
- В наявності
- Код: 24.0122-0297.1
Диск тормозной задний MB V-class (W166) 11-15/GLE (X166) 12-19 (345x22) (Ate) 24.0122-0297.1
5 148 ₴
+380 (99) 772-39-67
МТС
- +380 (63) 636-48-42lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Диск гальмівний (задній) MB V-class (W166) 11-15/GLE (X166) 12-19 (345x22) (Ate) 24.0122-0297.1
Оригінальні номери:
0 986 479 D62, 09.A961.21, 10 10 6606, 106606, 1110511, 1363204700, 1664230312, 18255, 24.0122-0297.1, 25305 V, 400.3688.20, 563017JC, 61-00-0520, 61-00-0520C, 610520, 610520C, 6110969, 8120 231050C, 82B1705, 8DD 355 126-281, 8DD 355 126-281, 9081347, A1664230312, ADU174385, BBD6139S, BD-3613, BDR2700.20, BG4699C, BS-6563, BS7878B, BV 8915, CD8214V, DDF2209C, DF 190418, DP-0520, DP-0520C, MDC2778C, NBD2309
0 986 479 D62, 09.A961.21, 10 10 6606, 106606, 1110511, 1363204700, 1664230312, 18255, 24.0122-0297.1, 25305 V, 400.3688.20, 563017JC, 61-00-0520, 61-00-0520C, 610520, 610520C, 6110969, 8120 231050C, 82B1705, 8DD 355 126-281, 8DD 355 126-281, 9081347, A1664230312, ADU174385, BBD6139S, BD-3613, BDR2700.20, BG4699C, BS-6563, BS7878B, BV 8915, CD8214V, DDF2209C, DF 190418, DP-0520, DP-0520C, MDC2778C, NBD2309
Застосування:Mercedes-Benz
Gl-Class (X166)
GL 350 CDI/BlueTec 4-matic (166.823, 166.824) 258 к.с. (2012-н.в.) (2012-н.в.)
GL 500 4-matic (166.873) 435 л.с. (2012-н.в.) (2012-н.в.)
Gle (W166)
250 d 4-matic (166.004) (2015-н.в.) (2015-н.в.)
M-Class (W166)
ML 250 CDI/BlueTEC 4-matic (166.004, 166.003) 204 к.с. (2011-н.в.) (2011-н.в.)
ML 350 4-matic (166.057) 306 л.с. (2011-н.в.) (2011-н.в.)
ML 350 BluetEC 4-matic (166.024) 258 л.с. (2011-н.в.) (2011-н.в.)
ML 500 4-matic (166.073) 408 л.с. (2012-н.в.) (2012-н.в.)
ML 63 AMG 4-matic (166.074) 525 л.с. (2011-н.в.) (2011-н.в.)
ML 63 AMG 4-matic (166.074) 558 л.с. (2011-н.в.) (2011-н.в.)
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 24.0122-0297.1 |
| Виробник | ATE |
| Призначення | Задні колеса |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Стан | Новий |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 112 мм |
| Висота | 54 мм |
| Товщина | 22 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Mercedes-Benz |
- Ціна: 5 148 ₴




