
- В наявності
- Код: 92223403
Диск гальмівний задній Hyundai Santa Fe/Kia Sorento 10- (302x11) PRO (Textar) 92223403
3 293 ₴
- +380 (63) 636-48-42lifecell
- Тип гальмівного диска: суцільний
- Зовнішній діаметр [мм]: 302
- Товщина гальмівного диска (мм): 11
- Висота [мм]: 71,4
- Мінімальна товщина [мм]: 9,4
- Поверхня: з покриттям
- Внутрішній діаметр: 190
- Ø фаски [мм]: 114,3
- Діаметр центрування [мм]: 69
- Розташування/число отворів: 05/07
- Додатковий артикул/додаткова інформація 2: без колісної крепної осі
- Довжина паковання [см]: 35
- Ширина паковання [см]: 33,5
- Висота паковання [см]: 17,5
- Вес [кг]: 5,9
0 986 479 081, 08.B605.10, 08.B605.11, 102151, 103182, 108441, 142.1639, 15043, 15043 V, 18126, 19-2371, 19-2371SPORT, 203534, 231-04-075, 24.0111-0170.1, 24011101701-PCS-MS, 24011101701-PCS-MSP, 24011101701PR-PCS-MS, 24011101701PR-PCS-MSP, 24011101701PR-SET-MS, 24011101701PR-SET-MSP, 24011101701-SET-MS, 24011101701-SET-MSP, 25509z, 313534, 320.3807.20, 33 10 7142, 37-15 523 0032, 37-15 523 0032/PD, 416201680, 45579C, 5010-1873, 562842JC, 5815203534, 5815313534, 584112P000, 584112P000, 584112W010, 58411A9000, 5849, 601711, 6020-1725K-SX, 6020-1725-SX, 6079964, 6106218, 61-0K-K16, 61-0K-K16C, 6110460, 61373 00, 61373.00, 61373.00, 61K16, 61K16C, 78BD5185-2, 78RBD25185, 8120 18128C, 82B0617, 8DD 355 116-871, 8DD 355 116-871, 9072844, A52-2519, ADC2409, ADG043159, AND6383, B130680, BBD5160, BD-5185, BDA2587.10, BDC5959, BG4335, BN-1543, BR-3260-C, BS 6035, BS-5442, BS7317HB, BS-8674, BS-8674C, BSG 40-210-057, BV 6035, CBR448, CD7873S, D61373.00, DBD1873C, DDF1873C, DF 073308, DF7996, DP-K16, DP-K16C, FO 4217, FR0844, HYU137, J3310532, K010975, K2023P, K2023P, K210975, KBD5160, LVBD1611, MDC2245, MRD-2K16, N3310317, NBD1837, ND6066K, PCD13402, PRD5467, RD01306, RN1712, RT 1911, RT 1911-GL, RT 1911-GL T3, RT 1911-GL T5, RT 1911-GL T6, RT 1911-GL T9, S584112P000, SKBD-0022461, TB218160, Y089-50
Grand Santa Fé
2.2 CRDi Привод на всі колеса (2015-н.в.) (2015-н.в.)
2.2 CRDi Привод на всі колеса 197 л.с. (2013-н.в.) (2013-н.)
Santa Fe Ii (Cm)
2.0 CRDi 150 л.с. (2010-н.в.) (2010-н.в.)
2.0 CRDi 4x4 (2006-н.в.) (2006-н.в.)
2.0 CRDi 4x4 150 л.с. (2010-н.в.) (2010-н.в.)
2.2 CRDi 139 л.с. (2006-н.в.) (2006-н.в.)
2.2 CRDi 155 л.с. (2006-н.в.) (2006-н.в.)
2.2 CRDi 197 л.с. (2009-н.в.) (2009-н.в.)
2.2 CRDi 4x4 139 л.с. (2006-н.в.) (2006-н.в.)
2.2 CRDi 4x4 155 л.с. (2006-н.в.) (2006-н.в.)
2.2 CRDi 4x4 197 л.с. (2009-н.в.) (2009-н.в.)
2.2 CRDi GLS 150 л.с. (2006-н.в.) (2006-н.в.)
2.2 CRDi GLS 4x4 150 л.с. (2006-н.в.) (2006-н.в.)
2.4 174 л.с. (2010-н.в.) (2010-н.в.)
2.4 4x4 174 л.с. (2010-2012) (2010-2012)
2.7 170 л.с. (2006-н.в.) (2006-н.в.)
2.7 4x4 170 л.с. (2006-н.в.) (2006-н.в.)
2.7 V6 GLS 189 л.с. (2006-н.в.) (2006-н.в.)
2.7 V6 GLS 4x4 189 л.с. (2006-н.в.) (2006-н.в.)
Santa Fe Iii (Dm)
2.0 CRDi (2015-н.в.) (2015-н.в.)
2.0 CRDi 150 л.с. (2012-н.в.) (2012-н.в.)
2.0 CRDi 4WD 150 л.с. (2012-н.в.) (2012-н.в.)
2.2 CRDi (2015-н.в.) (2015-н.в.)
2.2 CRDi 197 л.с. (2012-н.в.) (2012-н.в.)
2.2 CRDi 4WD (2015-н.в.) (2015-н.в.)
2.2 CRDi 4WD 197 л.с. (2012-н.в.) (2012-н.в.)
2.4 192 л.с. (2012-н.в.) (2012-н.в.)
2.4 4WD 192 л.с. (2012-н.в.) (2012-н.в.)
2.4 CCVT AWD 175 л.с. (2012-н.в.) (2012-н.в.)
2.4 GDI (2015-н.в.) (2015-н.в.)
2.4 GDI 4WD (2015-н.в.) (2015-н.в.)
Santa Fé Ii Автофургон/Спортивно-утилітарний Автомобіль (C
CRDi 197 л.с. (2009-2013) (2009-2013)
CRDi 4x4 197 л.с. (2009-2013) (2009-2013)
Kia
Sorento Ii (Xm)
2.0 CRDi 150 л.с. (2010-н.в.) (2010-н.в.)
2.0 CRDi 4WD 150 л.с. (2010-н.в.) (2010-н.в.)
2.2 CRDi 197 л.с. (2009-н.в.) (2009-н.в.)
2.2 CRDi 4WD 197 л.с. (2009-н.в.) (2009-н.в.)
2.4 CVVT 174 л.с. (2009-н.в.) (2009-н.в.)
2.4 CVVT 192 л.с. (2012-н.в.) (2012-н.в.)
2.4 CVVT 4WD 174 л.с. (2009-н.в.) (2009-н.в.)
2.4 CVVT 4WD 192 л.с. (2012-н.в.) (2012-н.в.)
2.4 GDI 192 л.с. (2012-н.в.) (2012-н.в.)
2.4 GDI 4WD 192 л.с. (2012-н.в.) (2012-н.в.)
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 92223403 |
| Виробник | Textar |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Висота | 71.4 мм |
| Діаметр маточини | 190 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 12.5 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Товщина | 11 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Конструктивні особливості | Без колісних шпильок |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sorento, Santa Fe |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Hyundai, Kia |
- Ціна: 3 293 ₴





