
- В наявності
- Код: 37-15 523 0043/PD
Диск гальмівний задній Hyundai Tucson II 15-/Kia Sportage 16- (302x10) (Meyle) 37-15 523 0043/PD
2 338 ₴
- +380 (63) 636-48-42lifecell
- Сторона встановлення: Задній міст
- Зовнішній діаметр [мм]: 302
- Висота [мм]: 54,7
- Товщина гальмівного диска (мм): 10
- Мінімальна товщина [мм]: 8
- Діаметр центрування [мм]: 76
- Ø фаски [мм]: 114,3
- Кількість отворів: 5
- Тип гальмівного диска: суцільний
- Поверхня: оцинкована
- Додатковий артикул/додаткова інформація 2: з гвинтами
- необхідна кількість: 2
103023, 108629, 108675, 18570, 19-4713, 313460, 33 10 6432, 33 10 7184, 5815313460, 58411 D3000, 58411 D7000, 58411-D3000, 58411-D7000, 61-0H-H18C, 6110796, 6110879, 61H18C, 82B1829, 8DD 355 126-911, 8DD 355 126-911, 9082635, 92294903, A52-40018, ADC2984, ADG043223, ADG043226, AE0974, AND7166, BBD5565, BD-0579, BR-4244-C, BS7884B, DP1010.11.1806, DP-H18C, J3310540, KIA156, LVBD1917, MDC2836C, NBD2055, ND6113K, PCD23052, RT 12155, RT 12155-GL, RT 12155-GL T3, RT 12155-GL T5, RT 12155-GL T6, RT 12155-GL T9, SKBD-0023971, Y089-69
Ix35 (Lm, El, Elh)
2.0 155 л.с. (2013-н.в.) (2013-н.в.)
2.0 AWD 155 л.с. (2013-н.в.) (2013-н.в.)
Tucson (Tle)
1.6 GDi (2015-н.в.) (2015-н.в.)
1.6 T-GDI (2015-н.в.) (2015-н.в.)
1.6 T-GDI Привод на всі колеса (2015-н.в.) (2015-н.в.)
1.7 CDi FWD (2015-н.в.) (2015-н.в.)
1.7 CRDI (2015-н.в.) (2015-н.в.)
2.0 CRDI FWD (2015-н.в.) (2015-н.в.)
2.0 CRDI Привод на всі колеса (2015-н.в.) (2015-н.в.)
2.0 CRDi (2015-н.в.) (2015-н.в.)
2.0 CRDi Привод на всі колеса (2015-н.в.) (2015-н.в.)
2.0 GDI (2015-н.в.) (2015-н.в.)
Kia
Sportage (Ql) (Us)
1.6 CRDi 116 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
1.6 CRDi 136 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
1.6 CRDi AWD 136 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
1.6 GDI (2015-н.в.) (2015-н.в.)
1.6 GDI 4WD (2015-н.в.) (2015-н.в.)
1.7 CRDi (2015-н.в.) (2015-н.в.)
1.7 CRDi 141 л.с. (2016-н.в.) (2016-н.в.)
2.0 150 л.с. (2015-н.в.) (2015-н.в.)
2.0 155 л.с. (2015-н.в.) (2015-н.в.)
2.0 AWD 150 л.с. (2015-н.в.) (2015-н.в.)
2.0 AWD 155 л.с. (2015-н.в.) (2015-н.в.)
2.0 CRDi (2015-н.в.) (2015-н.в.)
2.0 CRDi 185 л.с. (2015-н.в.) (2015-н.в.)
2.0 CRDi AWD (2015-н.в.) (2015-н.в.)
2.4 GDI 184 л.с. (2016-н.в.) (2016-н.в.)
2.4 GDI AWD 184 л.с. (2015-н.в.) (2015-н.в.)
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 37-15 523 0043/PD |
| Виробник | Meyle |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Висота | 54.7 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Товщина | 10 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sportage, ix35, Tucson |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Hyundai, Kia |
- Ціна: 2 338 ₴







