
- В наявності
- Код: 92074503
Диск гальмівний задній MB Vito (W638) 96- (280x10) PRO (Textar) 92074503
1 903 ₴
- +380 (63) 636-48-42lifecell
- Тип гальмівного диска: суцільний
- Зовнішній діаметр [мм]: 280
- Товщина гальмівного диска (мм): 10
- Висота [мм]: 65,2
- Мінімальна товщина [мм]: 8
- Поверхня: з покриттям
- Внутрішній діаметр: 178
- Ø фаски [мм]: 112
- Діаметр центрування [мм]: 67
- Розташування/число отворів: 05/06
- Ø розміщення отворів під шпильки колеса [мм]: 15,2
- Додатковий артикул/додаткова інформація 2: без колісної крепної осі
- Довжина паковання [см]: 31,5
- Ширина упаковки [см]: 30
- Висота паковання [см]: 16
- Вес [кг]: 4,3
0 986 478 873, 0 986 479 S02, 015 523 2014, 016.655-00A, 08.6968.10, 10 91 0641, 10641, 1110230, 14654, 15789, 15789C, 16886, 186552, 19-0729, 19-0729MAX, 19-0729SPORT, 203333, 23-0417, 231-04-029, 24.0110-0228.1, 24011002281-PCS-MS, 24011002281-PCS-MSP, 24011002281-SET-MS, 24011002281-SET-MSP, 313333, 360406032300, 361302040247, 4.67726, 400 865, 400.1449.20, 55217, 562065CH, 562065J, 562065JC, 5815203333, 5815313333, 5891, 6020-3333K-SX, 6020-3333-SX, 6027944, 603330, 6051400, 61-00-0530, 61-00-0530C, 610530, 610530C, 6110492, 6384230112, 800-417, 8120 23139C, 82B0115, 8DD 355 104-541, 8DD 355 104-541, 9004848J, 9072089, A6384230112, ADC1613, ADU174370, AND6318, B130248, BAR10228, BBD4148, BD0202, BD-6381, BDA1705.10, BDC4671, BG3241, BN-1733, BS 7539, BS4671, BS-4710, BS-4710C, BS-5239, BSG 60-210-005, CD6861S, CVD564, DDF861, DDF861C, DF202, DF2794, DP-0530, DP-0530C, DP1010.11.0127, FBD216, FLDI00724, FO 2392, FR0190, GDB110228, K010583, K210583, LVBE187Z, MDC1040, MER121, PCD17962, RD00450, RN1080, RT 1312, RT 1312-GL, RT 1312-GL T3, RT 1312-GL T5, RT 1312-GL T6, RT 1312-GL T9, SKBD-0020117, TB215891, TX 70-62, V30-40016, WGR0861-1
V-Class (638/2)
V 200 (638.214, 638.294) 129 л.с. (1997-2003) (1997-2003)
V 200 CDI (638.294) 102 л.с. (1999-2003) (1999-2003)
V 220 CDI (638.294) 122 л.с. (1999-2003) (1999-2003)
V 230 (638.234, 638.294) 143 л.с. (1996-2003) (1996-2003)
V 230 TD (638.274) 98 л.с. (1996-2003) (1996-2003)
V 280 (638.244, 638.294) 174 л.с. (1997-2003) (1997-2003)
Vito Автобус (638)
108 CDI 2.2 (638.194) 82 л.с. (1999-2003) (1999-2003)
108 D 2.3 (638.164) 79 л.с. (1996-2003) (1996-2003)
110 CDI 2.2 (638.194) 102 л.с. (1999-2003) (1999-2003)
110 TD 2.3 (638.174) 98 л.с. (1996-2003) (1996-2003)
112 CDI 2.2 (638.194) 122 л.с. (1999-2003) (1999-2003)
113 2.0 (638.114, 638.194) 129 л.с. (1996-2003) (1996-2003)
114 2.3 (638.134, 638.194) 143 л.с. (1996-2003) (1996-2003)
Vito Фургон (638)
108 CDI 2.2 (638.094) 82 л.с. (1999-2003) (1999-2003)
108 D 2.3 (638.064) 79 л.с. (1997-2003) (1997-2003)
110 CDI 2.2 (638.094) 102 л.с. (1999-2003) (1999-2003)
110 D 2.3 (638.074) 98 л.с. (1997-2003) (1997-2003)
112 CDI 2.2 (638.094) 122 л.с. (1999-2003) (1999-2003)
113 (638.014, 638.094) 129 л.с. (1997-2003) (1997-2003)
114 2.3 (638.034, 638.094) 143 л.с. (1997-2003) (1997-2003)
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 92074503 |
| Виробник | Textar |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Стан | Новий |
| Висота | 65.2 мм |
| Діаметр маточини | 178 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 15.2 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Товщина | 10 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Конструктивні особливості | Без колісних шпильок |
| Сумісність з моделлю | Vito, V-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Mercedes-Benz |
- Ціна: 1 903 ₴





