
- В наявності
- Код: 285.3532.52
Диск гальмівний задній Hyundai Tucson II 15-/Kia Sportage 16- (302x10) (Zimmermann) 285.3532.52
1 824 ₴
- +380 (63) 636-48-42lifecell
- Тип гальмівного диска: перфорований
- Поверхня: з покриттям
- Зовнішній діаметр [мм]: 302
- Товщина гальмівного диска (мм): 10
- Висота [мм]: 54
- Кількість отворів у диску колеса: 5
- Ø фаски [мм]: 114
- Діаметр центрування [мм]: 76
- перевіркове значення: ECE R90 APPROVED
- Мінімальна товщина [мм]: 8
- Вес [кг]: 5,3
- Розташування/число отворів: 8/5
08.D429.11, 08.D429.1X, 10033 V, 10033 X, 103023, 108629, 108675, 18570, 285.3532.20, 33 10 6432, 33 10 7184, 5010-2772, 58411D3000, 58411D3000, 58411-D3000, 58411-D7000, 58411-D7000, 8DD 355 126-671, 8DD 355 126-671, 92293303, ADG043223, ADG043226, BV 6194, MDC2817C, ND6111K, PCD23032
Tucson (Tle)
1.6 CRDi 116 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
1.6 CRDi 136 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
1.6 CRDi Привод на всі колеса 116 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
1.6 CRDi Привод на всі колеса 136 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
1.6 GDi (2015-н.в.) (2015-н.в.)
1.6 T-GDI (2015-н.в.) (2015-н.в.)
1.6 T-GDI Привод на всі колеса (2015-н.в.) (2015-н.в.)
1.7 CDi FWD (2015-н.в.) (2015-н.в.)
1.7 CRDI (2015-н.в.) (2015-н.в.)
2.0 CRDI FWD (2015-н.в.) (2015-н.в.)
2.0 CRDI Привод на всі колеса (2015-н.в.) (2015-н.в.)
2.0 CRDi (2015-н.в.) (2015-н.в.)
2.0 CRDi Привод на всі колеса (2015-н.в.) (2015-н.в.)
2.0 CVVT 150 л.с. (2015-н.в.) (2015-н.в.)
2.0 CVVT Привод на всі колеса 150 л.с. (2015-н.в.) (2015-н.в.)
2.0 GDI (2015-н.в.) (2015-н.в.)
2.0 Привод на всі колеса 155 л.с. (2015-н.в.) (2015-н.в.)
2.4 GDI Привод на всі колеса 184 л.с. (2019-н.в.) (2019-н.в.)
Kia
Sportage (Ql) (Us)
1.6 CRDi 116 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
1.6 CRDi 136 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
1.6 CRDi AWD 136 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
1.6 GDI (2015-н.в.) (2015-н.в.)
1.6 GDI 4WD (2015-н.в.) (2015-н.в.)
1.6 LPG (QLE) 126 л.с. (2020-н.в.) (2020-н.в.)
1.7 CRDi (2015-н.в.) (2015-н.в.)
1.7 CRDi 141 л.с. (2016-н.в.) (2016-н.в.)
2.0 150 л.с. (2015-н.в.) (2015-н.в.)
2.0 155 л.с. (2015-н.в.) (2015-н.в.)
2.0 AWD 150 л.с. (2015-н.в.) (2015-н.в.)
2.0 AWD 155 л.с. (2015-н.в.) (2015-н.в.)
2.0 CRDi (2015-н.в.) (2015-н.в.)
2.0 CRDi 185 л.с. (2015-н.в.) (2015-н.в.)
2.0 CRDi AWD (2015-н.в.) (2015-н.в.)
2.4 GDI 184 л.с. (2016-н.в.) (2016-н.в.)
2.4 GDI AWD 184 л.с. (2015-н.в.) (2015-н.в.)
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 285.3532.52 |
| Виробник | Zimmermann |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Висота | 54 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Товщина | 10 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sportage, Tucson |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Hyundai, Kia |
- Ціна: 1 824 ₴





