
- В наявності
- Код: 92134003
Диск гальмівний задній Hyundai Santa FE/Tucson/Kia Sportage 04- (284x10.1) PRO (Textar) 92134003
2 373 ₴
- +380 (63) 636-48-42lifecell
- Тип гальмівного диска: суцільний
- Зовнішній діаметр [мм]: 284
- Товщина гальмівного диска (мм): 10,1
- Висота [мм]: 61,1
- Мінімальна товщина [мм]: 8,4
- Поверхня: з покриттям
- Внутрішній діаметр: 190
- Ø фаски [мм]: 114,3
- Діаметр центрування [мм]: 76
- Розташування/число отворів: 05/08
- Ø розміщення отворів під шпильки колеса [мм]: 12,5
- Додатковий артикул/додаткова інформація 2: без колісної крепної осі
- Довжина паковання [см]: 33,5
- Ширина упаковки [см]: 32
- Висота паковання [см]: 13,5
- Вес [кг]: 4,8
0 986 479 126, 0 986 479 C61, 08.A446.10, 08.A446.11, 08.A446.1X, 0993-1150, 1110246, 14945, 14945 V, 14945 X, 17200, 19-1860, 19-1860MAX, 19-1860SPORT, 203414, 231-04-027, 24.0110-0286.1, 24011002861-PCS-MS, 24011002861-PCS-MSP, 24011002861PR-PCS-MS, 24011002861PR-PCS-MSP, 24011002861-SET-MS, 24011002861-SET-MSP, 25342z, 25574, 25574C, 285.3512.20, 313414, 31362, 37-15 523 0027, 37-15 523 0027/PD, 416200850, 562454CH, 562454J, 562454JC, 5815203414, 5815313414, 584112Y300, 584113A300, 601324, 6020-3414K-SX, 6020-3414-SX, 6042874, 61-0H-003C, 6110236, 61H03C, 709-07086, 709-07086G, 73621, 8120 43131C, 820 378, 82B0133, 8DD 355 111-421, 8DD 355 111-421, 90 93 1362, 9072170, 92134000, A52-40001, ADC1036, ADG04345, AND6118, B130341, BBD4366, BD-2907, BDA2174.10, BDR2174.10, BG3680C, BN-1551, BR-3219-C, BS 7736, BS5408, BS-8526, BS-8526C, BSG 40-210-009, BV 7736, CD7493S, DDF1493, DDF1493C, DF4287, DP1010.11.0232, DP-H03C, FBD516, FO 2712, FR0289, HYU116, J3310511, J3310511, K010217, K210217, KBD4366, LVBE306Z, MDC1545, MDC1545C, MRD-2H03, ND6038K, PCD10772, R6R995S, RD00519, RN1176, RT 1600, RT 1600-GL, RT 1600-GL T3, RT 1600-GL T5, RT 1600-GL T6, RT 1600-GL T9, S584113A300, S584113A300A, SKBD-0020136, T2037PR, T2037PR, TB218046, TX 71-49, WGR1493-1
Highway Van
2.0 CRDi 113 л.с. (2001-2004) (2001-2004)
2.0 CVVT 141 л.с. (2003-2004) (2003-2004)
Ix35 (Lm, El, Elh)
2.0 4WD 154 л.с. (2014-2015) (2014-2015)
2.0 4WD 158 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
2.0 4WD 163 л.с. (2010-н.в.) (2010-н.в.)
2.0 AWD 155 л.с. (2013-н.в.) (2013-н.в.)
2.0 CRDi 4WD 136 л.с. (2010-н.в.) (2010-н.в.)
2.0 CRDi 4WD 184 л.с. (2010-н.в.) (2010-н.в.)
2.0 GDi 4WD 166 л.с. (2013-н.в.) (2013-н.в.)
2.4 4WD 175 л.с. (2012-2013) (2012-2013)
2.4 DCVVT-I 4WD 174 л.с. (2010-2013) (2010-2013)
Santa Fe I (Sm)
2.0 135 л.с. (2001-2006) (2001-2006)
2.0 CRDi 113 л.с. (2001-2006) (2001-2006)
2.0 CRDi 4x4 113 л.с. (2001-2006) (2001-2006)
2.0 CRDi 4x4 125 л.с. (2003-2006) (2003-2006)
2.4 16V 136 л.с. (2001-2006) (2001-2006)
2.4 16V 146 л.с. (2001-2006) (2001-2006)
2.4 16V 4x4 136 л.с. (2001-2006) (2001-2006)
2.4 16V 4x4 146 л.с. (2001-2006) (2001-2006)
2.7 V6 4x4 173 л.с. (2001-2006) (2001-2006)
Trajet (Fo)
2.0 136 л.с. (2000-2008) (2000-2008)
2.0 140 л.с. (2001-2003) (2001-2003)
2.0 140 л.с. (2004-2008) (2004-2008)
2.0 CRDi 113 л.с. (2001-2008) (2001-2008)
2.0 CRDi 125 л.с. (2005-2008) (2005-2008)
2.7 V6 173 л.с. (2000-2008) (2000-2008)
Trajet Автофургон/ Мікроавтобус (Fo)
2.0 136 л.с. (1999-2008) (1999-2008)
CVVT 173 л.с. (2004-2008) (2004-2008)
Tucson (Jm)
2.0 CRDi Привод на всі колеса 113 л.с. (2004-2010) (2004-2010)
2.0 CRDi Привод на всі колеса 136 л.с. (2006-2010) (2006-2010)
2.0 CRDi Привод на всі колеса 140 л.с. (2006-2010) (2006-2010)
2.0 CRDi Привод на всі колеса 150 л.с. (2009-2010) (2009-2010)
Kia
Sportage (Je_, Km_)
2.0 16V 4WD 141 л.с. (2004-н.в.) (2004-н.в.)
2.0 CRDi 4WD 113 л.с. (2004-н.в.) (2004-н.в.)
2.0 CRDi 4WD 136 л.с. (2006-н.в.) (2006-н.в.)
2.0 CRDi 4WD 140 л.с. (2006-н.в.) (2006-н.в.)
2.0 CRDi 4WD 150 л.с. (2008-н.в.) (2008-н.в.)
2.7 V6 4WD 175 л.с. (2004-н.в.) (2004-н.в.)
Sportage (Sl)
2.0 CRDi AWD 136 л.с. (2010-н.в.) (2010-н.в.)
2.0 CRDi AWD 177 л.с. (2012-н.в.) (2012-н.в.)
2.0 CRDi AWD 184 л.с. (2010-н.в.) (2010-н.в.)
2.0 CVVT AWD 154 л.с. (2014-2015) (2014-2015)
2.0 CVVT AWD 163 л.с. (2010-н.в.) (2010-н.в.)
2.0 CVVT AWD 166 л.с. (2010-н.в.) (2010-н.в.)
2.0 GDI AWD 166 л.с. (2014-н.в.) (2014-н.в.)
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 92134003 |
| Виробник | Textar |
| Призначення | Задні колеса |
| Стан | Новий |
| Висота | 61.1 мм |
| Діаметр маточини | 190 мм |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Діаметр отвору для колісного болта | 12.5 мм |
| Тип | Невентильовані |
| Товщина | 10.1 мм |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Конструктивні особливості | Без колісних шпильок |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | ix35, Santa Fe, Tucson, Highway, Sportage |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Hyundai, Kia |
- Ціна: 2 373 ₴






