
- В наявності
- Код: 92337203
Диск гальмівний задній Hyundai Tucson 1.6 CRDi/TGDi 20-/Kia Sportage V 1.6 T-GDi 21-300x10) PRO (Textar)
3 061 ₴
+380 (99) 772-39-67
МТС
- +380 (63) 636-48-42lifecell
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Диск гальмівний (задній) Hyundai Tucson 1.6 CRDi/TGDi 20-/Kia Sportage V 1.6 T-GDi 21- (300x10) PRO (Textar) 92337203
Характеристики:
- Тип гальмівного диска: суцільний
- Зовнішній діаметр [мм]: 300
- Товщина гальмівного диска (мм): 10
- Висота [мм]: 32
- Мінімальна товщина [мм]: 8
- Поверхня: з покриттям
- Внутрішній діаметр: 160
- Ø фаски [мм]: 114,3
- Діаметр центрування [мм]: 76
- Розташування/число отворів: 05/07
- Ø розміщення отворів під шпильки колеса [мм]: 12,5
- Додатковий артикул/додаткова інформація 2: без колісної крепної осі
- Довжина паковання [см]: 31,3
- Ширина паковання [см]: 31,3
- Висота паковання [см]: 10
- Вес [кг]: 4,2
Оригінальні номери:
142.2197, 18903, 285.3544.20, 319967, 37-15 523 0051/PD, 5815319967, 58411L4100, 58411N7000, 61-0H-H25C, 61H25C, 8DD 355 134-731, 8DD 355 134-731, BBD5661, BG5164C, BR-10081-C, BS-1024C, BS-6632, DP-H25C, J3310548, MDC3040C, N3310311, ND6129K, PCD22372
142.2197, 18903, 285.3544.20, 319967, 37-15 523 0051/PD, 5815319967, 58411L4100, 58411N7000, 61-0H-H25C, 61H25C, 8DD 355 134-731, 8DD 355 134-731, BBD5661, BG5164C, BR-10081-C, BS-1024C, BS-6632, DP-H25C, J3310548, MDC3040C, N3310311, ND6129K, PCD22372
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 92337203 |
| Виробник | Textar |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Висота | 32 мм |
| Діаметр маточини | 160 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 12.5 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Товщина | 10 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Конструктивні особливості | Без колісних шпильок |
- Ціна: 3 061 ₴






