
- В наявності
- Код: BR-3241-C
Диск гальмівний задній Hyundai Sonata V 05-11/Kia Optima 12- (284x10) (Kavo Parts) BR-3241-C
1 332 ₴
- +380 (63) 636-48-42lifecell
- перевіркове значення: R90
- Висота [мм]: 54,3
- Тип гальмівного диска: суцільний
- Товщина гальмівного диска (мм): 10
- Зовнішній діаметр [мм]: 284
- Кількість отворів: 5
- Діаметр центрування [мм]: 76
- Ø фаски [мм]: 114,3
- Поверхня: з покриттям
103335, 108679, 170819, 17678, 203425, 24011003362-PCS-MS, 24011003362-PCS-MSP, 24011003362-SET-MS, 24011003362-SET-MSP, 26HY028, 313425, 313544, 5815203425, 5815313425, 5815313544, 584110A100, 584113K100, 584113K100, 584113K110, 584113K150, 584113K150, 584113S100, 584113S100, 584113S100, 61-0H-H07, 61-0H-H07C, 61H07, 61H07C, 709-07038, 709-07038G, 8120 43143C, 82B0585, 8DD 355 128-841, 8DD 355 128-841, 92166600, 92166603, A53-40010, ADC1063, ADG043108, ADG043197, ADG043209, AND6853, BG4012, BR-3241, C220R0006, DP1010.11.1358, DP-H07, DP-H07C, H331I18, J3310516, LVBD1397, MDC2013, ND6003K, PCD14722, S584113K100, S584113K110, SKBD-0022380, VKBD 90507 S2
Azera (Hg)
2.2 D (2011-н.в.) (2011-н.в.)
2.4 16V (2011-н.в.) (2011-н.в.)
2.4 180 л.с. (2011-н.в.) (2011-н.в.)
3.0 250 л.с. (2011-н.в.) (2011-н.в.)
Azera (Tg)
2.2 CRDi 150 л.с. (2006-н.в.) (2006-н.в.)
2.7 192 л.с. (2006-н.в.) (2006-н.в.)
3.3 235 л.с. (2005-н.в.) (2005-н.в.)
3.3 260 л.с. (2010-н.в.) (2010-н.в.)
3.3 269 л.с. (2007-2011) (2007-2011)
Embera V (Nf)
2.0 CRDi 136 л.с. (2006-н.в.) (2006-н.в.)
2.0 CRDi 140 л.с. (2006-н.в.) (2006-н.в.)
2.0 CRDi 150 л.с. (2009-н.в.) (2009-н.в.)
2.0 GLSI 162 л.с. (2008-2010) (2008-2010)
2.0 VVTi GLS 144 л.с. (2005-н.в.) (2005-н.в.)
2.0 VVTi GLS 165 л.с. (2008-н.в.) (2008-н.в.)
2.4 162 л.с. (2005-н.в.) (2005-н.в.)
2.4 173 л.с. (2008-н.в.) (2008-н.в.)
3.3 233 л.с. (2005-н.в.) (2005-н.в.)
3.3 235 л.с. (2005-н.в.) (2005-н.в.)
3.3 250 л.с. (2008-н.в.) (2008-н.в.)
Ix35 (Lm, El, Elh)
Fuel Cell 136 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
Kia
K5
1.7 CRDi 136 л.с. (2012-н.в.) (2012-н.в.)
2.0 170 л.с. (2012-н.в.) (2012-н.в.)
2.0 CVVL 165 л.с. (2012-н.в.) (2012-н.в.)
2.0 CVVT Hybrid 190 л.с. (2012-н.в.) (2012-н.в.)
2.4 175 л.с. (2010-2015) (2010-2015)
2.4 203 л.с. (2010-н.в.) (2010-н.в.)
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | BR-3241-C |
| Виробник | KAVO PARTS |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Висота | 54.3 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Товщина | 10 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Optima, Grandeur, ix35, Sonata |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Hyundai, Kia |
- Ціна: 1 332 ₴







