
- В наявності
- Код: 92293403
Диск гальмівний задній Hyundai Tucson II 15-/Kia Sportage 16- (302x10) PRO (Textar) 92293403
3 191 ₴
- +380 (63) 636-48-42lifecell
- Тип гальмівного диска: суцільний
- Зовнішній діаметр [мм]: 302
- Товщина гальмівного диска (мм): 10
- Висота [мм]: 31,2
- Мінімальна товщина [мм]: 8,4
- Поверхня: з покриттям
- Внутрішній діаметр: 172,8
- Ø фаски [мм]: 114,3
- Діаметр центрування [мм]: 76
- Розташування/число отворів: 05/07
- Ø розміщення отворів під шпильки колеса [мм]: 12,4
- Додатковий артикул/додаткова інформація 2: без колісної крепної осі
- Довжина паковання [см]: 33,5
- Ширина упаковки [см]: 32
- Висота паковання [см]: 9,5
- Вес [кг]: 4,8
0 986 479 E46, 08.D430.11, 10034 V, 103024, 108637, 108674, 1110518, 142.2194, 18574, 23-1819C, 24.0110-0412.1, 25612z, 285.3533.20, 285.3533.52, 313459, 33 10 6584, 37-15 523 0042/PD, 45710C, 563265JC, 563300JC, 5815313459, 58411D3700, 58411D7700, 61-0H-H19C, 61780 00, 61780.00, 61780.00, 61H19C, 800-1819C, 8120 43180C, 82B1939, 8DD 355 126-681, 8DD 355 126-681, 9082634, 92294803, A52-40017, ADC2983, ADG043222, ADG043225, AE0938, AND7165, B130868, BBD5564, BD1819, BDC6170, BDR2812.10, BG4932C, BR-4245-C, BS7883B, BS-9441C, BSG 40-210-041, BV 6195, C40522ABE, CD8772S, D61780.00, DDF2772C, DDF2787C, DF1819, DP1010.11.1848, DP-H19C, J3310541, KIA155, LVBD1918, MDC2818C, MRD-2H19, NBD1997, ND6096K, PCD23042, QD1585HC, QD6806HC, RT 12156, RT 12156-GL, RT 12156-GL T3, RT 12156-GL T5, RT 12156-GL T6, RT 12156-GL T9, SKBD-0024081, Y089-73
Tucson (Tle)
1.6 CRDi 116 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
1.6 CRDi 136 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
1.6 CRDi Привод на всі колеса 116 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
1.6 CRDi Привод на всі колеса 136 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
1.6 GDi (2015-н.в.) (2015-н.в.)
1.6 T-GDI (2015-н.в.) (2015-н.в.)
1.6 T-GDI Привод на всі колеса (2015-н.в.) (2015-н.в.)
1.7 CDi FWD (2015-н.в.) (2015-н.в.)
1.7 CRDI (2015-н.в.) (2015-н.в.)
2.0 CRDI FWD (2015-н.в.) (2015-н.в.)
2.0 CRDI Привод на всі колеса (2015-н.в.) (2015-н.в.)
2.0 CRDi (2015-н.в.) (2015-н.в.)
2.0 CVVT 150 л.с. (2015-н.в.) (2015-н.в.)
2.0 CVVT Привод на всі колеса 150 л.с. (2015-н.в.) (2015-н.в.)
2.0 GDI (2015-н.в.) (2015-н.в.)
2.0 Привод на всі колеса 155 л.с. (2015-н.в.) (2015-н.в.)
2.4 GDI Привод на всі колеса 184 л.с. (2019-н.в.) (2019-н.в.)
Kia
Sportage (Ql) (Us)
1.6 CRDi 116 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
1.6 CRDi 136 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
1.6 CRDi AWD 136 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
1.6 GDI (2015-н.в.) (2015-н.в.)
1.6 GDI 4WD (2015-н.в.) (2015-н.в.)
1.6 LPG (QLE) 126 л.с. (2020-н.в.) (2020-н.в.)
1.7 CRDi (2015-н.в.) (2015-н.в.)
1.7 CRDi 141 л.с. (2016-н.в.) (2016-н.в.)
2.0 150 л.с. (2015-н.в.) (2015-н.в.)
2.0 155 л.с. (2015-н.в.) (2015-н.в.)
2.0 AWD 150 л.с. (2015-н.в.) (2015-н.в.)
2.0 AWD 155 л.с. (2015-н.в.) (2015-н.в.)
2.0 CRDi (2015-н.в.) (2015-н.в.)
2.0 CRDi 185 л.с. (2015-н.в.) (2015-н.в.)
2.0 CRDi AWD (2015-н.в.) (2015-н.в.)
2.4 GDI 184 л.с. (2016-н.в.) (2016-н.в.)
2.4 GDI AWD 184 л.с. (2015-н.в.) (2015-н.в.)
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 92293403 |
| Виробник | Textar |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Висота | 31.2 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 12.4 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Товщина | 10 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Конструктивні особливості | Без колісних шпильок |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sportage, Tucson |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Hyundai, Kia |
- Ціна: 3 191 ₴






