 91-08 (262x10) (Kavo Parts) BR-3230-C
1 123 ₴
- +380 (63) 636-48-42lifecell
- перевіркове значення: R90
- Висота [мм]: 60
- Тип гальмівного диска: суцільний
- Товщина гальмівного диска (мм): 10
- Зовнішній діаметр [мм]: 262
- Кількість отворів: 4
- Діаметр центрування [мм]: 90
- Ø фаски [мм]: 114
- Поверхня: з покриттям
1032282, 16472, 24011002401-PCS-MS, 24011002401-PCS-MSP, 24011002401PR-PCS-MS, 24011002401PR-PCS-MSP, 24011002401-SET-MS, 24011002401-SET-MSP, 26MI034, 28324, 5607, 58411M2050, 58411M2050, 58411M2050, 58411M2050DS, 58411M2050DS, 61-05-510, 61-05-510C, 6110221, 61510, 61510C, 709-07067, 709-07067G, 709-12094, 80 92 8324, 82B0089, 8DD 355 107-331, 8DD 355 107-331, 92104000, ADC44353, BG3400, BG3400C, BR-3230, BR-5742, BS-5140, CBR247, DP1010.11.1274, DP-510, DP-510C, H331I09, J3315010, MB668063, MB668063, MB668083, MB668083, MB668083, MB668083, MB699964, MB699964, MB699964, MB699964, MB857978, MDC951, ND3018K, PCD13502, SKBD-0020091, V634
Santamo
2.0 16V 139 л.с. (1999-н.в.) (1999-н.в.)
2.0 16V 4x4 139 л.с. (1999-н.в.) (1999-н.в.)
Kia
Joice
2.0 120 л.с. (2001-н.в.) (2001-н.в.)
2.0 139 л.с. (2000-н.в.) (2000-н.в.)
Mitsubishi
Aspire Vi (Ea_)
2.0 (EA2A) 133 л.с. (2000-2004) (2000-2004)
2.0 (EA2A) 136 л.с. (1996-2000) (1996-2000)
2.4 GDI (EA3A) 144 л.с. (2000-2004) (2000-2004)
2.4 GDI (EA3A) 150 л.с. (1999-2000) (1999-2000)
2.5 Type S 205 л.с. (1999-2004) (1999-2004)
2.5 V6 24V (EA5A) 160 л.с. (2000-2004) (2000-2004)
2.5 V6 24V (EA5A) 163 л.с. (1996-2000) (1996-2000)
Cedia Седан (Cs_A, Ct0)
1.3 82 л.с. (2003-н.в.) (2003-н.в.)
1.6 (CS3A) 98 л.с. (2003-н.в.) (2003-н.в.)
Chariot (N3_W, N4_W)
1.8 (N31W) 122 л.с. (1991-1998) (1991-1998)
1.8 4WD (N41W) 122 л.с. (1991-1998) (1991-1998)
1.8 TD (N35W) 75 л.с. (1991-1998) (1991-1998)
2.0 (N33W) 133 л.с. (1992-1998) (1992-1998)
2.0 4WD (N43W) 133 л.с. (1992-1998) (1992-1998)
2.0 TD (N38W) 82 л.с. (1992-1998) (1992-1998)
Galant Mk V (E5_A, E7_A, E8_A)
1.8 (E52A) 116 л.с. (1994-1996) (1994-1996)
1.8 GLSI (E52A) 126 л.с. (1992-1996) (1992-1996)
2.0 GLSI (E55A) 137 л.с. (1992-1996) (1992-1996)
2.0 GLSI 4WD (E75A) 137 л.с. (1992-1996) (1992-1996)
2.0 GLSTD (E57A) 90 л.с. (1992-1996) (1992-1996)
2.0 V6-24 (E64A, E54A) 150 л.с. (1992-1996) (1992-1996)
Galant Mk V Седан (E5_A, E7_A, E8_A)
1.8 (E52A) 116 л.с. (1994-1996) (1994-1996)
1.8 GLSI (E52A) 126 л.с. (1992-1996) (1992-1996)
2.0 136 л.с. (1992-1996) (1992-1996)
2.0 GLSI 4WD (E75A) 137 л.с. (1992-1996) (1992-1996)
2.0 GLSTD (E57A) 90 л.с. (1992-1996) (1992-1996)
2.0 V6-24 (E64A, E54A) 150 л.с. (1992-1996) (1992-1996)
Galant Mk Vi Універсал (Ea_)
2.0 (EA2W) 133 л.с. (2000-2003) (2000-2003)
2.0 (EA2W) 136 л.с. (1996-2000) (1996-2000)
2.4 GDI (EA3W) 144 л.с. (2000-2003) (2000-2003)
2.4 GDI (EA3W) 150 л.с. (1999-2003) (1999-2003)
2.5 V6 24V (EA5W) 160 л.с. (2000-2003) (2000-2003)
2.5 V6 24V (EA5W) 163 л.с. (1996-2000) (1996-2000)
Lancer Kombi (Cs_W)
1.6 98 л.с. (2003-2008) (2003-2008)
2.0 135 л.с. (2003-2007) (2003-2007)
Rvr (N1_W, N2_W)
1.8 (N11W) 116 л.с. (1996-1999) (1996-1999)
1.8 (N11W) 122 л.с. (1991-1999) (1991-1999)
2.0 TD (N18W) 82 л.с. (1992-1999) (1992-1999)
Santamo
2.0 16V 4WD 139 л.с. (1999-2004) (1999-2004)
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | BR-3230-C |
| Виробник | KAVO PARTS |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Висота | 60 мм |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Товщина | 10 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Lancer, Space Wagon, Space Runner, Galant, Santamo, Joice |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Hyundai, Kia, Mitsubishi |
- Ціна: 1 123 ₴





