
- В наявності
- Код: 0 986 479 E45
Диск гальмівний задній Hyundai Tucson II 15-/Kia Sportage 16- (302x10) (Bosch) 0 986 479 E45
2 529 ₴
- +380 (63) 636-48-42lifecell
- Зовнішній діаметр [мм]: 302
- Товщина гальмівного диска (мм): 10
- Мінімальна товщина [мм]: 8
- Висота [мм]: 54,7
- Ø фаски [мм]: 114,3
- Тип гальмівного диска: суцільний
- Діаметр центрування [мм]: 76
- Кількість отворів: 5
- Поверхня: з покриттям
- виконує норми ЕЕК: ECE-R90
- Діаметр отвору до [мм]: 12,5
08.D429.11, 08.D429.1X, 10033 V, 10033 X, 103023, 108629, 142.2166, 18570, 19-4713, 23-1820C, 26KI072, 285.3532.20, 285.3532.52, 313460, 33 10 7184, 361302040869, 5010-2772, 563265JC, 5815313460, 58411 D7000, 6110796, 709-07004, 800-1820C, 8120 43185C, 82B1829, 8DD 355 126-911, 8DD 355 126-911, 9082635, 92294903, A52-40018, ADG043223, AE0974, BBD5565, BD-0579, BD1820, BDC6171, BDR2832.10, BR-4244-C, BS-6250, BS7884B, BS-9446C, BSG 40-210-042, BV 6194, DDF2772C, DF 073402, DF1820, DP1010.11.1806, FR1123, H331I47, J3310540, K011787, K211787, KIA156, MDC2836C, N3310533, ND6113K, PCD23052, RN1996, SKBD-0023971, TB215288, Y089-69
Tucson (Tle)
1.6 CRDi 116 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
1.6 CRDi 136 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
1.6 CRDi Привод на всі колеса 136 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
1.6 GDi (2015-н.в.) (2015-н.в.)
1.6 T-GDI (2015-н.в.) (2015-н.в.)
1.6 T-GDI Привод на всі колеса (2015-н.в.) (2015-н.в.)
1.7 CDi FWD (2015-н.в.) (2015-н.в.)
1.7 CRDI (2015-н.в.) (2015-н.в.)
2.0 CRDI Привод на всі колеса (2015-н.в.) (2015-н.в.)
2.0 CRDi (2015-н.в.) (2015-н.в.)
2.0 CRDi Привод на всі колеса (2015-н.в.) (2015-н.в.)
2.0 CVVT 150 л.с. (2015-н.в.) (2015-н.в.)
2.0 CVVT Привод на всі колеса 150 л.с. (2015-н.в.) (2015-н.в.)
2.0 GDI (2015-н.в.) (2015-н.в.)
2.0 Привод на всі колеса 155 л.с. (2015-н.в.) (2015-н.в.)
Kia
Sportage (Ql) (Us)
1.6 CRDi 116 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
1.6 CRDi 136 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
1.6 CRDi AWD 136 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
1.6 GDI (2015-н.в.) (2015-н.в.)
1.6 GDI 4WD (2015-н.в.) (2015-н.в.)
1.6 LPG (QLE) 126 л.с. (2020-н.в.) (2020-н.в.)
1.7 CRDi (2015-н.в.) (2015-н.в.)
1.7 CRDi 141 л.с. (2016-н.в.) (2016-н.в.)
2.0 150 л.с. (2015-н.в.) (2015-н.в.)
2.0 AWD 150 л.с. (2015-н.в.) (2015-н.в.)
2.0 CRDi (2015-н.в.) (2015-н.в.)
2.0 CRDi AWD (2015-н.в.) (2015-н.в.)
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 479 E45 |
| Виробник | Bosch |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Висота | 54.7 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Товщина | 10 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sportage, Tucson |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Hyundai, Kia |
- Ціна: 2 529 ₴






