
- В наявності
- Код: 285.3532.20
Диск гальмівний задній Hyundai Tucson II 15-/Kia Sportage 16- (302x10) (Zimmermann) 285.3532.20
2 403 ₴
- +380 (63) 636-48-42lifecell
- Тип гальмівного диска: суцільний
- Поверхня: з покриттям
- Зовнішній діаметр [мм]: 302
- Товщина гальмівного диска (мм): 10
- Висота [мм]: 54
- Кількість отворів у диску колеса: 5
- Ø фаски [мм]: 114
- Діаметр центрування [мм]: 76
- перевіркове значення: ECE R90 APPROVED
- Мінімальна товщина [мм]: 8
- Вес [кг]: 5,3
- Розташування/число отворів: 8/5
0 986 479 E43, 0 986 479 E45, 08.D429.11, 08.D429.1X, 10033 V, 10033 X, 103023, 108629, 108675, 142.2166, 18570, 19-4713, 197796, 23-1820C, 25260, 25260C, 26KI072, 285.3532.52, 313460, 33 10 6432, 33 10 7184, 361302040869, 37-15 523 0043/PD, 563265JC, 5815313460, 58411D3000, 58411D3000, 58411-D3000, 58411-D7000, 58411-D7000, 61-0H-H18, 61-0H-H18C, 6110796, 6110879, 61779 00, 61779.00, 61779.00, 61H18, 61H18C, 800-1820C, 8120 43185C, 82B1829, 8DD 355 126-671, 8DD 355 126-671, 8DD 355 126-911, 8DD 355 126-911, 9082635, 92293303, 92294903, A52-40018, ADC2984, ADG043223, ADG043226, AE0974, AND7166, BBD5565, BD-0579, BD1820, BS-6190, BS-6250, BS7884B, BS-9446C, BSG 40-210-042, BV 6194, CD8772S, D61779.00, DDF2772C, DF 0732s, DF 073402, DF1820, DP1010.11.1806, DP-H18, DP-H18C, FR1123, J3310540, K011787, K211787, KIA156, LVBD1917, MBC030062, MDC2817C, MDC2836C, NBD2055, ND6111K, ND6113K, PCD23032, PCD23052, QD6680, QD6680HC, RN1996, RT 12155, RT 12155-GL, RT 12155-GL T3, RT 12155-GL T5, RT 12155-GL T6, RT 12155-GL T9, SKBD-0023971, TB215288, Y089-69
Tucson (Tle)
1.6 CRDi 116 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
1.6 CRDi 136 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
1.6 CRDi Привод на всі колеса 136 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
1.6 GDi (2015-н.в.) (2015-н.в.)
1.6 T-GDI (2015-н.в.) (2015-н.в.)
1.6 T-GDI Привод на всі колеса (2015-н.в.) (2015-н.в.)
1.7 CDi FWD (2015-н.в.) (2015-н.в.)
1.7 CRDI (2015-н.в.) (2015-н.в.)
2.0 CRDI FWD (2015-н.в.) (2015-н.в.)
2.0 CRDI Привод на всі колеса (2015-н.в.) (2015-н.в.)
2.0 CRDi (2015-н.в.) (2015-н.в.)
2.0 CRDi Привод на всі колеса (2015-н.в.) (2015-н.в.)
2.0 GDI (2015-н.в.) (2015-н.в.)
Kia
Sportage (Ql) (Us)
1.6 CRDi 116 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
1.6 CRDi 136 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
1.6 CRDi AWD 136 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
1.6 GDI (2015-н.в.) (2015-н.в.)
1.6 GDI 4WD (2015-н.в.) (2015-н.в.)
1.7 CRDi (2015-н.в.) (2015-н.в.)
1.7 CRDi 141 л.с. (2016-н.в.) (2016-н.в.)
2.0 155 л.с. (2015-н.в.) (2015-н.в.)
2.0 AWD 155 л.с. (2015-н.в.) (2015-н.в.)
2.0 CRDi (2015-н.в.) (2015-н.в.)
2.0 CRDi AWD (2015-н.в.) (2015-н.в.)
2.4 GDI AWD 184 л.с. (2015-н.в.) (2015-н.в.)
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 285.3532.20 |
| Виробник | Zimmermann |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Висота | 54 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Товщина | 10 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sportage, Tucson |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Hyundai, Kia |
- Ціна: 2 403 ₴







