
- В наявності
- Код: BR-5746-C
Диск гальмівний задній Mitsubishi Carisma/ Space Star/Volvo S40 95- (260x10) (Kavo Parts) BR-5746-C
927 ₴
- +380 (63) 636-48-42lifecell
- перевіркове значення: R90
- Висота [мм]: 41
- Тип гальмівного диска: суцільний
- Товщина гальмівного диска (мм): 10
- Зовнішній діаметр [мм]: 260
- Кількість отворів: 4
- Діаметр центрування [мм]: 90
- Ø фаски [мм]: 114
- Поверхня: з покриттям
1031772, 14925, 16591, 24011002291-PCS-MS, 24011002291-PCS-MSP, 24011002291-SET-MS, 24011002291-SET-MSP, 26MI024, 30872940, 30872940, 308729409, 5010-0886, 5265, 55 91 4925, 61-05-511, 61-05-511C, 6110186, 61511, 61511C, 709-12083, 8120 27125C, 82B0023, 8DD 355 105-471, 8DD 355 105-471, 92083003, A37-40001, ADC44382, BG3203, BG3203C, BR-5746, CBR275, DP1010.11.0121, DP-511, DP-511C, J3315019, M331I01, MB699288, MB699289, MB699289, MDC1021, MDC1021C, MR249356, MR249356, MR913846, MR913846, ND3032, PCD11472, PW820195, PW820195, PW820195, SKMI-2022
Carisma (Da_)
1.6 (DA1A) 103 л.с. (2000-2006) (2000-2006)
1.6 (DA1A) 99 л.с. (1997-2006) (1997-2006)
1.8 (DA2A) 116 л.с. (1995-2006) (1995-2006)
1.8 16V (DA2A) 140 л.с. (1995-2006) (1995-2006)
1.8 16V GDI (DA2A) 125 л.с. (1997-2006) (1997-2006)
1.8 GDI (DA2A) 122 л.с. (2000-2006) (2000-2006)
1.9 DI-D (DA5A) 102 л.с. (2000-2006) (2000-2006)
1.9 DI-D 115 л.с. (2000-2006) (2000-2006)
Carisma Седан (Da_)
1.6 (DA1A) 103 л.с. (2000-2006) (2000-2006)
1.6 (DA1A) 90 л.с. (1996-2006) (1996-2006)
1.6 (DA1A) 99 л.с. (1997-2006) (1997-2006)
1.8 (DA2A) 115 л.с. (1996-2006) (1996-2006)
1.8 16V GDI (DA2A) 125 л.с. (1997-2006) (1997-2006)
1.8 GDI (DA2A) 122 л.с. (2000-2006) (2000-2006)
1.9 DI-D (DA5A) 102 л.с. (2000-2006) (2000-2006)
1.9 DI-D 115 л.с. (2000-2006) (2000-2006)
Lancer Mk V (Cb/D_A)
2.0 EVO III (CE9A) 269 л.с. (1995-1996) (1995-1996)
Space Star (Dg_A)
1.3 16V (DG1A) 82 л.с. (2000-2004) (2000-2004)
1.3 16V (DG1A) 83 л.с. (1998-2004) (1998-2004)
1.3 16V (DG1A) 86 л.с. (1998-2004) (1998-2004)
1.6 16V (DG3A) 98 л.с. (2001-2004) (2001-2004)
1.8 GDI (DG5A) 118 л.с. (1998-2004) (1998-2004)
1.8 GDI (DG5A) 122 л.с. (1998-2004) (1998-2004)
1.8 MPI 112 л.с. (2002-2004) (2002-2004)
1.9 DI-D (DG4A) 102 л.с. (2001-2004) (2001-2004)
1.9 DI-D 115 л.с. (2002-2004) (2002-2004)
Proton
Impian
1.6 102 л.с. (2001-н.в.) (2001-н.в.)
Volvo
S40 I (Vs)
1.6 105 л.с. (1995-1999) (1995-1999)
1.6 109 л.с. (1999-2003) (1999-2003)
1.8 115 л.с. (1995-1999) (1995-1999)
1.8 122 л.с. (1999-2003) (1999-2003)
1.8 i 122 л.с. (2001-2003) (2001-2003)
1.8 i 125 л.с. (1998-2003) (1998-2003)
1.9 DI 102 л.с. (2000-2003) (2000-2003)
1.9 DI 115 л.с. (2000-2003) (2000-2003)
1.9 DI 95 л.с. (1999-2000) (1999-2000)
1.9 T4 200 л.с. (1997-2000) (1997-2000)
1.9 TD 90 л.с. (1995-1999) (1995-1999)
2.0 136 л.с. (1995-2003) (1995-2003)
2.0 140 л.с. (1995-1999) (1995-1999)
2.0 T 160 л.с. (1997-2003) (1997-2003)
2.0 T 163 л.с. (2001-2003) (2001-2003)
2.0 T 165 л.с. (2000-2001) (2000-2001)
2.0 T4 200 л.с. (2000-2003) (2000-2003)
V40 Універсал (Vw)
1.6 105 л.с. (1995-1999) (1995-1999)
1.6 109 л.с. (1999-2004) (1999-2004)
1.8 115 л.с. (1995-1999) (1995-1999)
1.8 122 л.с. (1999-2004) (1999-2004)
1.8 i 122 л.с. (2001-2004) (2001-2004)
1.8 i 125 л.с. (1998-2004) (1998-2004)
1.9 DI 102 л.с. (2000-2004) (2000-2004)
1.9 DI 115 л.с. (2000-2004) (2000-2004)
1.9 DI 95 л.с. (1999-2000) (1999-2000)
1.9 T4 200 л.с. (1997-2000) (1997-2000)
1.9 TD 90 л.с. (1995-1999) (1995-1999)
2.0 136 л.с. (1995-2004) (1995-2004)
2.0 140 л.с. (1995-1999) (1995-1999)
2.0 T 160 л.с. (1997-2000) (1997-2000)
2.0 T 163 л.с. (2001-2004) (2001-2004)
2.0 T 165 л.с. (1999-2004) (1999-2004)
2.0 T4 200 л.с. (2000-2004) (2000-2004)
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | BR-5746-C |
| Виробник | KAVO PARTS |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Висота | 41 мм |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Товщина | 10 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Сумісність з маркою | Volvo, Proton |
| Сумісність з моделлю | V40, Impian, S40, Lancer, Carisma, Space Star |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Mitsubishi, Proton, Volvo |
- Ціна: 927 ₴







