
- В наявності
- Код: 23-1820C
Диск тормозной задний Hyundai Tucson II 15-/Kia Sportage 16- (302x10) (з покр.) (Metelli) 23-1820C
1 685 ₴
- +380 (63) 636-48-42lifecell
- Мінімальна товщина [мм]: 8,0
- Товщина гальмівного диска (мм): 10,0
- Кількість отворів: 5
- Ø фаски [мм]: 76,0
- Висота [мм]: 54,7
- Поверхня: лакований
- виконує норми ЕЕК: Approved
- Тип гальмівного диска: суцільний
- Зовнішній діаметр [мм]: 302,0
- Outer diameter: 302,0
- Hub hole diameter: 76,0
- Holes: 5
- Total height: 54,7
- Thickness: 10,0
- Minimum thickness: 8,0
- Coated:
- Weight: 5,35
- Packaging Dimension: 165 x 300 x 300
- Pack pieces number: 2
- перевіркове значення: ECE-R90
0 986 479 E45, 08.D429.11, 103023, 108629, 108629, 142.2166, 18570, 19-4713, 24.0110-0410.1, 285353220, 313460, 33 10 7184, 55949, 5815313460, 58411-D7000, 58411-D7000, 61-0H-H18, 61-0H-H18C, 6110796, 61H18, 61H18C, 800-1820C, 82B1829, 8DD 355 126-911, 8DD 355 126-911, 9082635, 92294903, A52-40018, ADG043223, ADG043223, AE0974, BD1820, BDC6171, BDR2832.10, BG4828C, BS7884B, DDF2772C, DF1820, DP1010.11.1806, DP-H18, DP-H18C, DSK3269, J3310540, MDC2836C, MRD-2H18, NBD2055, ND6113K, PBD1108, PCD23052, SDK6935, SKBD-0023971, Y089-69
Tucson (Tle)
1.6 CRDi 116 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
1.6 CRDi 136 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
1.6 CRDi hybrid 48V 116 л.с. (2019-н.в.) (2019-н.в.)
1.6 CRDi hybrid 48V 136 л.с. (2019-н.в.) (2019-н.в.)
1.6 CRDi hybrid 48V Привод на всі колеса 136 л.с. (2019-н.в.) (2019-н.в.)
1.6 CRDi Привод на всі колеса 116 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
1.6 CRDi Привод на всі колеса 136 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
1.6 GDi (2015-н.в.) (2015-н.в.)
1.6 T-GDI (2015-н.в.) (2015-н.в.)
1.6 T-GDI Привод на всі колеса (2015-н.в.) (2015-н.в.)
1.7 CRDI (2015-н.в.) (2015-н.в.)
2.0 CRDI FWD (2015-н.в.) (2015-н.в.)
2.0 CRDI Привод на всі колеса (2015-н.в.) (2015-н.в.)
2.0 CRDi (2015-н.в.) (2015-н.в.)
2.0 CRDi Hybrid 48V Привод на всі колеса 185 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
2.0 CRDi Привод на всі колеса (2015-н.в.) (2015-н.в.)
2.0 CVVT 150 л.с. (2015-н.в.) (2015-н.в.)
2.0 CVVT Привод на всі колеса 150 л.с. (2015-н.в.) (2015-н.в.)
2.0 GDI (2015-н.в.) (2015-н.в.)
2.0 Привод на всі колеса 155 л.с. (2015-н.в.) (2015-н.в.)
Kia
Sportage (Ql) (Us)
1.6 CRDi 116 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
1.6 CRDi 136 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
1.6 CRDi AWD 136 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
1.6 CRDi Eco-Dynamics+ 116 л.с. (2019-н.в.) (2019-н.в.)
1.6 CRDi Eco-Dynamics+ 136 л.с. (2019-н.в.) (2019-н.в.)
1.6 CRDi Eco-Dynamics+ AWD 136 л.с. (2019-н.в.) (2019-н.в.)
1.6 GDI (2015-н.в.) (2015-н.в.)
1.6 GDI 4WD (2015-н.в.) (2015-н.в.)
1.6 LPG (QLE) 126 л.с. (2020-н.в.) (2020-н.в.)
1.7 CRDi (2015-н.в.) (2015-н.в.)
1.7 CRDi 141 л.с. (2016-н.в.) (2016-н.в.)
2.0 150 л.с. (2015-н.в.) (2015-н.в.)
2.0 155 л.с. (2015-н.в.) (2015-н.в.)
2.0 AWD 150 л.с. (2015-н.в.) (2015-н.в.)
2.0 AWD 155 л.с. (2015-н.в.) (2015-н.в.)
2.0 CRDi (2015-н.в.) (2015-н.в.)
2.0 CRDi 185 л.с. (2015-н.в.) (2015-н.в.)
2.0 CRDi AWD (2015-н.в.) (2015-н.в.)
2.0 CRDi Eco-Dynamics+ AWD 185 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
2.4 GDI 184 л.с. (2016-н.в.) (2016-н.в.)
2.4 GDI AWD 184 л.с. (2015-н.в.) (2015-н.в.)
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 23-1820C |
| Виробник | Metelli |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Висота | 54.7 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 76 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Товщина | 10 мм |
| Покриття дисків | Пофарбований |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sportage, Tucson |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Hyundai, Kia |
- Ціна: 1 685 ₴




