
- В наявності
- Код: 92296403
Диск гальмівний задній MB X-class (470) 17- (308x18) PRO (Textar) 92296403
2 819 ₴
+380 (99) 772-39-67
МТС
- +380 (63) 636-48-42lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Диск гальмівний (задній) MB X-class (470) 17- (308x18) PRO (Textar) 92296403
Характеристики:
- Тип гальмівного диска: вентильований
- Зовнішній діаметр [мм]: 308
- Товщина гальмівного диска (мм): 18
- Висота [мм]: 61,2
- Мінімальна товщина [мм]: 16
- Поверхня: з покриттям
- Ø фаски [мм]: 114,3
- Діаметр центрування [мм]: 68
- Розташування/число отворів: 06/07
- Додатковий артикул/додаткова інформація 2: без колісної крепної осі
- Довжина паковання [см]: 32,8
- Ширина паковання [см]: 32,8
- Висота паковання [см]: 15,5
- Вес [кг]: 6,1
Оригінальні номери:
015 523 0047/PD, 02.35.634, 09.D942.11, 108440, 178650, 17886, 20204 V, 319968, 33 10 6922, 33 10 7354, 400.5536.20, 432065XA0A, 4704230200, 562782JC, 563627JC, 5815319968, 6069671, 62135 10, 62135.10, 62135.10, 8DD 355 131-391, 8DD 355 131-391, A4704230200, ADBP430128, ADC5023V, ADN143119, BBD5601, BG4994C, BS-9898C, BV 9481, D62135.10, DDF1785C, DDF2987C, DF6967, J3311064, LVBD1991, MDC2845C
015 523 0047/PD, 02.35.634, 09.D942.11, 108440, 178650, 17886, 20204 V, 319968, 33 10 6922, 33 10 7354, 400.5536.20, 432065XA0A, 4704230200, 562782JC, 563627JC, 5815319968, 6069671, 62135 10, 62135.10, 62135.10, 8DD 355 131-391, 8DD 355 131-391, A4704230200, ADBP430128, ADC5023V, ADN143119, BBD5601, BG4994C, BS-9898C, BV 9481, D62135.10, DDF1785C, DDF2987C, DF6967, J3311064, LVBD1991, MDC2845C
Застосування:Mercedes-Benz
Nissan
X-Class (470)
X 220 d 4-matic (470.211) 163 л.с. (2017-н.в.) (2017-н.в.)
X 250 d 4-matic (470.231) 190 л. с. (2017-н.в.) (2017-н.в.)
Nissan
Navara
2.3 dCi 4x4 (D231) (2015-н.в.) (2015-н.в.)
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 92296403 |
| Виробник | Textar |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Висота | 61.2 мм |
| Діаметр маточини | 190 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 12.7 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Товщина | 18 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Конструктивні особливості | Без колісних шпильок |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Nissan |
| Сумісність з моделлю | X-Class, Navara |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Mercedes-Benz, Nissan |
| Сумісність із маркою | Mercedes-Benz, Nissan |
- Ціна: 2 819 ₴






