
- В наявності
- Код: 0 986 479 345
Диск гальмівний задній Hyundai Sonata V/Tucson/Kia Sportage 04- (262x10) (Bosch) 0 986 479 345
1 813 ₴
- +380 (63) 636-48-42lifecell
- Зовнішній діаметр [мм]: 262
- Товщина гальмівного диска (мм): 10
- Мінімальна товщина [мм]: 8,4
- Висота [мм]: 61
- Ø фаски [мм]: 114,3
- Тип гальмівного диска: суцільний
- Діаметр центрування [мм]: 76
- Кількість отворів: 5
- Поверхня: промащений
- виконує норми ЕЕК: ECE-R90
- Діаметр отвору до [мм]: 12,6
0 986 479 C03, 08.A114.20, 08.A114.21, 0993-0150, 103162, 142.1157, 14944, 14944 V, 15272, 15272C, 1642774780, 1642774880, 1642774980, 1687791780, 17208, 1815203424, 19-1232, 19-1232SPORT, 19-3243, 197121, 203424, 23-0869C, 231-04-050, 24.0110-0318.1, 24011003181-PCS-MS, 24011003181-PCS-MSP, 24011003181PR-PCS-MS, 24011003181PR-PCS-MSP, 24011003181-SET-MS, 24011003181-SET-MSP, 25334z, 26KI055, 285.3525.20, 31491, 360406065401, 37-15 523 0033, 37-15 523 0033/PD, 5010-1447, 562552CH, 562552JC, 5793, 5815203424, 58411 39300, 58411 39300, 58411 39600, 58411 39600, 58411 3K300, 58411 3K300, 601313, 6020-3424K-SX, 6020-3424-SX, 6042814, 6054622, 6106359, 6110299, 61399 00, 61399.00, 61399.00, 61770AP, 78BD2905-2, 78RBD22905, 800-869C, 8120 43130C, 820 381, 82B0242, 865269, 8DD 355 113-641, 8DD 355 113-641, 90 93 1491, 92156800, 92156803, 98534, A52-40011, ADC1066, ADG04387, AE0446, AND6464, B130527, BBD4540, BD1114, BD-2905, BDC5409, BDR2182.10, BG3799, BN-1573, BR-3214-C, BS 7735, BS-9040, BS-9040C, BV 7735, CD7447S, D61399.00, DBD1447, DDF1447, DF 084813, DF1114, DF4281, DP1010.11.0254, DP1010.11.1804, FBD406, FO 2809, FR0496, H2005P, H2005P, H331I06, HPD 1157, HYU122, J3310315, J3310510, K010631, K210631, LVBD1398, MDC2125, NBD1577, ND6002K, PCD13112, PRD5358, QD0607, RN1386, RT 1651, RT 1651-GL, RT 1651-GL T3, RT 1651-GL T5, RT 1651-GL T6, RT 1651-GL T9, SKBD-0020247, TB215383, TX 73-36
Embera V (Nf)
2.0 VVTi GLS 144 л.с. (2005-н.в.) (2005-н.в.)
2.0 VVTi GLS 165 л.с. (2008-н.в.) (2008-н.в.)
2.4 162 л.с. (2005-н.в.) (2005-н.в.)
2.4 173 л.с. (2008-н.в.) (2008-н.в.)
Grandeur (Xg)
250 163 л.с. (1998-2005) (1998-2005)
30 188 л.с. (1998-2005) (1998-2005)
350 197 л.с. (2002-2005) (2002-2005)
Tucson (Jm)
2.0 141 л.с. (2004-2010) (2004-2010)
2.0 CRDi 113 л.с. (2004-2010) (2004-2010)
2.0 CRDi 120 л.с. (2007-2010) (2007-2010)
2.0 CRDi 136 л.с. (2006-2010) (2006-2010)
2.0 CRDi 140 л.с. (2006-2010) (2006-2010)
2.0 CRDi 150 л.с. (2009-2010) (2009-2010)
2.0 LPG 141 л.с. (2004-2010) (2004-2010)
Xg Седан (Us)
300 194 л.с. (2000-2001) (2000-2001)
Kia
Lotze (Mg)
2.0 144 л.с. (2005-н.в.) (2005-н.в.)
2.0 165 л.с. (2009-н.в.) (2009-н.в.)
2.0 CRDi 136 л.с. (2005-2008) (2005-2008)
2.0 CRDi 140 л.с. (2006-н.в.) (2006-н.в.)
2.0 CRDi 150 л.с. (2006-н.в.) (2006-н.в.)
2.7 188 л.с. (2005-н.в.) (2005-н.в.)
2.7 V6 193 л.с. (2009-н.в.) (2009-н.в.)
Sportage (Je_, Km_)
2.0 CRDi 136 л.с. (2006-н.в.) (2006-н.в.)
2.0 CRDi 140 л.с. (2006-н.в.) (2006-н.в.)
2.0 CRDi 150 л.с. (2008-н.в.) (2008-н.в.)
2.0 i 16V 141 л.с. (2004-н.в.) (2004-н.в.)
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 479 345 |
| Виробник | Bosch |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Висота | 61 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Товщина | 10 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Покриття дисків | Змащені маслом |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Magentis, Sonata, Tucson, Sportage |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Hyundai, Kia |
- Ціна: 1 813 ₴






