
- В наявності
- Код: 0 986 479 V09
Диск гальмівний задній Hyundai Sonata 2.4 10-15 (284x10) (Bosch) 0 986 479 V09
1 432 ₴
- +380 (63) 636-48-42lifecell
- Зовнішній діаметр [мм]: 284
- Товщина гальмівного диска (мм): 10
- Мінімальна товщина [мм]: 8,4
- Висота [мм]: 31,9
- Ø фаски [мм]: 114,3
- Тип гальмівного диска: суцільний
- Діаметр центрування [мм]: 76
- Кількість отворів: 5
- Поверхня: промащений
- виконує норми ЕЕК: ECE-R90
- Діаметр отвору до [мм]: 12,4
08.D220.11, 103525, 142.1993, 15165 V, 1667871480, 18423, 24.0110-0400.1, 24011004001-PCS-MS, 24011004001-PCS-MSP, 24011004001-SET-MS, 24011004001-SET-MSP, 25590z, 28-15 523 0020/PD, 313544, 320.3814.20, 563182JC, 5815313544, 58411 3R700, 58411 3V500, 58411 G2700, 584113R700, 584113V500, 58411G2700, 601705, 6079534, 6110963, 61571 00, 61571.00, 61571.00, 709-07103, 8120 43176C, 82B1906, 8DD 355 126-651, 8DD 355 126-651, 9082636, 92293103, A53-40010, ADC2846, ADG043196, AE0905, AND7033, B130873, BBD5418, BBD5615, BD-5270, BDA2839.10, BDC6230, BDR2839.10, BG4819C, BG5151C, BR-4243-C, BS-6271, BS7885B, BS-9380C, BV 6157, CD8604S, D61571.00, DDF2604C, DF7953, H2050P, H2050P, H331I51, J3310320, K011747, K211747, KIA135, LVBD1915, MDC2815C, N3310322, NBD2051, ND6090K, PCD23022, PRD5500, QD6554, RN1601, RT 1960, RT 1960-GL, RT 1960-GL T3, RT 1960-GL T5, RT 1960-GL T6, RT 1960-GL T9, SKBD-0024048, VKBD 90542 S2, Y089-76
Azera (Hg)
2.4 16V (2011-н.в.) (2011-н.в.)
2.4 180 л.с. (2011-н.в.) (2011-н.в.)
I30 (Pde, Pd, Pden)
1.0 T-GDI 120 л.с. (2016-н.в.) (2016-н.в.)
1.4 MPI 100 л.с. (2016-н.в.) (2016-н.в.)
1.4 T-GDI 140 л.с. (2016-н.в.) (2016-н.в.)
1.6 CRDi 110 л.с. (2016-н.в.) (2016-н.в.)
1.6 CRDi 136 л.с. (2016-н.в.) (2016-н.в.)
1.6 CRDi 95 л.с. (2016-н.в.) (2016-н.в.)
I30 Fastback (Pde, Pden)
1.4 T-GDI 140 л.с. (2017-н.в.) (2017-н.в.)
1.6 CRDi 136 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
I30 Універсал (Pde)
1.4 MPI 101 л.с. (2017-н.в.) (2017-н.в.)
1.4 T-GDI 140 л.с. (2017-н.в.) (2017-н.в.)
I45 Vi Седан (Yf)
2.4 178 л.с. (2010-2015) (2010-2015)
Ioniq (Ae)
1.6 GDI Hybrid 141 л.с. (2016-н.в.) (2016-н.в.)
Electric 120 л.с. (2016-н.в.) (2016-н.в.)
Electric 136 л.с. (2019-н.в.) (2019-н.в.)
Kia
Ceed (Cd)
1.4 99 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
1.4 T-GDI 140 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
1.6 T-GDI GT 204 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
Ceed Sportswagon (Cd)
1.4 99 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
1.4 T-GDI 140 л.с. (2018-н.в.) (2018-н.в.)
K5
1.7 CRDi 136 л.с. (2012-н.в.) (2012-н.в.)
2.0 170 л.с. (2012-н.в.) (2012-н.в.)
2.0 CVVT Hybrid 190 л.с. (2012-н.в.) (2012-н.в.)
2.4 175 л.с. (2010-2015) (2010-2015)
2.4 203 л.с. (2010-н.в.) (2010-н.в.)
Niro
1.6 GDI Hybrid 141 л.с. (2016-н.в.) (2016-н.в.)
Optima (Jf)
1.7 CRDi 135 л.с. (2016-н.в.) (2016-н.в.)
1.7 CRDi 141 л.с. (2015-н.в.) (2015-н.в.)
2.0 150 л.с. (2015-н.в.) (2015-н.в.)
2.0 CVVL (2015-н.в.) (2015-н.в.)
2.0 GDI Hybrid 205 л.с. (2016-н.в.) (2016-н.в.)
2.0 T-GDi 245 л.с. (2015-н.в.) (2015-н.в.)
Optima Sportswagon (Jf)
1.7 CRDi 141 л.с. (2016-н.в.) (2016-н.в.)
2.0 CVVL 163 л.с. (2016-н.в.) (2016-н.в.)
2.0 T-GDi 245 л.с. (2016-н.в.) (2016-н.в.)
Soul Ii (Ps)
EV Electric 33 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 479 V09 |
| Виробник | Bosch |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Висота | 31.9 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Товщина | 10 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Покриття дисків | Змащені маслом |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sonata, Optima, I30, Ceed, Grandeur |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Hyundai, Kia |
- Ціна: 1 432 ₴






