
- В наявності
- Код: 400.3688.20
Диск тормозной задний MB V-class (W166) 11-15/GLE (X166) 12-19 (345x22) (з отворами) (вентил.) (Zimmermann)
4 202 ₴
+380 (99) 772-39-67
МТС
- +380 (63) 636-48-42lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Диск гальмівний (задній) MB V-class (W166) 11-15/GLE (X166) 12-19 (345x22) (з отворами) (вентил.) (Zimmermann) 400.3688.20
Характеристики:
- Тип гальмівного диска: перфорований
- Оброблення: Високовуглецевий
- Поверхня: з покриттям
- Зовнішній діаметр [мм]: 345
- Товщина гальмівного диска (мм): 22
- Висота [мм]: 54
- Кількість отворів у диску колеса: 5
- Ø фаски [мм]: 112
- Діаметр центрування [мм]: 67
- перевіркове значення: ECE R90 APPROVED
- Мінімальна товщина [мм]: 19,4
- Вес [кг]: 8,1
- Розташування/число отворів: 6/5
Оригінальні номери:
0 986 479 D62, 09.A961.21, 10 10 6606, 106606, 1110511, 1363204700, 142.2070, 166 423 0312, 18255, 24.0122-0297.1, 25305 V, 360406122801, 563017JC, 61-00-0520, 61-00-0520C, 610520, 610520C, 6110969, 8120 231050C, 8DD 355 126-281, 8DD 355 126-281, 9081347, 92283703, A 166 423 0312, ADU174385, BBD6139S, BD-3613, BDR2700.20, BS-6563, BS7878B, BV 8915, CD8214V, DDF2209C, DF 190418, DP-0520, DP-0520C, MDC2778C, NBD2309, PRD6256
0 986 479 D62, 09.A961.21, 10 10 6606, 106606, 1110511, 1363204700, 142.2070, 166 423 0312, 18255, 24.0122-0297.1, 25305 V, 360406122801, 563017JC, 61-00-0520, 61-00-0520C, 610520, 610520C, 6110969, 8120 231050C, 8DD 355 126-281, 8DD 355 126-281, 9081347, 92283703, A 166 423 0312, ADU174385, BBD6139S, BD-3613, BDR2700.20, BS-6563, BS7878B, BV 8915, CD8214V, DDF2209C, DF 190418, DP-0520, DP-0520C, MDC2778C, NBD2309, PRD6256
Застосування:Mercedes-Benz
Gl-Class (X166)
GL 350 CDI/BlueTec 4-matic (166.823, 166.824) 258 к.с. (2012-н.в.) (2012-н.в.)
Gle (W166)
250 d 4-matic (166.004) (2015-н.в.) (2015-н.в.)
M-Class (W166)
ML 250 CDI/BlueTEC 4-matic (166.004, 166.003) 204 к.с. (2011-н.в.) (2011-н.в.)
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 400.3688.20 |
| Виробник | Zimmermann |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Стан | Новий |
| Висота | 54 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Товщина | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Mercedes-Benz |
- Ціна: 4 202 ₴







