
- В наявності
- Код: 315 523 0063/PD
Диск гальмівний задній Mini (F55/F56/F57) 13- (259x10) B36/B37/B38/B46/B47/B48 (Meyle) 315 523 0063/PD
1 504 ₴
- +380 (63) 636-48-42lifecell
- Сторона встановлення: Задній міст
- Зовнішній діаметр [мм]: 259
- Висота [мм]: 50,8
- Товщина гальмівного диска (мм): 10
- Мінімальна товщина [мм]: 8,4
- Діаметр центрування [мм]: 67
- Ø фаски [мм]: 112
- Ø розміщення отворів під шпильки колеса [мм]: 16,7
- Кількість отворів: 5
- Тип гальмівного диска: суцільний
- Поверхня: оцинкована
- Додатковий артикул/додаткова інформація 2: з гвинтами
- необхідна кількість: 2
103402, 104103, 11 10 4103, 18429, 19-4704, 23-1771C, 34 21 6 799 383, 6 799 383, 602405, 6067954, 6110774, 800-1771C, 82B1453, 8DD 355 123-491, 8DD 355 123-491, 92279303, ADB114320, ADC1789, AE0985, AND6700, BDR2760.10, CD8656S, DF1771, DF6795, LVBD1788, MDC2727, PCD19122, RT 12102, RT 12102-GL, RT 12102-GL T3, RT 12102-GL T5, RT 12102-GL T6, RT 12102-GL T9, SKBD-0023596
Mini (F55)
Cooper 136 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
Cooper D 116 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
Cooper S 163 л.с. (2013-н.в.) (2013-н.в.)
Cooper S 192 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
Cooper S JCW 211 л.с. (2013-н.в.) (2013-н.в.)
Cooper SD 163 л.с. (2013-2017) (2013-2017)
Cooper SD 170 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
One 102 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
One 102 л.с. (2017-н.в.) (2017-н.в.)
One D 95 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
One First (2015-н.в.) (2015-н.в.)
One First 75 л.с. (2017-н.в.) (2017-н.в.)
Mini (F56)
Cooper 136 л.с. (2013-н.в.) (2013-н.в.)
Cooper D 116 л.с. (2013-н.в.) (2013-н.в.)
Cooper S 163 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
Cooper S 192 л.с. (2013-н.в.) (2013-н.в.)
Cooper S JCW 211 л.с. (2013-н.в.) (2013-н.в.)
Cooper SD 163 л.с. (2014-2017) (2014-2017)
Cooper SD 170 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
John Cooper Works (2015-н.в.) (2015-н.в.)
John Cooper Works GP 306 л.с. (2020-н.в.) (2020-н.в.)
One 102 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
One 102 л.с. (2017-н.в.) (2017-н.в.)
One D 95 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
One First 75 к.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
One First 75 л.с. (2017-н.в.) (2017-н.в.)
Mini Кабріо (F57)
Cooper (2015-н.в.) (2015-н.в.)
Cooper D (2015-н.в.) (2015-н.в.)
Cooper S (2015-н.в.) (2015-н.в.)
Cooper S 163 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
Cooper S JCW 211 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
Cooper SD (2016-н.в.) (2016-н.в.)
John Cooper Works (2015-н.в.) (2015-н.в.)
One (2016-н.в.) (2016-н.в.)
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 315 523 0063/PD |
| Виробник | Meyle |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Mini |
| Стан | Новий |
| Висота | 50.8 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 16.7 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Товщина | 10 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Mini |
- Ціна: 1 504 ₴









