
- В наявності
- Код: 0 986 479 A08
Диск тормозной задний Mini Clubman (R55) 07-14 (280x10) (Bosch) 0 986 479 A08
1 418 ₴
+380 (99) 772-39-67
МТС
- +380 (63) 636-48-42lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Диск гальмівний (задній) Mini Clubman (R55) 07-14 (280x10) (Bosch) 0 986 479 A08
Характеристики:
- Зовнішній діаметр [мм]: 280
- Товщина гальмівного диска (мм): 10
- Мінімальна товщина [мм]: 8,4
- Висота [мм]: 44
- Ø фаски [мм]: 100
- Тип гальмівного диска: суцільний
- Діаметр центрування [мм]: 64,1
- Кількість отворів: 4
- Поверхня: з покриттям
- Оброблення: Високовуглецевий
- виконує норми ЕЕК: ECE-R90
- Діаметр отвору до [мм]: 16,2
Оригінальні номери:
08.C307.11, 08.C307.1X, 11 94 3820, 142.1726, 150.3489.20, 150.3489.52, 15085 V, 15085 X, 18150, 23-1231C, 24.0110-0422.1, 25552z, 3115122, 315 523 0008/PD, 34 21 6 784 389, 34 21 6 784 389, 43820, 562700JC, 58153115122, 6065234, 6110770, 800-1231C, 8120 111039C, 82B1144, 8DD 355 122-971, 8DD 355 122-971, 9082621, 92234003, ADB114316, ADC1769, AND6584, BBD5410, BD1418, BD-9064, BDR2613.10, BG4560C, BS7857B, BS-8662C, BV 6077, DDF2124C, DF1418, DF6523, HPD 1726, LVBD1822, MDC2709, NBD1842, PCD15182, PRD5516, QD1149, SKBD-0023294, V20-40062
08.C307.11, 08.C307.1X, 11 94 3820, 142.1726, 150.3489.20, 150.3489.52, 15085 V, 15085 X, 18150, 23-1231C, 24.0110-0422.1, 25552z, 3115122, 315 523 0008/PD, 34 21 6 784 389, 34 21 6 784 389, 43820, 562700JC, 58153115122, 6065234, 6110770, 800-1231C, 8120 111039C, 82B1144, 8DD 355 122-971, 8DD 355 122-971, 9082621, 92234003, ADB114316, ADC1769, AND6584, BBD5410, BD1418, BD-9064, BDR2613.10, BG4560C, BS7857B, BS-8662C, BV 6077, DDF2124C, DF1418, DF6523, HPD 1726, LVBD1822, MDC2709, NBD1842, PCD15182, PRD5516, QD1149, SKBD-0023294, V20-40062
Застосування:Mini
Mini (R56)
John Cooper Works 211 л.с. (2008-н.в.) (2008-н.в.)
John Cooper Works GP 218 л.с. (2012-н.в.) (2012-н.в.)
Mini Clubman (R55)
John Cooper Works 211 л.с. (2008-н.в.) (2008-н.в.)
Mini Roadster (R59)
John Cooper Works 211 л.с. (2012-н.в.) (2012-н.в.)
Mini Кабріо (R57)
John Cooper Works 211 л.с. (2008-н.в.) (2008-н.в.)
Mini Купе (R58)
John Cooper Works 211 л.с. (2011-н.в.) (2011-н.в.)
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 479 A08 |
| Виробник | Bosch |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Mini |
| Стан | Новий |
| Висота | 44 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 100 мм |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Товщина | 10 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Сумісність з моделлю | Clubman |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Mini |
- Ціна: 1 418 ₴





