
- В наявності
- Код: 23-0768C
Диск гальмівний задній Mitsubishi Colt 04-13 Smart Forfour 04-06 (250x10) (Metelli) 23-0768C
824 ₴
+380 (99) 772-39-67
МТС
- +380 (63) 636-48-42lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Диск гальмівний (задній) Mitsubishi Colt 04-13 Smart Forfour 04-06 (250x10) (Metelli) 23-0768C
Оригінальні номери:
0 986 479 236, 0 986 479 S84, 22834, 4544200072, 4605A076
0 986 479 236, 0 986 479 S84, 22834, 4544200072, 4605A076
Застосування:Mitsubishi
Smart
Colt Czc Кабріо (Rg)
1.5 109 л.с. (2006-2009) (2006-2009)
1.5 Turbo 150 л.с. (2006-2009) (2006-2009)
Colt Vi (Z3_A, Z2_A)
1.1 75 л.с. (2004-2012) (2004-2012)
1.3 95 л.с. (2004-2012) (2004-2012)
1.5 109 л.с. (2004-2012) (2004-2012)
1.5 CZT 150 л.с. (2005-2012) (2005-2012)
1.5 DI-D 68 л.с. (2004-2012) (2004-2012)
1.5 DI-D 95 л.с. (2004-2012) (2004-2012)
Smart
Forfour (454)
1.1 (454.030) 75 л.с. (2004-2006) (2004-2006)
1.1 (454.033) 64 л.с. (2005-2006) (2005-2006)
1.3 (454.031) 95 л.с. (2004-2006) (2004-2006)
1.5 (454.032) 109 л.с. (2004-2006) (2004-2006)
1.5 (454.032) 122 л.с. (2004-2006) (2004-2006)
1.5 BRABUS (454.034) 177 л.с. (2005-2006) (2005-2006)
1.5 CDI (454.000) 68 л.с. (2004-2006) (2004-2006)
1.5 CDI (454.001) 95 л.с. (2004-2006) (2004-2006)
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 23-0768C |
| Виробник | Metelli |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Висота | 38.4 мм |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 69 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Товщина | 10 мм |
| Покриття дисків | Пофарбований |
| Сумісність з маркою | Smart |
| Сумісність з моделлю | Forfour, Colt |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Mitsubishi, Smart |
- Ціна: 824 ₴





