
- В наявності
- Код: 37-15 523 0042/PD
Диск гальмівний задній Hyundai Tucson II 15-/Kia Sportage 16- (302x10) (Meyle) 37-15 523 0042/PD
1 757 ₴
- +380 (63) 636-48-42lifecell
- Сторона встановлення: Задній міст
- Зовнішній діаметр [мм]: 302
- Висота [мм]: 31
- Товщина гальмівного диска (мм): 10
- Мінімальна товщина [мм]: 8,4
- Діаметр центрування [мм]: 75,5
- Ø фаски [мм]: 114,3
- Кількість отворів: 5
- Тип гальмівного диска: суцільний
- Поверхня: оцинкована
- Додатковий артикул/додаткова інформація 2: з гвинтами
- необхідна кількість: 2
103024, 108637, 108674, 18574, 25612z, 313459, 33 10 6584, 45710C, 5815313459, 58411 D3700, 58411 D7700, 58411-D3700, 58411-D7700, 61-0H-H19C, 6110797, 61H19C, 82B1939, 8DD 355 126-681, 8DD 355 126-681, 9082634, 92293403, A52-40017, ADC2983, ADG043222, ADG043225, AE0938, AND7165, BBD5564, BDR2812.10, BR-4245-C, BS7883B, DP1010.11.1848, DP-H19C, J3310541, KIA155, LVBD1918, MDC2818C, ND6096K, PCD23042, QD1585, QD1585HC, QD6806, RT 12156, RT 12156-GL, RT 12156-GL T3, RT 12156-GL T5, RT 12156-GL T6, RT 12156-GL T9, SKBD-0024081, Y089-73
Ix35 (Lm, El, Elh)
2.0 155 л.с. (2013-н.в.) (2013-н.в.)
2.0 AWD 155 л.с. (2013-н.в.) (2013-н.в.)
Tucson (Tle)
1.6 GDi (2015-н.в.) (2015-н.в.)
1.6 T-GDI (2015-н.в.) (2015-н.в.)
1.6 T-GDI Привод на всі колеса (2015-н.в.) (2015-н.в.)
1.7 CDi FWD (2015-н.в.) (2015-н.в.)
1.7 CRDI (2015-н.в.) (2015-н.в.)
2.0 CRDI FWD (2015-н.в.) (2015-н.в.)
2.0 CRDI Привод на всі колеса (2015-н.в.) (2015-н.в.)
2.0 CRDi (2015-н.в.) (2015-н.в.)
2.0 CRDi Привод на всі колеса (2015-н.в.) (2015-н.в.)
2.0 GDI (2015-н.в.) (2015-н.в.)
Kia
Sportage (Ql) (Us)
1.6 GDI (2015-н.в.) (2015-н.в.)
1.6 GDI 4WD (2015-н.в.) (2015-н.в.)
1.7 CRDi (2015-н.в.) (2015-н.в.)
1.7 CRDi 141 л.с. (2016-н.в.) (2016-н.в.)
2.0 155 л.с. (2015-н.в.) (2015-н.в.)
2.0 AWD 155 л.с. (2015-н.в.) (2015-н.в.)
2.0 CRDi (2015-н.в.) (2015-н.в.)
2.0 CRDi AWD (2015-н.в.) (2015-н.в.)
2.4 GDI 184 л.с. (2016-н.в.) (2016-н.в.)
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 37-15 523 0042/PD |
| Виробник | Meyle |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Висота | 31 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Товщина | 10 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sportage, ix35, Tucson |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Hyundai, Kia |
- Ціна: 1 757 ₴






