
- В наявності
- Код: 24.0110-0410.1
Диск гальмівний задній Hyundai Tucson II 15-/Kia Sportage 16- (302x10) (повний) (з покр.) (Ate) 24.0110-0410.1
2 907 ₴
- +380 (63) 636-48-42lifecell
- Зовнішній діаметр [мм]: 302,0
- Товщина гальмівного диска (мм): 10,0
- Мінімальна товщина [мм]: 8,4
- Тип гальмівного диска: суцільний
- Оброблення: легований/високоуглецевий
- Поверхня: з покриттям
- Кількість отворів: 5
- Ø фаски [мм]: 114,3
- Висота [мм]: 54,4
- Діаметр центрування [мм]: 76,0
- Внутрішній діаметр: 190,0
- Ø отвори [мм]: 12,6
- перевіркове значення: E1 90R-02C0248/0999
0 986 479 E43, 0 986 479 E45, 08.D429.11, 08.D429.1X, 10033 V, 10033 X, 103023, 108629, 108675, 18570, 19-4713, 23-1820C, 25260, 25260C, 285.3532.20, 285.3532.52, 313460, 33 10 6432, 33 10 7184, 361302040869, 37-15 523 0043/PD, 5010-2772, 563265JC, 5815313460, 58411-D3000, 58411-D3000, 58411-D7000, 58411-D7000, 6110796, 6110879, 672717, 800-1820C, 8120 43185C, 82B1829, 8DD 355 126-911, 8DD 355 126-911, 9082635, 92294903, A52-40018, ADC2984, ADG043223, ADG043226, AE0974, AND7166, BBD5565, BBD5591, BDC6171, BG4828C, BR-4244-C, BS7884B, BS-9446C, BV 6194, DDF2772C, DF 0732s, DF1820, J3310540, K011787, K211787, LVBD1917, MDC2836C, N3310533, NBD2055, ND6113K, PCD23052, QD6680HC, RT 12155, RT 12155-GL, RT 12155-GL T3, RT 12155-GL T5, RT 12155-GL T6, RT 12155-GL T9, SKBD-0023971, Y089-69
Ix35 (Lm, El, Elh)
2.0 155 л.с. (2013-н.в.) (2013-н.в.)
2.0 AWD 155 л.с. (2013-н.в.) (2013-н.в.)
Tucson (Tle)
1.6 CRDi 116 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
1.6 CRDi 136 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
1.6 CRDi Привод на всі колеса 116 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
1.6 CRDi Привод на всі колеса 136 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
1.6 GDi (2015-н.в.) (2015-н.в.)
1.6 T-GDI (2015-н.в.) (2015-н.в.)
1.6 T-GDI Привод на всі колеса (2015-н.в.) (2015-н.в.)
1.7 CDi FWD (2015-н.в.) (2015-н.в.)
1.7 CRDI (2015-н.в.) (2015-н.в.)
2.0 CRDI FWD (2015-н.в.) (2015-н.в.)
2.0 CRDI Привод на всі колеса (2015-н.в.) (2015-н.в.)
2.0 CRDi (2015-н.в.) (2015-н.в.)
2.0 CRDi Привод на всі колеса (2015-н.в.) (2015-н.в.)
2.0 CVVT 150 л.с. (2015-н.в.) (2015-н.в.)
2.0 CVVT Привод на всі колеса 150 л.с. (2015-н.в.) (2015-н.в.)
2.0 GDI (2015-н.в.) (2015-н.в.)
2.0 Привод на всі колеса 155 л.с. (2015-н.в.) (2015-н.в.)
2.4 GDI Привод на всі колеса 184 л.с. (2019-н.в.) (2019-н.в.)
Kia
Sportage (Ql) (Us)
1.6 CRDi 116 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
1.6 CRDi 136 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
1.6 CRDi AWD 136 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
1.6 GDI (2015-н.в.) (2015-н.в.)
1.6 GDI 4WD (2015-н.в.) (2015-н.в.)
1.6 LPG (QLE) 126 л.с. (2020-н.в.) (2020-н.в.)
1.7 CRDi (2015-н.в.) (2015-н.в.)
1.7 CRDi 141 л.с. (2016-н.в.) (2016-н.в.)
2.0 150 л.с. (2015-н.в.) (2015-н.в.)
2.0 155 л.с. (2015-н.в.) (2015-н.в.)
2.0 AWD 150 л.с. (2015-н.в.) (2015-н.в.)
2.0 AWD 155 л.с. (2015-н.в.) (2015-н.в.)
2.0 CRDi (2015-н.в.) (2015-н.в.)
2.0 CRDi 185 л.с. (2015-н.в.) (2015-н.в.)
2.0 CRDi AWD (2015-н.в.) (2015-н.в.)
2.4 GDI 184 л.с. (2016-н.в.) (2016-н.в.)
2.4 GDI AWD 184 л.с. (2015-н.в.) (2015-н.в.)
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 24.0110-0410.1 |
| Виробник | ATE |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Висота | 54.4 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Тип | Високовуглецевий |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sportage, ix35, Tucson |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Hyundai, Kia |
- Ціна: 2 907 ₴





